>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Pomocy

L 21

lordjuvent

Użytkownik
Czy żeby wpłacić pieniadze na bwin poprzez przelew na poczcie musze miec konto bankowe? bo na druczku pisze nr rachunku bankowego zoboeiazanaego
 
C 0

czopsi

Użytkownik
Na druczku Twój numer konta? Chyba źle przeczytałeś. Nr rachunku odbiorcy pisze na druczku do przelewu. Skoro by było tak jak piszesz po co przelewy przez pocztę?
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
pewnie dostał druczek do zaplaty rachunku czy cos w tym stylu.
LordJuvent na druczku wystarczy imie,nazwisko, adres oraz w tytule nr konta gracza
spytaj babke na poczcie to ci pomoze ????
 
L 21

lordjuvent

Użytkownik
babka na poczcie dała mi 2 takie samye druczki tylko ze jeden dla mnie a drugi dla odbiorcy.jeden jest czerwony drugi szarawy i tam pisxze m.in nr rachunku bankowego .moge zaraz wrzucc to na serwer. to jak mam w koncu wplacic kase na bwin przez poczte?
 
von 0

von

Użytkownik
Po prostu wypełnij tylko ten czerwony druczek, to wszystko. To co jest potrzebne do poprawnie wypełnionego druczku napisał już Ted
 
P 323

przemoks

Użytkownik
A ze jak tak jeszcze zapytam: trzeba podawac nazwe zleceniodawcy? :p
Tzn. chodzi mi o to jakbym chcial wplacic na poczcie na swoje konto :&gt;
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Chcę wpłacić kasę przez pocztę do Unibet.
Tam gdzie pisze &quot;wybierz metodę depozytu&quot; klikam &quot;Bank Deposit&quot; :

Wyskakuje mi :
Bank Name : BOS Bank SA Account HOlding Branch : Warsaw SEB Account Number : 78154000172001390003910001
Account Name : Earthport Plc
IBAN : PL78154000172001390003910001 SWIFT : BIC EBOSPLPW Your Reference : 343xxxxxxxxxx
I jeśli pójdę na pocztę to ten druczek będzie dobrze wypełniony :?:
NAZWA ODBIORCY : Earthport Plc Warszawa
NR. RACHUNKU ODBIORCY : 78154000172001390003910001
I w tytule mam wpisać to &quot; Your Reference : 343xxxxxxxxxx &quot; :?:
Nie będzie żadnych problemów z przelewem ?
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Dzięki Ci dobry człowieku ???? Jutro idę na pocztę i wpłacam kasę. Potem jadę na kilka dni poza dom i jak wrócę powinno już być na koncie jeśli pójdzie tak jak w twoim przypadku ????
 
Do góry Bottom