>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Porównanie Pinnacle vs PL Bukmacher iForBet [TABELA]

C 31

cashbysport

Użytkownik
Witajcie, wstawiam tu porównanie gry u Pinnacle oraz u polskiego bukmachera iForBet. W zestawieniu miałem jeszcze eFortunę oraz Totolotek , ale jeden mecz u obu bukmacherów nie był dostępny, więc porównanie nie byłoby miarodajne. Bardzo mała próba porównacza, to fakt. Ale oddaje ona regułę, więc to powinno wystarczyć.
▶Porównanie tyczy się typowania poniższych meczy na remis.
▶Kurs rzeczywisty na iForbet to kurs pomnożony o 0,88 (uwzględniamy 12% podatek)
▶Podatek 10 % od wygranych ponad 2280 zł nie został uwzględniony.

▶ Pinnacle
Średni kurs
4,28
Zysk
501j
Yield
62,63 %
▶ iForBet
Średni kurs 4,06
Średni kurs netto 3,57
Zysk 238,4j
Yield 29,8%
Tak ot, w ramach ciekawostki ;)
Poniżej jeszcze tabelka z innymi bukami:
 
norab 0

norab

Użytkownik
Dobre hahah a pajace w Polsce dalej robią wszystko żeby wpuścić na rynek innych bukmacherów - średniowiecze.
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
⚽ Aktualizacja tematu⚽ ✅ Dodałem kolejne mecze z mojego dziennika, jest ich obecnie 19.
✅ Dodałem kolumnę z zyskiem w iForBet gdyby nie występował podatek 12 %
▶ iforBet
Średni kurs 3,64
Zysk 250j
Yield 13,15%
▶ iforBet( z 12 % podatkiem)
Średni kurs 3,21
Zysk -8j
Yield -0,42%
Reszta jest widoczna gołym okiem :;/:

Niestety,ale póki nic się nie zmieni u polskich buków to gra u nich nigdy nie będzie opłacalna. Tak jak już kiedyś pisałem, wystarczy lekko zrównać kursy z Pinnacle, usunąć obecne podatki i wprowadzić normalny PODATEK DOCHODOWY w wysokości 19 % (tak jak od zysków kapitałowych). Wtedy każdy by był zadowolony.​
 
Do góry Bottom