>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Poster Bet-at-home

samadi 2

samadi

Użytkownik
Pojawiła się kolejna promocja na bah:
Nasz spot telewizyjny - zamów darmowy plakat!
Podoba Ci się nasz telewizyjny spot? Masz już dzwonek na komórke? Zamów sobie również plakat! Napisz po prostu pod [email protected] a my wyślemy go Tobie - oczywiście za darmo oraz bez dodatkowych kosztów - podaj ile chciałbyś otrzymać sztuk. »Zobacz spot telewizyjny i ściągnij sobie dzwonek!

Plakat fajny sam sobie zamówilem xD
 
baz 25

baz

Użytkownik
TEKST ZMIENIONY
Nasz spot telewizyjny na EURO - zamów darmowy plakat!
Podoba Ci się nasz telewizyjny spot? Masz już dzwonek na komórke? Zamów sobie również plakat! Napisz po prostu pod [email protected] a my wyślemy go Tobie - oczywiście za darmo oraz bez dodatkowych kosztów - otrzymasz jeden egzemplarz. »Zobacz spot telewizyjny i ściągnij sobie dzwonek!
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
mi sie wcale ten plakat niepodoba, juz jak dostalem list od baha z tym zdjeciem to mi sie wydawal poroniony pomysl ;)
Dokładnie nie widzę szans by takie coś brać para powiedzmy z nielubianych przez nas krajów wali ślimaka ; ooo
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Ne ma sensu tego zamawiać szkoda drzew to po pierwsze, a po drugie przecież i tak czegoś takiego nie powiesicie w domu na ścianie. lol
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Jak pierwszy raz zobaczyłem ten plakat to myślałem, że to dwóch facetów uderza w ślinę i prawie zwymiotowałem.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Błehehehehehehehe ;) Po co komu ich plakat? To zwykła akcja marketingowa...trochę prostackie! Gdyby to był plakat pięknej kobiety na całą ścianę, to co innego ;):jezora:
 
yoji 0

yoji

Użytkownik
No ale juz jedna akcja byla w niemczech tego typu i dostawali bon o wartosci 5 EURO i unas równizz CZEMU PISZA : TYLKO JEDEN EGZEMPLARZ
Pogłówkujcie ja wiem ze daja ,pozdr
 
Do góry Bottom