>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Siemka. Mam mały problem, od paru dni wyświetla mi sie w prawym dolnym rogu ekranu taka wiadomość w przeźroczystym tle :
&quot;Użytkownik mógł paść ofiarą fałszowania oprogramowania. W przypadku tej kopi systemu Windows sprawdzenie orginalności dało wynik negatywny. &quot; tapeta zmienia sie na czarną i tyle. Przy włączaniu kompa też wyskakuje takie okienko że użytkownik mógł paść ofiarą... (zawsze daje rozwiąż ten problem później) ... z góry mówie że mam pirata ; )
Jak zrobić żeby te wiadomości zniknęły?
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Mam pytanie jest w którymś buku teraz promocja podwajania wpłaty? Zamierzam zmienić bukmachera i przydałoby sie żeby wpłata była troche większa ;)
 
R 1

rooney1

Użytkownik
Siemka. Mam mały problem, od paru dni wyświetla mi sie w prawym dolnym rogu ekranu taka wiadomość w przeźroczystym tle :
&quot;Użytkownik mógł paść ofiarą fałszowania oprogramowania. W przypadku tej kopi systemu Windows sprawdzenie orginalności dało wynik negatywny. &quot; tapeta zmienia sie na czarną i tyle. Przy włączaniu kompa też wyskakuje takie okienko że użytkownik mógł paść ofiarą... (zawsze daje rozwiąż ten problem później) ... z góry mówie że mam pirata ; )
Jak zrobić żeby te wiadomości zniknęły?
przywróc system do stanu sprzed ostatniej aktualizacji,
badz sciagni programik remove wga i bedzie po klopocie tylko wylacz jeszcze w windows updata opcje aktualizacji bo w przeciwnym przypadku problem bedzie powracal, a jesli chcesz aktualizacje to zlegalizuj system
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
przywróc system do stanu sprzed ostatniej aktualizacji,
badz sciagni programik remove wga i bedzie po klopocie tylko wylacz jeszcze w windows updata opcje aktualizacji bo w przeciwnym przypadku problem bedzie powracal, a jesli chcesz aktualizacje to zlegalizuj system
dzięki wielkie! jestem dłużnikiem ; )
 
G 0

globus123

Użytkownik
witam panowie potrzebuje jak najiecej informacj w ktorych ligach najczesciej jeden z zespolow prowadzi do polowy a potem przegrywa pomuszcie to bardo wazne !!!
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Witam.
Mam mały problem z YouTube. Otóż, gdy włączam filmik non stop się coś tnie. Niby klikam stop, by się zbufrowało ale to nic nie daje, wcześniej było wszystko ok, samo wszystko siębufrowało i było ok. Teraz jest cos nie tak .Jak ktoś może znać przyczynę tej usterki, niech pisze..
Z góry Thx.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Witam.
Mam mały problem z YouTube. Otóż, gdy włączam filmik non stop się coś tnie. Niby klikam stop, by się zbufrowało ale to nic nie daje, wcześniej było wszystko ok, samo wszystko siębufrowało i było ok. Teraz jest cos nie tak .Jak ktoś może znać przyczynę tej usterki, niech pisze..
Z góry Thx.
może to jest wina przeglądarki ?sprawdzałeś na innych?jakiej używasz?
 
giggsu 3

giggsu

Użytkownik
Witam.
Mam mały problem z YouTube. Otóż, gdy włączam filmik non stop się coś tnie. Niby klikam stop, by się zbufrowało ale to nic nie daje, wcześniej było wszystko ok, samo wszystko siębufrowało i było ok. Teraz jest cos nie tak .Jak ktoś może znać przyczynę tej usterki, niech pisze..
Z góry Thx.
a moim zdaniem zamulony komputer. Kolega miał to samo. Format pomógł.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Potrzebuję wtyczkę Windows Media Player 11 do Firefoxa, ale dla Windows7 - wersje na XP i Vistę nie działają, więc mnie nie interesują.
Jeśli takiej wtyczki nie ma, to jak rozwiązać problem przy niektórych transmisjach online? Prosi o pobranie, ale są jedynie te starsze wersje na poprzednie Windowsy.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Potrzebuję wtyczkę Windows Media Player 11 do Firefoxa, ale dla Windows7 - wersje na XP i Vistę nie działają, więc mnie nie interesują.

Jeśli takiej wtyczki nie ma, to jak rozwiązać problem przy niektórych transmisjach online? Prosi o pobranie, ale są jedynie te starsze wersje na poprzednie Windowsy.
Zainstaluj w trybie zgodności z Vistą, wtedy powinna działać.
 
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
wylączyli stala liczbe na poczatku , bo np. pochodna z 2x , jest tyle samo rowna , co dwie pochodne z x , stala sie wylacza w takim przypadku
a potem obliczyli pochodna z (4x^5 -2 ) , z 4x^5 powstaje 20 x^4 , dlatego ze masz taki wzor ze x^y , po pochodnej rowna sie y x ^(y-1)
nastepnie -2 znika , bo pochodna z liczby bez x w tym przypadku , jest zero
potem zrobili tylko zeby lepiej wygladalo i wyjeli liczbe pod pierwiastkiem z mianownika
ok ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom