>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomoc dla początkującego

coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Witam, jestem nowy na forum więc najpierw się przywitam ????

U bukmacherów gram już sporo, ale od niedawna interesuje się giełdą a dokładnie betfair.
Chciałbym do nich wpłacić nie dużą sumę pieniędzy na początek około 30E i spróbować podwoić ją w miesiąc.

Wybrałem do gry rynek piłki nożnej wydaje mi się największy z największa ilością zakładów i myślę że najłatwiej by było coś ugrać.

Do pomocy w tym znalazłem program A Geeks Toy, jak znacie jakiś lepszy to prosiłbym o podanie nazwy;)

I proszę was o pomoc jaką strategi gry obrać.
Mam zamiar grac około 2 meczy na dzień, co za dużo to nie zdrowo.

Tylko nie wiem co grać dokładne wyniki,brak remisu czy co innego, chciałbym grać coś bezpiecznego ze stałym zyskiem.

Z góry dziękuje za pomoc.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Ja aktualnie korzystam a Fairbota. Ale tylko dlatego że mam triala jeszcze. Jak okres się skończy to tez zastanawiam się nad geeks toy&#39;em. Uważaj jednak gdyż każdy program potrafi spłatać psikusa. Wystarczy że się przywiesi i problem murowany.
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Z tardingiem jak z jeżem - ostrożnie;)
Tak samo jak w typowaniu przed rozpoczęciem spotkania - graj to, na czym się znasz. To jest klucz do sukcesu.
Jedni powiedzą &quot;Laye na remisy&quot;, ktoś inny &quot;tenis na breaki&quot;, ty zagrasz i popłyniesz, bo w tradingu liczy się przede wszystkim czucie tego co i kiedy się gra.
Na razie proponuje poobserwować i wyciągać jak najwięcej wniosków. Forse przepuścic jest zawsze czas ????
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Tenis właśnie sobie daruje, za dużo się dzieje łatwo wygrać ale i łatwo przegrać z tego co zaobserwowałem.
Co do tych remisów obserwowałem trochę i muszę powiedzieć że w niektórych meczach kurs lay na remis po 35min wynosił już 2,5-2,7 jak i nie mniej, co jeden gol dawał już niezły zysk zależny od stawki.
Ale wyczytałem w jakimś temacie niżej że gra na remisy nie jest dobra na dłuższą metę.
Więc nie wiem co myśleć o tym.
Co do ostrożności to masz racje dlatego grając na lay trzeba mieć dobrze przeanalizowany mecz i mam zamiar starać się grać jak najmniejsze zobowiązania.
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
Ponawiam pytanie;)
A co myślicie nad graniem Lay na 0:0 tylko zobowiązanie jest dość duże, ale porównuje jedno grając to że padnie choć jeden gol najczęściej to kurs 1,05-1,10 przed meczem to chyba bardziej opłaca się grać lay na 0:0 jeden mecz na dzień w którym padnie gol by stopniowo zwiększać stawki.
Zaczynam z 30E
Pierwsze 5 dni gram lay na 0:0 za 2E
Następnie 4 dni za 3E
Potem 3 dni po 4e
2 dni po 5 e
2 dni po 6
2 dni po 7e
2 dni po 8
2 dni po 9
i potem grając codziennie po 10E gdyż taki zysk na dzień bardzo by mnie satysfakcjonował. Albo zaczął zabawę od nowa i tak w kółko.
Tylko szkopuł w tym że trzeba codziennie trafić mecz w którym padnie 1gol, tu wychodzi by do etapu gry za 10E potrzebuje 22dni, co oczywiście grając w weekend gdy meczy jest więcej można zagrać 2-3 mecze żeby w inne dni nie grać na upartego tylko szczegółowo przeanalizowane mecze.
Kurs na lay to około 8-9.
Proszę o konkretne komentarze co do tego tematu widziałem że inny user tego forum gra za duże stawki podobnie tylko częściej under 0,5 ale i lay na wynik widziałem że mu całkiem nieźle szło i idzie choć mimo jednej wpadki dość dużo przegrał, bo grał zawsze za wszystko ja chcę grać za około 70% stanu konta.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Graj na takich rynkach jakie znasz najlepiej. Scalpuj. Nic konkretniejszego nie doradzę, sorki. Jest wiele strategii dostępnych w internecie, a każdy trader ma jakieś swoje ulubione, którymi zapewne się nie podzieli, bo wtedy traci część możliwości do gry.
 
coldsex 15

coldsex

Użytkownik
A co sądzisz o tym sposobie co napisałem, ma on jakieś szanse?
Piłkę nożną obstawiam już ponad 4-5 lat to już jakąś wiedzę mam, bo co do tenisa to wole się na to nie rzucać na początek.
Ale ciekawią mnie opinie tego co napisałem.
Co do strategi to wiem też czytałem trochę i nawet wiele wyczytałem na forum i już wiem że granie na brak remisu jest mało opłacalne taki mecz sevilli ostatnio jest tego przykładem fakt można by było go sprzedać wcześniej ale kto sądziłby że w 92 padnie gol.
Więc szukam czegoś bardziej ostrożniejszego ze stałym zyskiem i nad tym sposobem myślę.
 
K 0

kazimierz782

Użytkownik
Ja robię sobie taką małą symulację.
dzisiaj zacząłem, gram przez 2 tyg. głównie tenis na live i piłkę w weekendy tez live.Gram tylko na spadki.
ustaliłem sobie ze mam na koncie 100€.dzisiaj jak na razie poszło znakomicie.
powiekszyłem stan konta o 28%
 
Do góry Bottom