>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomoc przy tworzeniu programu

G 0

grzesioo1987

Użytkownik
Hej!

Z racji tego, iż nie udzialałem się na forum w postaci topiców/postów - wypada się przywitać - więc witam wszystkich mniej i bardziej zaawansowanych typerów!

Bukmacherką zajmuję się z przerwami od kilku lat, głównie piłką nożną. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie idea stworzenia programu (tudzież algorytmu), który w oparciu o statystyki &quot;wspomagałby&quot; typowanie. Chciałbym też otworzyć portal, za pomocą którego podawane byłyby (bezpłatnie) typy w oparciu o tę analizę.

Spisałem wszystkie swoje pomysły, zacząłem już &quot;coś&quot; tworzyć w arkuszu kalkulacyjnym (na dobry początek) - ale wiadomo, że to nie wystarcza.

Dlatego zwracam się tutaj o pomoc do Was. Jeśli ktokolwiek interesuje się tematyką piłki nożnej, śledzi informacje i nieobce są mu statystyki piłkarskie niech się odezwie. Fajnie byłoby, gdyby znalazła się tutaj też osoba znająca się na bazach danych oraz na programowaniu (chociażby w małym stopniu).

Do sceptyków: wiem, istnieją w sieci już od dawna portale ze statystykami i inne programy, które wspomagają typowanie. Po co więc &quot;marnuję&quot; na to czas? Dla satysfakcji, nabrania doświadczenia oraz stworzenia czegoś fajnego. I własnego. Jeśli ktoś chciałby pomóc w jakimkolwiek stopniu - będę wdzięczny. Oby idea się rozwinęła.

Z góry dzięki za wszelką pomoc i podpowiedzi. ????

Pozdr!
 
M 0

michalos

Użytkownik
Hej!

Z racji tego, iż nie udzialałem się na forum w postaci topiców/postów - wypada się przywitać - więc witam wszystkich mniej i bardziej zaawansowanych typerów!

Bukmacherką zajmuję się z przerwami od kilku lat, głównie piłką nożną. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie idea stworzenia programu (tudzież algorytmu), który w oparciu o statystyki &quot;wspomagałby&quot; typowanie. Chciałbym też otworzyć portal, za pomocą którego podawane byłyby (bezpłatnie) typy w oparciu o tę analizę.

Spisałem wszystkie swoje pomysły, zacząłem już &quot;coś&quot; tworzyć w arkuszu kalkulacyjnym (na dobry początek) - ale wiadomo, że to nie wystarcza.

Dlatego zwracam się tutaj o pomoc do Was. Jeśli ktokolwiek interesuje się tematyką piłki nożnej, śledzi informacje i nieobce są mu statystyki piłkarskie niech się odezwie. Fajnie byłoby, gdyby znalazła się tutaj też osoba znająca się na bazach danych oraz na programowaniu (chociażby w małym stopniu).

Do sceptyków: wiem, istnieją w sieci już od dawna portale ze statystykami i inne programy, które wspomagają typowanie. Po co więc &quot;marnuję&quot; na to czas? Dla satysfakcji, nabrania doświadczenia oraz stworzenia czegoś fajnego. I własnego. Jeśli ktoś chciałby pomóc w jakimkolwiek stopniu - będę wdzięczny. Oby idea się rozwinęła.

Z góry dzięki za wszelką pomoc i podpowiedzi. ????

Pozdr!
Myślę, że mogę się przydać. Proszę o kontakt;)
 
G 0

grzesioo1987

Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi.

Generalnie chciałbym stworzyć coś w oparciu o trzy analizy:

- analizę &quot;formy&quot; (najcięższa forma analizy bo jest sporo danych typowo jakościowych jak kontuzje, pauzy za kartki, walka o trofea/utrzymanie itd)

- analizę spotkań bezpośrednich pomiędzy drużynami,

- analizę ilości strzelonych/straconych bramek w meczu.

Zdaję sobie sprawę z tego, że to mega trudny temat, bo z jednej strony ciężko jest zamienić zmienne stricte jakościowe (typu kontuzja kluczowego gracza) na zmienne ilościowe. Nie wiem jaką wagę miałbym przypisać temu zdarzeniu przykładowo.

Inną ważną sprawą jest zebranie danych i utworzenie z nich potężnej bazy danych. Motywuje mnie jednak fakt, iż takie bazy danych istnieją w sieci w formie portali, które umieszczają różne analizy ostatnich spotkań danych drużyn i próbują &quot;typować&quot;.

Czy zna się ktoś na sieciach neuronowych? Temat ten był poruszany w innych topicach i nie wiem, czy jest tu na forum ktoś, kto w tym siedzi.

Co do maili: odpiszę na pewno, bo chciałbym zrobić coś fajnego z ludźmi, którzy się na tym znają. Chcę zobaczyć, czy są tu jeszcze jacyś chętni do współpracy przy tym projekcie. Prosiłbym o cierpliwość i wyrozumiałość ????

A - w razie jakichkolwiek pytań lub sugestii zostawiam moje gg: 1573887

Pozdr!
 
cock 756

cock

Użytkownik
Jeżeli ktoś potrafi programować bardzo chętnie nawiążę współpracę, chodzi o stworzenie mocnego kalkulatora z &quot;suwakami&quot; określającymi stawki. Lublin, finansuję browar. ????
 
S 0

skoczekk

Użytkownik
W sieci narazie brakuje prognozy O/U 1.5/3.5 goals (oprocz excel kalkulatora masyv.cz). O/U 2.5 goals jest nie do przewidywania. Wiec trzeba zwrocic uwage na ta druga wariante, choc wprawdzie tam sa o wiele nizsze kurzy ( kolo 1.2) ,ale mozna poskladac nezly i &quot;bezpieczny&quot; AKO kupon: oddsportal.com/public-coupon/2yNtueZr/
 
Do góry Bottom