>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Posty i Reputa - problemy techniczne

edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Z działu KUPONY zniknął mający ~150k wejść mój wątek &quot;Dwa łyki sportowej statystyki&quot;, zaś licznik postów - i to podaję jedynie informacyjnie, bo nie ma to dla mnie znaczenia - został zredukowany o 3k.
Ilość punktów reputacji nie uległa zmianie.
poprawione
Czy w tej sytuacji mam czekać na ew. przywrócenie w/w wątku, czy też mogę założyć tam nowy o tym samym tytule?
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Brak tematu &quot; Typy RADULI;)&quot; - zakladam nowy temat.
Brakuje kilkaset postow.
Reputation sie chyba zgadza.
licznik poprawiony
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Czy w tej sytuacji mam czekać na ew. przywrócenie w/w wątku, czy też mogę założyć tam nowy o tym samym tytule?
Tematy musicie założyć nowe.
Administracja forum bardzo przeprasza, że doszło do takiej sytuacji.
Po ocenieniu wszystkich plusów i minusów ewentualnego przywrócenia bazy dany stwierdziliśmy, iż nie będziemy jej robić.
Wasze tematy/posty oraz orientacyjna liczba postów jest dostępna pod linkiem:
http://web.archive.org/web/20150314225613/http://forum.bukmacherskie.com/
Jeśli ktoś nie wie ile miał postów oraz reputacji to może się wspomóc powyższym linkiem. Możecie również przekopiować treści ze swoich starych tematów do nowych (wiem, że to bardzo czasochłonne, ale jak komuś zależy to może działać).
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Miałem 1985, razem z tym 1986.
Wyobrażam sobie co się działo, jak w HP nie mógł nikt pisać ????
poprawione
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Posty i Reputa
Witam,
Kilka dni temu skasowalo mi prawie wszytskie posty ( prawie 1000) i wiekszosc reputy, napisalem juz do 2 modow jednak maja to totalnie w dupie bo nie raczyli nawet odpowiedziec na PW.
Moze ktos laskawie sie tym zajac? Czy musze napisac petycje w 3 egzemplarzach i dostane odpowiedz w ciagu 90 dni roboczych po potwierdzeniu tozsamosci, numeru buta i dlugosci rzes?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Może grzeczniej?
Nie mają w dupie, tylko przy natłoku PW od innych użytkowników w tej samej sprawie, jeden dzień uślizgu chyba nie robi kolosalnej różnicy?
Do mnie PW napisałeś wczoraj o 21:32 nie siedzę cały dzień na forum by Tobie odpisywać na PW.
Poza tym masz już dodane.
 
gladiators 1,9K

gladiators

Użytkownik
Proszę o zrobienie coś w tej kwestii. Nie pamiętam ile miałem postów, a zniknęły w całości. Reputacja się zgadza.
 
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Witam, mam prośbę o przywrócenie liczby postów oraz paru punktów reputacji ????
Liczba postów - 502
Liczba reputacji - Całe 34 ????
Uda się coś w tej kwestii? głównie chodzi mi o możliwość pisania w HP, jestem na forum już prawie 9 lat na początku z większą aktywnością, aktualnie dużo mniejsza z powodu braku czasu niestety.
Z Poważaniem ????
Ps. Reputacja jest ok.
gotowe
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Witam
Prosiłbym o przywrócenie liczy postów oraz reputacji
Postów było ok 200
Reputacji 26
Pozdrawiam
poprawione
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Witam, podobnie jak koledzy wyżej... 7 lat na forum i mnie wyzerowało, dokładnej liczby postów nie pamiętam ale na pewno ponad 1200. Reputa ok, szkoda trochę tematu bo nie znalazłem go. Da radę coś tam naprawić? Obiecuję większą aktywność jak zacznie się hokej na lodzie ????
E: Po przeszukaniu archiwum mam 1585 postów. Da radę poprawić? Proszę
poprawione
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
U mnie podobnie. Reputacja jest ok, ale postów mam tylko 89, a na pewno miałem ponad 1000. Myślę, że to było około 1035 postów. Nie wiem jednak jak to sprawdzić dokładnie.
poprawione
 
Do góry Bottom