>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Potrzebujesz pomocy? Napisz. Pomogę.

Status
Zamknięty.
radek03 90

radek03

Forum VIP
w nortonie najpierw trzeba zmienic ustawienia dostępu do zamknięcia procesow tej aplikacji a dopiero potem mozna go calkowicie wylaczyć w manager zadać (musisz tam popatrzeć bo ja już nortona nie ma więc nie pomoge ci ale jak mialem problem to wszystk o bylo ok)
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Kupiłem kradziony telefon --- konfiskata + strata kasy
Tak więc 4 miesiące temu kupiłem telefon nokie n73 na giełdzie nie było żadnych papierów telefon z folią prawie nowy po 4 miechach namierzyli mnie tajniacy ... Dzisiaj przyjechało 3 panów stwierdzili że telefon kradziony. Po imei to sprawdzili niby telefon z okradzione sklepu. Telefon został &#39;&#39;zabezpieczony&#39;&#39; w praktyce zabrali mi fona i mówili że jak znajdą sprawcę mogę go skarżyć na drodze cywilnej... W praktyce jutro mam jechać na komendę robić rysopis ... ale 4 miechy temu to było więc nie zbyt nie pamiętam. Czyje że strace kase i tyle widział tego ;/ help
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Może ktoś miał podobną sytuacje .. ? czy mogę liczyć na ewentualny zwrot pieniędzy ? 480zł to mało nie jest więc nie chce aby poszło to w zapomnienie ????
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
Ten koles na giełdzie był pewnie 1szy i ostatni raz. Kiedys bys jeszcze grzywne zapłaci, teraz tylko zabiora Ci telefon. Mam nadzieje ze wiesz co za zaganianie na Policje?
 
sythev 0

sythev

Użytkownik
ja kiedyś też miałem rysopis zrobic i podałem jakieś tam rysy twarzy ale też nie pamiętałem.. ale tak i tak go nie znajda ;] jakbyś był z kims to łatwiej..2 osoby więcej zapamiętaja.. zreszta Polska policja ma inne sprawy niż ściagnie złodzieji komórek ????
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Nie wiedziałem o niczym więc mogą mnie bodnąć ... skąd miałem wiedzieć że kradziony ... bd chciał odzyskać kase i tyle
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Pieniędzy nie odzyskasz, telefonu tym bardziej. Powiedz mi kto kupuje telefon prawie za 500 zł bez papierów?? W jakim świecie żyjesz, co papiery niby się zgubiły? Powiem Ci tak, jesteś sam sobie winien i w tej sytuacji nic Ci nie pomoże... Sorry, ale taka jest prawda:-D

3maj się
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nie wiedziałem o niczym więc mogą mnie bodnąć ... skąd miałem wiedzieć że kradziony ... bd chciał odzyskać kase i tyle
Kupujesz tele bez papierów to tak masz :-? Nie chcę się mądrzyć ale taka prawda. Masz nauczkę na przyszłość a kasy to nie odzyskasz ... Zapomnij nie z polską policją ????
 
tomekbdg 0

tomekbdg

Użytkownik
A rysopis masz podać, bo potrzebują tego do statystyki. Kiedyś miałem przyjemność rozmawiac z byłym policjantem i mówi ze to jest taki słabo zorganizowany organ władzy, że pracują tylko dla statystyki, np. mają pod nosem dilera narkotyków, ale oni w tym miesiącu mają mało handlarzy pirackimi płytami to ich ściagaja.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
wybierz sie na ta giełde kilka razy, może bedzie koleś, wtedy zadzwonisz do miśków i przyjada po niego ????
 
expert666 0

expert666

Użytkownik
WitaM
Dzisiaj odpaliłem kompa i zauważyłem na pulpicie napis &quot;użytkownik mógł paść ofiarą fałszowania oprogramowania.W przypadku tej kopii Windows sprawdzenie orginalniści dało wynik negatywny&quot; Obraz na pulpicie jest koloru czarnego.Nie wiem co ma zrobić żeby mi ten napis zniknoł.Czy mogą być jakieś problemy ???
Proszę o pomoc.
Ściągnij ten Plik
ropakujemy &gt;&gt; odpalamy plik installer.bat &gt;&gt; czekamy .... &gt;&gt; reset kompa i po wszystkim
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Mam problem (a nawet olbrzymi problem). Kompa zaatakowal jakis wirus (niby spybot wykryl cos: vinlogon, win32agent) ale najwidoczniej nie usunal. Po wlaczeniu kompa pokazuje ze brakuje lub jest zmieniony plik: \Windows\system32\config\SYSTEM. (Korzystam teraz awaryjnie z linuxa /live dvd/ i sprawdzilem - plik jest ). Gdy probowalem z uzyc opcji naprawy z plyty z windowsem to gdy pyta do ktorej instalacji sie zalogowac i gdy ja wybiore to pokazuje ze jest zmiana w rejestrze i nie da sie zalogowac.
Wiec mam ogromna prosbe. Gdyby ktos wiedzial czy jest mozliwosc skopiowania poprawnego pliku (skopiowanego np. z innego kompa z xp) ponownie do oryginalnego folderu. Lub jakas inna opcja uratowania systemu (nie chce robic formatu poniewaz mam wiele rzeczy zapisanych. Nagrywanie na plyty z linuxa to juz w ostatecznosci). Mam nadzieje, ze ktos pomoze - bylbym niezmiernie wdzieczny ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom