>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomoc przy pracy licencjackiej - nagranie meczu z TV

maradie 47

maradie

Użytkownik
Taki problem - będę pisał pracę licencjacką na temat komentarza sportowego w radiu i telewizji na podstawie derbów Łodzi (Widzew - ŁKS) z 17.10.2011. Zeby móc porównać oba komentarze, muszę mieć nagraną audycje radiową (transmisja w Radiu Łódź) i transmisję telewizyjną (Eurosport2). Z radiem już sobie poradziłem, bez problemu zrzucę wszystko na kompa, ale mam problem z TV. Wiem, że sporo osób ma możliwość nagrywania programów telewizyjnych (jakies specjalne dekodery, nagrywarki - nie wiem dokładnie...) Ja takim sprzętem nie dysponuję, dlatego proszę o pomoc. Czy ktoś da radę nagrać mi taki mecz (poniedziałek, godz. 18.30, Eurosport2), a poźniej jakoś przesłać na płytce DVD, czy wrzucić na jakiś serwer?
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Dzięki panowie! Kumpel też mi podał tamtą stronkę, wlaśnie próbuje się dowiedzieć czy wrzucą tam ten mecz. Zależy mi też, żeby to była raczej transmisja eurosportu, a nie C+.
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
dziennikarstwo + jęz. niemiecki (taki połączony kierunek), ale licencjat będe pisał z dziennikarstwa, a przy wyborze tematu pełna dowolność, byle jakiś związek ze studiami to miało ????
 
Do góry Bottom