>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pomoc w expekcie !

nonseens 4

nonseens

Użytkownik
Witam ! Jestem całkiem zielony jeśli chodzi o bonus w expekcie ... Wpłaciłem 40 zł (troche z tego juz przegralem) zapisałem sie niby do tego bonusu ale nic ... Co mam zrobic?
 
nonseens 4

nonseens

Użytkownik
@up czytałem i tego nie rozumiem, więc jeśli masz mi pisać takie odpowiedzi to możesz sobie darować.
Chodzi mi o to, że zostało mi 25 zł . I jeśli obstawie całość i przegram/wygram to dostane ten bonus ?
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
zytałem i tego nie rozumiem, więc jeśli masz mi pisać takie odpowiedzi to możesz sobie darować.
1.3 - By skorzystać z oferty, gracze muszą założyć konto w Expekt, potwierdzić adres e-mail i zgłosić chęć udziału, rejestrując się na stronie promocji.

1.4 - By odebrać bonus, gracze muszą dokonać wpłaty na konto (szczegóły dotyczące minimalnych wpłat są dostępne na stronie promocji) i obrócić zdeponowaną sumą raz na zakładach o minimalnym kursie 2,00. Zakłady systemowe nie są brane pod uwagę. Gracze, którzy spełnią warunki obrotu depozytem, otrzymają bonus w ciągu 14 godzin.

Wpłaciłeś 40 pln. Jeśli postawisz w sumie kupony za 40 pln (zdeponowaną sumę obrócisz raz) na zakłady o kursie 2.00 lub wyższym, to spełnisz warunki obrotu depozytem i otrzymasz 100 % bonus w ciągu 14 godzin, czyli do Twojego konta zostanie dodane 40 pln, bo tyle wynosił Twój depozyt.
Prościej wytłumaczyć się nie da;)
 
nonseens 4

nonseens

Użytkownik
Dobra dzięki. Pytam się o to bo jestem kompletnie początkującym, a Ty np. już wszystko rozumiesz, więc wolę się upewnić u kogoś kto się na tym zna ; )
 
K 1

kamka255

Użytkownik
Szkoda tylko , że nie da się zarejestrować do promocji, jak postawisz pierszy zakład a się nie zarejestrujesz to przepadło, i każą Ci wpłacić kolejny depozyt żeby odebrać bonus i wpłacisz kolejny i nadal nie da się zarejestrować do &quot;promocji powitalnej &quot; bo wyskakuje komunikat &quot; Twój pierwszy depozyt nie spełnił warunków&quot; . Tak wię dua a nie bonus:/
 
Do góry Bottom