>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

poszukiwany tytul prosba o pomoc

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Znany tytuł, mam to na końcu myśli ;). Wejdź na samosie.pl czy inny portal na którym możesz zadać pytanie, ktoś powinien szybko odpowiedzieć bo piosenka jest dość znana.
Nie wiem czy to nie jakiś Avicii, Axwell &amp; Ingrosso itd.
 
mercik 12,5K

mercik

Użytkownik
Może ktoś jest dobry w poszukiwaniu różnych rzeczy w internecie. Swego czasu na programie Planete. Chodzi o przygody Tin Tina. Dokument był przeplatany kartkami z komiksu a ogólnie film pokazywał miejsca i historie w których Tin Tin uczestniczył. Jestem ciekaw czy gdzieś można to jeszcze obejrzeć. Program ten występował w odcinkach.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Pany, wczoraj w klubie slyszalem piosenke. Nie pierwszy raz ale wpadla w ucho. Gosciu w refrenie spiewa yeahhh this girl is on fire. Taki troche rockowy kawalek ale jakby zremiksowany lub tez po prostu modern rock. Ktos cos? Bo wpisujac ten tekst w google wyskakuje tylko inna piosenka. Utwor chyba znany, bo refren wszyscy spiewali.
 
ninjos 8

ninjos

Użytkownik
Poszukuję muzykę z reklamy Skoda Kodiaq leci tak już minimum 2 tygodnie może ktoś kojarzy ;; jest tu niestety w wersji gebelsowskiej [YT .. ŠKODA KODIAQ TV-SPOT] ale może ktoś kojarzy ???? chcąc nie chcąc nie mogę wkleić linka jakiś error mi się wkleja
&quot;:The following errors occurred with your submission: 1. :?&quot;
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Jak nazywa się piosenkarz (czarny) , podobny styl i głos do Bruno Marsa, ostatnio dość na topie, tylko wypadło mi z głowy
 
Do góry Bottom