>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomyłka bukmachera w przelewie na MOJĄ KORZYŚĆ!!!!

R 0

ruczaj1000

Użytkownik
Witam wszystkich użytkowników forum bukmacherskiego.
Mam założone konto na jednym z portali bukmacherskich już od dwna.
Ostatnio przydarzyła mi się bardzo dziwna historia ; a mianowicie po zalogowaniu na moje konto zobaczyłem PRZEOGROMNĄ kwotę na stanie konta !!!!!!
Była tokwota 7 cyfrowa .
Taki stan rzeczy utrzymywał sie przez kilkadziesiąt minut !!!

Jak myślicie co można w takiej sytuacji zrobić ???? ???? )))
Podajcie pomysły bo możloiwości pewnie były równie duże jak kwota .
Pozdrawiam
Użytkownik forum bukmacherskiego.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
nic nie można zrobić, na betsafe juz pare razy miałem po 20tys i znikało za chwilę, zakłady by pewnie anulowali, wypłate cofneli
 
R 0

ruczaj1000

Użytkownik
czesc, w moim przypadku bylo 22 miliony zlotych ???? )) !!!!
ciekawy jestem czy moglbym z tej kwoty cos obstawic np. na zywo czy by mi nie uznali takiego zakladu nawet jakbym wygral, a co by sie stalo jakbym zagral z tych pieniedzy np. za 10 tys. i przegral .
pozdrawiam
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
ciekawy jestem czy moglbym z tej kwoty cos obstawic np. na zywo czy by mi nie uznali takiego zakladu nawet jakbym wygral, a co by sie stalo jakbym zagral z tych pieniedzy np. za 10 tys. i przegral .
Juz Ci Ted odpowiedział. Wszystko anulowane i tyle z radości z darmowych pieniędzy.
 
D 20

devorious

Użytkownik
Koles pewnie zwalil sobie przed kompem hahaha, i po co zakladac taki temat jak już nie masz tych pieniedzy? bylo minelo kiedys miałem same 9999 ale po 5 minutach juz nie było po prostu bład i tyle.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Trochę może nie na temat , ale...
Znajoma bizneswomen opowiadała mi o sytuacji , która jej się przydarzyła: prowadziła interesy z zagraniczną firmą i rozliczenia z nimi były prowadzone w U$ , aż pewnego razu przy dużym kontrakcie wpłynęła od nich forsa zgodna co do ilości kasy - ale nie w U$ a w € , co wobec dość dużej kwoty stanowiło bardzo istotną różnicę na jej korzyść.
Gdy mi o tym mówiła ok. 3 lata po fakcie , wciąż trwała cisza z ich strony...
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Zdarza się że bazy danych u buków się psują. Jeżeli u jakiegoś buka systemy informatyczne tak zawodzą nigdy bym już nie deponował pieniędzy do niego.
 
S 32

szymfon

Użytkownik
ja ostatnio wpłaciłem 100zł na bet365, ale coś przy wpłacie się zacięło i otrzymałem 200 ???? nie narzekam, a bet nic nie wie
 
Do góry Bottom