>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pomoc z Betsyfem....

R 14

rizla

Użytkownik
Witam, szukam pomocy jak rozwiazac problem z BETSYFFFFFFFFFFFFFFEM czyli Betsafe. Poprosili mnie oni oweryfikacje konta musialem przeslac bank stetment, kopie paszportu i zdjecie przodu karty... wtf? pomyslalem.. robilem wyplate. Po czym wyslalem im wszystko zlecilem 2 raz wyplate ( wczesniejsza mi anulowali) po czym dostaje meila ze wszystko dobrze potrzebujemy jeszcze tylko zdjecie z ponskim podpisem z tylu karty kredytowej i z bank statment pokazujacy przelew na betsya... no ***** i anulowali znowu... co za do dupy bukmacher wyplacam pieniazki jak sie ile da i ODRADZAM!! jak mam im wyslac zdjecie z podpisem jak karty uzywalem duzo razu i niestety karta jest tak zuzyta przez 3 lata ze jest poprostu wytarta ta rubryczka... jak to rozegrac jak myslicie!? napisalem do suuportu czekam na odpowiedz, ale kur.. wyraznie w pierwszym meilu bylo ze byl paszport potrzebny, statment, i zdjecie karty, wiec na hu* teraz chca jeszcze ten durny podpis z tylu?!?:?????⛔
 
R 14

rizla

Użytkownik
a ja sam do nich dzwonilem na obydwa numery oczywiscie nikt nieodbiera, jutro ide rano do roboty ale wszystkie dane spisalem i bede dzwonil, bo mnie zdenerwowali wyjebkowicze z malty...
 
R 14

rizla

Użytkownik
DOstalem odpowiedz :
Uprzejmie informuję że bez danego dokumentu, Dział Płatności nie będzie mógł zrealizować Pana wypłaty.
Abyśmy mogli zrealizować transakcję wypłaty z pana konta, poprosimy o nadesłanie kopii rewersu Pana karty, a także wyciąg z konta karty z widoczna wpłatą na Betsafe.
Jak tylko otrzymamy wymagane dokumenty,będziemy mogli zrealizować tą wypłatę.
Dziękujemy za zrozumienie naszych procedur bezpieczenstwa.
Pozniej rozmawialem z konsultantka i powiedziala zebym poprawil podpis na karcie poprawilem i wyslalem.. i dostalem :

Dziękujęmy za przesłany dokument, przekazaliśmy go już do Działu Bezpieczenstwa celem weryfikacji. Prosimy zayważyć, że niezbędne jest przesłanie wyciągu bankowego ukazującego wpłatę na konto Betsafe.
 
Do góry Bottom