>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pomocy...Wszystko do tyłu...

panika 63

panika

Użytkownik
Witam.
Mam problem i pytanie do was...Może wy pomożecie,bo ja nie umiem się ogarnąć,a i szczęścia nie mam...


Jako że moim celem jest zarobek na bukmacherach proszę o pomoc...
Gram na BAH i łącznie przegrałem już około 250 zł przy czym ani razu nie byłem na plusie...

Grywam piłkę nożną,ale i ona mnie zawodzi...(Gram bo się interesuje).
Teraz na końcie w BAH mam 8 zł...Muszę (chcę) to jakoś pomnożyć,bo przecież ile człowiek może być na minusie i nic nie zarobić.....

Pytanie do was...

Jak grać żeby wygrać...Może banalnie brzmi,ale próbowałem już dużo rzeczy...
Co do tego...Progresja odpada-za duży wkład finansowy...SureBet też-bo nie chcę mi się rejestrować na każdym buku online....

Gram już jakiś czas ale ciągle⛔

Proszę o jakieś porady...

PS:Nie oczekuję odpowiedzi...

&quot;Patrz na co inni grają&quot;...Chciałbym sam coś a nie polegać na kimś...
Z góry dzięki...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Kolega dobrze radzi...
Rzuć to.
Podstawowy błąd to:

Grywam piłkę nożną,ale i ona mnie zawodzi...(Gram bo się interesuje).

Piłkę nożną gra prawie każdy. I każdy mówi, że gra bo się zna.
Jaki jest problem? Na piłce nożnej w Polsce się zna każdy. Sami znawcy.
Poza tym... interesować się czymś a dobrze typować to nie zawsze idzie w parze. Powiem więcej. Rzadko idzie w parze...
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Nie grać, nie grać ???? Łatwo powiedzieć...(chyba jestem uzależniony)
Mi pomaga właśnie to forum. Przed niektórymi czapki z głów. :spokodfhgfh:
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
jesli nie chcesz tracic zbyt wiele, grac swoje typy i miec frajde to wplac kase , najlepiej z bonusem albo graj na naszej ziemi, graj drobnymi stawkami spore ako, nawet jak wtopisz to nie za duzo a msz szanse pokazac, ze mozna zarobic, jak bedziesz po jakims czasie sporo w plecki to pyknij typeczka i bedzie git ???? :*
 
K 0

kinimod1987

Użytkownik
nasty dobrze piszę... pyknij sobie z kilka typeczków i cały czas do przodu ???? ???? ustal sobie max stawkę..nigdy jej nie przekraczaj. na początku przegrałem 40 zeta w kilka dni.. a teraz mam około 90-100 po drugiej wpłacie.. po prostu co raz więcej umiem i nabywam doświadczenia.. nie da się od razu zarabiać..
Życzę powodzenia. ????
 
Do góry Bottom