>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Poniżej 0,5 gola pierwsze 10 min

yage 21

yage

Użytkownik
Miałem taką sytuację że postawiłem zakład poniżej 0,5 gola przez pierwsze 10 min. Obserwowałem mecz na live bet365 i po 10 minucie padł gol strzelony z karnego. Powinienem wygrać a zakład przegrany. Najlepiej byłoby obejrzeć powtórkę gola i byłoby jasne tylko gdzie mógłbym obejrzeć?
 
yage 21

yage

Użytkownik
Rzecz w tym że to był karny i wpierw gol na tej stronie był w 11 minucie a potem na 10 przeprawili, na live bet365 dopiero po 10 minucie padł gol i mimo to przegrałem (a u nich do 9:59 zakład wchodzi). Dlatego chciałbym powtórkę zobaczyć i być pewnym.

e/
Dzięki Doberman teraz wszystko jasne.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
O kurcze, kilka sekund, ale pech;/
Często zakłady o takim ryzyko takie mają zakończenie jedni wygrywają inni przegrywają ktoś kto dał że nie będzie bramki zainkasował pieniążki ktoś obstawił że będzie przegrał naturalna kolej rzeczy.
 
T 0

thomas49

Użytkownik
Taki zaklad mowi, ze gol musi pasc przed 10 minuta. Mialem podobny przypadek kiedy pilka przekroczyla linie bramkowa 30:01, a podalem ze beda 2 bramki do 30 minuty i niestety, zaklad do kosza.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Dlatego nie ma co się bawić w takie zakłady. To czysta loteria. Lepiej postawić ogólnie na over w całym meczu. Bo nigdy nie wiadomo czy bramki wpadną w pierwszych 10 minutach czy w ostatnich 10.
 
Do góry Bottom