>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potraktujmy temat poważnie... - Proszę o opinie...

M 0

m3losh

Użytkownik
Właśnie sobie siedzę i myslę... - Zapewne każdy z Was już zadał sobie to pytanie...

Dajmy na to stawiam dzisiaj 2 mecze. Pierwszy z nich ma kurs 1,50 zł a drugi 1,55. Zanim postawimy te dwa mecze, realne przemyślenie, wnioski, analizy, statystyki, kto zagra kto nie w danym meczu. - Mowa np o piłce nożnej.

Stawiam zaużmy te dwa mecze za 10.000 zł. I tu rodzi się moje pytanie... Czy jest jakiś buk oferujący postawienie takiej sumy na 2 mecze ? Ja myślę nad BAH, czy w przypadku wygranej - a suma wychodzi nam ponad 23.000 zł - 13.000 zł do przodu - o ile mecze wejdą...

Dobra, dajmy na to że da się postawić za taką sumę tego typu kursy i ktoś mi odpowie to obstawiaj - w czym problem ?

Moje pytanie bardziej kieruję do Was - jak myslicie... Są tego typu ludzie ? Zaużmy jacyś biznesmeni którzy stawiają tego typu stawki ? Bo pomyślmy... Przecież o odrobinie szczęścia to może być 13.000 zł na czysto na rękę. - Wiadomo, sport ma różne oblicza. Czasem pewniaki nie wchodzą, ale odpowiadając na to stwierdzenie możemy śmiało powiedzieć... Nie postawisz nie zobaczysz jak to jest ????

Proszę Was o potraktowanie tematu jak najbardziej serio... Znacie jakieś przypadki tego typu ? Że ktoś naprawdę żyje z buków ?
 
Do góry Bottom