>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Potrzebuje pomocy

D 0

dzizas

Użytkownik
Moj przyjaciel dzis do mnie napisal:

Czesc,
Potrzebuje Twojej pomocy, rozeslij link gdzie sie da http://dzizas.webd.pl/index.php to moja praca magisterska. Jesli dostane 5 pojade na praktyki na 3 miesiace do Londynu.


Jest na reklamie i naprawde w zyciu osiagnal nie za wiele, wiec mu pomozcie. Chcialabym tez zwrocic uwage ze mnie nazywaja dzizas i on tak strone nazwal (to znaczy na razie, bo za pare dni bedzie to &quot;forumbiznesmenow.pl&quot; jeszcze domena mu nie dziala.

Pozdrawiam i dziekuje wszystkim za pomoc


Acha, zeby dostal 5 to ma jeszcze 2,5 miesiaca na to zeby na forum zarejestrowalo sie tysiac osob. Wiec pomozcie ludzie dobrej woli.
 
D 0

dzizas

Użytkownik
No niestety, ale ciagle mam nadzieje ze sie chlopakowi uda. Ja sobie opis na gg zrobilam z linkiem do strony i co gdzies wejde i mozna wrzucic to wrzucam link. :p
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
no to ma już 54 zarejestrowanych, dla mnie pisanie pracy było straszną mordęgą, na szczęście dawno już mam to za sobą :mrgreen:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Zarejestrowałem się jeszcze 5 razy bo tylko tyle moich mejli pamiętam ???? A więc w sumie 6 kont ode mnie ;)
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
zarejestrowalem sie 9 razy :p bo mam 3 konta na tlenie a na kazde dostaje sie 3 adresy wiec tyle od siebie dorzucilem ;]
powodzenia ;)
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
77 userów ???? Może się rozkręci nawet a nie bedzie samego rejestrowania dla zdobycia 1000 userów ???? no i jeszcze 923 :wowsdf:
 
D 0

dzizas

Użytkownik
juz 79 i nawet pisza rozne rzeczy ???? Przyszly magister jest bardzo zadowolony i ja tez ???? Uwazam, ze to niezle jak na 5 dni dzialalnosci
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Tak sobie szukałem tego tematu żeby sprawdzić ile macie userów. Jak na razie 91, można powiedzieć jedna dziesiąta dopiero ???? No i przy okazji się jeszcze raz zarejestrowałem ;)
 
Do góry Bottom