>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
axwell 0

axwell

Użytkownik
Usłyszałem dzisiaj w radiu (Planeta FM) nową wersję kawałka Fatboya Slima - &#39;Right here, right now&#39;,
Zna ktoś tytuł tego??
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Mam od jakiegoś czasu problem z Sopcastem, nie odtwarza mi absolutnie żadnego kanału czasem ładuje się baaardzo powoli do 20-25 procent i dalej nie idzie, najczęściej w ogóle. Mam najnowszą wersję 3.2.8 (ściągałem i instalowałem z paru źródeł), próbowałem też wcześniejszą 3.2.4 - internet nie zmienił mi się (w paru źródłach sprawdzałem ping w okolicy 20ms, download 5mb, upl 2.5 MB więc dobry), w zaporze windows Sopcast odblokowany - czym to może być spowodowane?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Poszukuję gier na PS2 w necie.
Wiarygodne miejsce bez wirusów - najlepiej bez limitów ściągania ????
Gdzie szukać?
 
cichacz 0

cichacz

Użytkownik
ja potrzebuje pomocy, trza mi 100 zł pożyczyć na jeden mecz,
stawiam, wygrywam, wypłacam i oddaje + 10%,
ktoś chętny? ;]
 
wesley 17

wesley

Użytkownik
Witam co jest z meczem
Lok. Mezdra-CSKA Sofia? z jakiego powodu został przerwany? i czy bedzie rozegrany na dniach bo tylko tego mi brakuje do wygranej
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jakieś dobry key do ESET smart security ... ktoś posiada ?
Albo dobrą stronkę gdzie znajdę ... ????
Thx
Zaopatrz się w program Trial Reset i odświeżaj triala - działa praktycznie na wszystkie programy na których jest trial.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP


Wie ktoś może jakiej formy jest ta &quot;dżokejka&quot; ?

Jeśli zna ktoś jakiś internetowy sklep z &quot;dżokoejkami&quot; to byłbym wdzięczny ????
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Mam taki problem. Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo długo nie wytrzymam tak. A mianowicie, przy każdym otwarciu jakiejś strony wyskakuje pełno tych okienek, które widac na dole i muszę robic co chwilę zezwól. Wyskakuje ich około 15-20 przy każdej stronie. Zrobiło się to nagle, rano tego było. Wie ktoś jak tego czegoś się pozbyć? Dłużej tak nie wytrzymam. Liczę na szybką odpowiedź. ;)
 
szczepek19 0

szczepek19

Użytkownik
@kuba86

Sprawdź ustawienia przeglądarki internetowej pod kątem akceptowania ciasteczek. Widzę firefox na pokładzie czyli Narzędzia -&gt; Opcje a reszta na dołączonym poniżej obrazku.

Firefox - ciasteczka


// edit

@Fokus

szukam programu do kamerki internetowej, dzieki ktoremu bede mogl robic zdjecia wideo z dzwiekiem itp.
Do każdej kamerki zazwyczaj dołączane jest oprogramowanie, które pozwala na wykonywanie takich operacji o których mówisz a jeśli takowego nie posiadasz to może spróbuj programu: WebCam Recorder 2.15
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Zaopatrz się w program Trial Reset i odświeżaj triala - działa praktycznie na wszystkie programy na których jest trial.
podeślesz jakiś dobry link do pobrania na PW ? bo żadnego dobrego nie mogłem znaleźć ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom