>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
robbn 23

robbn

Użytkownik
Od jakiegoś czasu praktycznie żadne relacje internetowe mi nie działają (łącznie z Sopcastem, justinem itp. na IE, firefoxie) - czym to może być spowodowane? Co polecacie zrobić? (format na razie nie wchodzi w rachubę).
Internet mam niezły (download 5 mb, upload 2.5 mb, ping 10-20 ms) - w każdym razie nic się ostatnio z nim nie zmieniało, a wcześniej działało wszystko ok. Administrator sieci powiedział mi, że żadnych portów nie blokuje.
W zaporze windows na pierwszy rzut oka nie ma zablokowanego nic takiego co by mogło wskazywać, że to właśnie przez to. Używam antywirusa Eset nod32 i Ad-aware - one również nic nie blokują.
Instalowałem niedawno aktualizacje do adobe flash playera, windowsowego media playera - też nie pomogło.
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
@Lorenzz
Włączyć usługę otrzymywania smsów z internetu poprzez wysłanie: SMS o treści TAK na numer 8013. Nie sprawdzałem ale powinno działać. Żeby dezaktywować wyślij NIE na ten sam numer. Operacja bezpłatna.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
szukam filmu TRICK ktorego moge obejrzec w necie bez sciagania, moze byc na megavideo z przerwa - ale nie moge znalesc ;/
moze ktos juz ogladal i ma sprawdzony link?
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
mam pytanie takie używam nowego Sopcasta 3.2.9 przed chwilą zainstalowałem kodeki K-lite pack 583, Combined Community Codec Pack 2009-09-09 i XP codec pack 2.5.1 buffor na Sopcast mi się sporo poprawił ale dalej nie działają mi relacje na tomcio tv - są jeszcze jakies lepsze kodeki od tych które wymieniłem a które to wpłyną na jakość wgrywania?
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
mam pytanie takie używam nowego Sopcasta 3.2.9 przed chwilą zainstalowałem kodeki K-lite pack 583, Combined Community Codec Pack 2009-09-09 i XP codec pack 2.5.1 buffor na Sopcast mi się sporo poprawił ale dalej nie działają mi relacje na tomcio tv - są jeszcze jakies lepsze kodeki od tych które wymieniłem a które to wpłyną na jakość wgrywania?
@Robbn widzę strasznie zależy Ci na oglądaniu transmisji sportowych przez sopcasta ;) a jak na złośc nikt nie chce Ci pomóc, ale sprawa należy do gatunku tych z cięższego kalibru i wymagająca głębszego zastanowienia ;) jedyne co mogę teraz doradzić to kodeki w systemie nie mogą się dublować tzn. jak instalujesz K-lite packa to wgranie na to XP codec pack powoduje konflikt. Nie twierdzę, że to jest przyczyną, ale na pewno nie polepsza to sytuacji . Późna pora już jest dzisiaj, ale jutro obiecuje zająć się tym tematem (najpóźniej w środę) i skontaktuje się z Tobą na PW w razie ewentualnych jeszcze potrzebnych dodatkowych informacji. pozdr
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
panowie szukam tytulu piosenki, ktora zostala puszczona podczas czasu w meczy Prokom - Olympiakos i pamietam, ze wtedy dziewczyny z Moskwy tanczyly ;D to byla 4 kwarta i z 50 s do konca spotkania ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Linku do pobrania jesli ktos bedzie mial wkrótce odcinka YCD z dzisiaj, czyli miedzy innymi z choreografe, MJ&#39;a jesli ktos takowy posiada bede wdzieczny podobno na pebie sa probuje poszukac. jak cos to na PW ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
leże sobie rano i slyszę bodajze z vivki piosenke :d
cos w stylu infinity tylko ze kobitka spiewa i jakies trąbki (puzony?) w tle ????
kojarzy ktos tytul?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
leże sobie rano i slyszę bodajze z vivki piosenke :d
cos w stylu infinity tylko ze kobitka spiewa i jakies trąbki (puzony?) w tle ????

kojarzy ktos tytul?
Tedzik, może Destination Calabria? Bardzo znany kawałek :razz:
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Nerwowo nie wytrzymam. Musicie jakoś pomóc. ???? Rzecz stała się dzisiaj. Przy starcie kompa pasek zadań zablokowany jest na co najmniej 12 minut, gdy na niego najadę wyskakuje klepsydra, nie pojawia się w tym czasie żadna ikonka w prawym dolnym rogu koło zegara, a sam zegar stoi w miejscu i nie zmienia się godzina. Przeskanowałem kompa czterema różnymi antywirusami, wyszło mi win32:malware gen, ściągnąłem malwarebytes anti-malware, przeskanowałem raz jeszcze, znalazło mi 10 zarażonych plików, zrobiłem clean, restart, dalej to samo. W ciągu tych 12 minut mogę łazic po folderach itd., ale ten pasek mnie dobija. Dopiero po tym czasie pojawiają się wszystkie ikony i lap normalnie funkcjonuje.
HELP. ????
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
mam problem zlecilem wyplate z expekta na karte kredytowa - nigdy nie bylo problemow w 2 dniu kasa na koncie a teraz tragedia 7 dni i nadal nie mam kasy....bank nic nie wie a buk upiera sie ze kase przelal tak jak zawsze....co teraz zrobic? i tak pisze raz do banku raz do buka.....masakra...co robic?&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom