>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Potrzebne osoby do jackpota 10000 Euro BAH !

Status
Zamknięty.
J 0

joker666pl1

Użytkownik
Witam i dziękuje , że czytacie ten tekst ;)
Od paru ładnych lat gram w pokera na stronie bet-at-home.com , o tyle jest tam przyzwoicie iż bardzo łatwo można dodać pieniądze i następnie równie łatwo je wypłacić.
Żeby nie zawracać Wam głowy odrazu przejdę do sedna sprawy !
BAH regularnie przeprowadza turnieje jackpot gdzie sześciokrotny zwycięzca otrzymuje nagrodę 10 000 Euro.
I tutaj zaczyna się zabawa ????
Potrzebuję 49 osób które chcą zainwestować 12 Euro i potem zgarnąć około 600 Euro.
Poprostu w jakiś sposób będziemy się informować wzajemnie kto ma jakie karty , i damy wygrać wybranej osobie , w tym przypadku Mnie ;)
Co ważne nie łamiemy w ten sposób żadnych regulaminów BAH i robimy to całkowicie legalnie !
Na samym dole zamieszczę regulamin tego turnieju skopiowany ze strony BAH.
Każdą chętną osobę zapraszam do wpisania się w tym tyemacie , a gdy zbierzemy wystarczającą ilość osób umówimy się rozegramy turniej.
Proszę wpisywać się w formacie:
1.Player X
2. Player XX
Na wszelkie pytania z chęcią odpowiem na PM lub gg 6412010
Pozdrawiam
 
porky 104

porky

Użytkownik
Witam i dziękuje , że czytacie ten tekst ;)
Od paru ładnych lat gram w pokera na stronie bet-at-home.com , o tyle jest tam przyzwoicie iż bardzo łatwo można dodać pieniądze i następnie równie łatwo je wypłacić.
Żeby nie zawracać Wam głowy odrazu przejdę do sedna sprawy !
BAH regularnie przeprowadza turnieje jackpot gdzie sześciokrotny zwycięzca otrzymuje nagrodę 10 000 Euro.
I tutaj zaczyna się zabawa ????
Potrzebuję 49 osób które chcą zainwestować 12 Euro i potem zgarnąć około 600 Euro.
Poprostu w jakiś sposób będziemy się informować wzajemnie kto ma jakie karty , i damy wygrać wybranej osobie , w tym przypadku Mnie ;)
Co ważne nie łamiemy w ten sposób żadnych regulaminów BAH i robimy to całkowicie legalnie !
Na samym dole zamieszczę regulamin tego turnieju skopiowany ze strony BAH.
Każdą chętną osobę zapraszam do wpisania się w tym tyemacie , a gdy zbierzemy wystarczającą ilość osób umówimy się rozegramy turniej.
Proszę wpisywać się w formacie:
1.Player X
2. Player XX
Na wszelkie pytania z chęcią odpowiem na PM lub gg 6412010
Pozdrawiam
Nie ma to jak dobre podejście do sprawy. ????
Na pewno znajdą się tutaj na tyle naiwne osoby, które Ci pomogą. :spokodfhgfh:
W każdym bądź razie powodzenia życzę..
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
I każdy ma zaufać osobie z internetu że jak wygra 10 tyś euro da część ????:-? Ja szczerze bym Tobie nie zaufał, ale wiedz jedno jak spróbujesz wykiwać tych chętnych to pamiętaj twój adres mogą z internetu łatwo uzyskać i jak wpadnie do Ciebie taka armia to wtedy Tobie normalnie współczuję ja przynajmniej bym tak zrobił i Cię odwiedził gdybyś Mnie wykiwał na 600euro ????
 
J 0

joker666pl1

Użytkownik
ah bociaki , mam 13 osob z osiedla oraz 4 znalezione w sieci ...
Buk_katowice bez komentarza pozostawie Twoja wnikliwa odpowiedz ^^
Proponuje jedynie kupic SOCK5 i obezna temat ????
 
E 4

etiene8912

Użytkownik
każdej osobie chcesz dać po 600 euro i potrzebujesz ich 50 tak ? czyli 60 razy 500 = 30 000 euro o ile dobrze rozumuję. wszystko wskazuje na to ze 20 000 dołożysz ze swojej własnej kieszeni
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
uwazam ze tamat do zamkniecie,
jak mozesz uwazac ze nie bedziesz lamal regulaminu jak bedziesz sie komunikowal w sprawie kart ?? naucz sie gracw pokera i licz na szczescie a moze sam zgarniesz te 10K bez niczyjej pomocy


OFF TOPIC
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom