>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Poniżej/Powyżej MAM PYTANIE

B 1

bycz3k

Użytkownik
Witam wszystkich. Mam do was pytanie obstawiłem na kuponie Poniżej/Powyżej 3.5 goli w meczu i mam do was pytanie jak to dokładnie działa? Jak 3.5 goli? Jakie wyniki muszą być abym wygrał. Jestem początkujący stąd przepraszam za pytanie ???? .
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam wszystkich. Mam do was pytanie obstawiłem na kuponie Poniżej/Powyżej 3.5 goli w meczu i mam do was pytanie jak to dokładnie działa? Jak 3.5 goli? Jakie wyniki muszą być abym wygrał. Jestem początkujący stąd przepraszam za pytanie ???? .
haha ;D dobre... no musi być powyżej 3,5 gola jak np będzie 3,75 bramek w meczu to wygrałeś ???? a jak np 3,49 to już lipa xd
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jeżeli mam poniżej 3.5 gola w meczu to jakie wyniku muszą być abym wygrał ?
weź kalkulator do ręki i dodaj gole jednej i drugiej drużyny jeżeli wyjdzie poniżej 3,5 to wygrałeś
np 1-2 1+2= ? &lt;3,5 ? &gt;3,5 ? wygrałes ?
xd:grin:
 
P 19

peterka_pl

Użytkownik
na chlopski rozum
0-0 / 0-1/1-0/1-1/2-0/0-2/2-1/1-2/3-0/0-3
te wyniki wygraly - musialem je napisac bo jeszcze bys sie spytal osobno o nie
 
paczek303 133

paczek303

Użytkownik
Jeżeli mam poniżej 3.5 gola w meczu to jakie wyniku muszą być abym wygrał ?
Licz sobie wszystkie gole w meczu i sprawdz czy suma jest większa czy mniejsza od Twojej linii to zobaczysz :p skoro z takimi zakładami masz problem to ciekawe co będzie jak zaczniesz Azjatyckie linie ogarniać ???? ale jest na forum dział dla początkujących i tam to jest opisane ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 1

bycz3k

Użytkownik
No dobra. Czyli jeżeli jest mecz Arsenal-Swansea i mój typ: Poniżej/Powyżej 3.5 goli w meczu jest to:
Wynik 3-Arsenal 3-Swansea= 3+3=6 6:2=3 Czyli jest ponizej 3.5 gola. Nadal nie za bardzo rozumiem jak to liczyć.:?:?
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Powyżej 3,5 goli muszą paść minimum 4 gole w meczu. (obojętnie która ze stron strzeli)
Poniżej 3,5 goli muszą paść max 3 gole w meczu. (obojętnie która ze stron strzeli)
PROŚCIEJ SIĘ NIE DA.
 
pablovsky47 220

pablovsky47

Użytkownik
Jeśli padnie jeden gol w meczu to jest Under3.5, czyli &quot;poniżej&quot;. Podobnie gdy zespoły strzelą dwa lub trzy gole łącznie przez 90 minut, to ciągle jest poniżej. Lecz gdy padną już cztery bramki w meczu i nieważne kto je strzeli, to mamy over 3.5, czyli &quot;powyżej&quot;.
Zrozumiałeś tę zawiłość? ????
Początki zawsze są trudne.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Wynik 3-Arsenal 3-Swansea= 3+3=6 6:2=3
xd ???? co to za dziwne obliczenia... 3-3 wynik tak ? 3+3= ? &gt;3,5 &lt;3,5 ?
a te 6:2 to co to jest ?

Dziękuję za Cierpliwość :smile:
no raczej... ???? wejdz sobie na oficjanlą stronę danego bukmachera i poczytaj jakie są rodzaje zakładów bo jeżeli przy tak jasnych zakładach nie rozumiesz o co chodzi to jak zaczniesz pytać o handicapy czy zakłady systemowe to nie wiem czy 10 stron tematu starczy żebys zrozumiał ????
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/regulamin/regulamin_zakladow_wzajemnych/#s4
np tutaj znajdziesz część informacji w punkcie rodzaje zakładów
Jeśli padnie jeden gol w meczu to jest Under3.5, czyli &quot;poniżej&quot;. Podobnie gdy zespoły strzelą dwa lub trzy gole łącznie przez 90 minut, to ciągle jest poniżej. Lecz gdy padną już cztery bramki w meczu i nieważne kto je strzeli, to mamy over 3.5, czyli &quot;powyżej&quot;.
Zrozumiałeś tę zawiłość? :smile:
Początki zawsze są trudne.
Kolega pewnie się sugerował tym że jest napisane 2,5 gola.. &quot;jak kurw.. można strzelić pół gola..&quot; xd
 
Do góry Bottom