>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Posty do usunięcia

Status
Zamknięty.
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Ten temat będzie służył do wklejania linków do postów, które powinny zostać usunięte. Często w naszych tematach z typami pojawiają się niechciane wpisy - czy to gratulacje, czy komentarze lub po prostu spam. Nie ma sensu za każdym razem wysyłać prywatnej wiadomości do któregoś z moderatorów. Najlepiej będzie, jeśli każdy z nich doda ten temat do obserwowanych i wówczas forum będzie dużo lepiej prosperować pod względem usuwania niechcianych postów. Mam nadzieję, że moderatorzy popierają pomysł i temat okaże się przydatny.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kupony ze Statystykami (45 Przeglądających)
Propozycje waszych kuponów (ze statystykami) na najbliższe spotkania.
Forum prowadzone przez: ModTeam, Odisio, Olo, Hellraiser, Kuba86

Kupony (17 Przeglądających)
Zakłady bukmacherskie - propozycje waszych kuponów na najbliższe spotkania.
Forum prowadzone przez: ModTeam, Assitalia, Odisio, Olo


Wystarczy wysłać PW, do którejś z tu wymienionych osób i będzie załatwione. Nawet jak wyślesz PW z linkiem do innego moda to i tak przekaże odpowiedniej osobie. Więc temat totalnie zbyteczny.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Tak, ale dzięki takiemu tematowi wszystko będzie przebiegało i łatwiej, i szybciej. Każdy moderator dodałby go do obserwowanych i ten, kto pierwszy odwiedzi temat, będzie mógł zająć się niechcianym postem. A tak trzeba szukać moda i wysyłać do niego prywatną wiadomość, w dodatku na reakcję czeka się często bardzo długo. Myślę, że każdemu by to pomogło, a co komu przeszkadza taki temat...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Każdy moderator dodałby go do obserwowanych i ten, kto pierwszy odwiedzi temat, będzie mógł zająć się niechcianym postem.
Błąd w założeniu.

Nie każdy moderator dodałby go do obserwowanych, to raz.

Nie każdy kto pierwszy odwiedzi temat ma uprawnienia do usunięcia takiego posta, to dwa.


A tak trzeba szukać moda i wysyłać do niego prywatną wiadomość
To już nie musisz szukać, bo Ci wskazałem wyżej. No a wysłanie PW to faktycznie jest mega ciężka sprawa...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ja będę staromodny i przypomnę o opcji raportowania postów wzbudzających wątpliwość. Dla mnie to najlepsza metoda zawsze wtedy wiem co gdzie jak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Nie każdy moderator dodałby go do obserwowanych, to raz.
Gdyby zrobiło się nakaz, to każdy moderator dodałby go do obserwowanych, bo by musiał. Nie działałoby to na takiej zasadzie, że jeśli chce, to będzie go obserwował.
Nie każdy kto pierwszy odwiedzi temat ma uprawnienia do usunięcia takiego posta, to dwa.
Tu chodzi o usuwanie spamu z tematów z typami, a każdy członek ModTeam (plus kilku innych moderatorów) ma dostęp do tego typu tematów.
Ja chciałem tylko pomóc, bo sam już się przekonałem, jak źle to w tej chwili funkcjonuje (gdyby wszystko przebiegało sprawnie to nie zakładałbym tego tematu), ale widzę, że dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu, bo już zdecydowałeś (chociaż wolałbym, żeby wypowiedziały się jeszcze osoby mające tu więcej do powiedzenia, czyli administratorzy). Ale jeśli ty uważasz, że wszystko jest ok, to niech będzie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Najlepiej niech każdy komu post przeszkadza w swoim temacie raportuje go. Po to właśnie ta funkcja na forum i należy z niej korzystać w takich wypadkach.
Można też wysłać PW do moderatora lub kogoś z modteamu.
Jeśli sobie nie życzysz wpisów w temacie to odpowiednio to zaznacz w swoich postach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom