>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Poster Bet-at-home

dydel12 0

dydel12

Użytkownik
a ja mam wrażenie że to wszystko bzdury. Przecież jak by naprawdę dawali za to bonus to by to wszystko było napisane
takimi wielkimi literami
ps napisałem do nich maila czy toen bonus to prawda bo na live się z nimi nie pogada
 
matex 0

matex

Użytkownik
nie sądze, bo tak by zaraz gracze z m.in. Polski pootwierali konta na mame, tate, siostre i psa. A tak niby nikt nie wie, a tu moze, moze ... ale nie sadze zeby cos dodawali :] Chcociaz z ciekawosci moze jeden zamówie ? Jak dają za darmo .. ????
 
E 0

enasekk

Użytkownik
Potwierzone

Zadnego bonu nie ma...

Kazdy klient ktory wyrazi taka chec,otrzyma poster.

Aha-zakladanie wielu kont,i proby zamowienia kilku posterow(z mysla o tych bonach-jesli nadal ktos nie wierzy ze tylko postery sa rozsylane)oczywiscie znajac zycie zakonczy sie blokada konta.

Pozdrawiam
 
C 0

czesc

Użytkownik
Co za tragikomiczny plakat. Niby za darmo to i ocet slodki ale ja jednak sie nie skusze. Nie widze w nim nic pozytywnego - zle mi sie kojarzy ???? Chlopaki przynajmniej na allegro sobie powystawiaja ????
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Potwierdzam otrzyamnie plakatu. Plakat zarabiscie zapakowany w kartonie, jakby nie wiadomo co w nim bylo...
A co do bonu, to nie ma....
 
djraffaello 33

djraffaello

Użytkownik
Punkix91 to zrób kolego zdjęcie ???? , jak to wygląda, poleconym posłali czy do skrzynki??, jak to jest inny plakat niż ten co chłopaki mówili wyrzej :p, co niemiec się liże z laską z austrii.
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Sorry, ale zdjecia nie zrobie, bo aparat chwilowo uszkodzony.
Przyszedl do mnie DHL do domku. Zdziwilem sie ze tak szybko. Na plakacie Niemiec lize sie z kobietka z Austii. To prawda. Troche kolega z za nazej granicy nie ogolony jest...
Ogolnie plakat do du*y i nie warto zamawiac. Bez bonu...
 
Do góry Bottom