>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomoc dla początkującego

Q 0

quest

Użytkownik
Czytaj uważnie, mówie żeby szukał freerolli gdzie nie gra więcej niż z 100 osób a pula jest minimum $50. Wiadomo że jak zagrasz te zwyczajne gdzie gra z 2000 osób to nigdy takiej kasy nie uzbierasz.
Satry co Ty gadasz !
Wiesz jaka jest pula za pierwsze miejsce w takim turnieju ? z 20 $
Rouzmując Twoje myślenie początkujący gracz powinien 5 razy w miesiącu wygrać taki turniej ! z co najmniej połową doświadczonych graczy żeby ugrać minimalny bankroll 100 $ określony przez Ciebie
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jak juz zrozumie o co w tym chodzi.

Ja jak zaczynalem przygode z pokerem to szukalem jakichs fajnych free i forum, na którym bylem userem taki wlasnie organizowalo. Sciaglem wtedy soft poker roomu a znalem tylko zasadsy, których sie nauczylem czytajac SZKOLE POKERA na Unibet &lt;--- LOL

I taka wiedza wystarczyla mi do wygrania turnieji. Byly 3 miejsca platne i jak zostalo nas pieciu a jakis koles wywalil 2 gosci to mu dziekowalem jak glupi, a jaki podniecony bylem, ze mam 20$ wygrane w pierwszym turnieju. A skonczylo sie na tym, ze wygralem wtedy ten turniej &lt;-- Lol
 
nakur 0

nakur

Użytkownik
Satry co Ty gadasz !
Wiesz jaka jest pula za pierwsze miejsce w takim turnieju ? z 20 $
Rouzmując Twoje myślenie początkujący gracz powinien 5 razy w miesiącu wygrać taki turniej ! z co najmniej połową doświadczonych graczy żeby ugrać minimalny bankroll 100 $ określony przez Ciebie
Jak się dobrze szuka, można znaleść codziennie co najmniej jeden freeroll z hasłem gdzie nie gra więcej niż 100 osób. Przecież nie musisz codziennie wygrywać, ale wystarczy że dziennie ugrasz z $3. Nie wydaje mi się to takie trudne, tylko musisz grać codziennie.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Freerolle to cienki sposob na nauke. Jako, ze nie placi sie za wejscie ludzie nie graja zgodnie z zasadami pokera (allinuja z byle gownem albo ze slabym drawem) tylko mozna zalapac zlych nawykow.
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Freerolle to cienki sposob na nauke. Jako, ze nie placi sie za wejscie ludzie nie graja zgodnie z zasadami pokera (allinuja z byle gownem albo ze slabym drawem) tylko mozna zalapac zlych nawykow.
Dokładnie popieram Karlosa. We freerolach poziom jest w miare dopiero w późniejszej fazie turnieju, bo początki nie raz sa tragiczne. Nie raz widziałem jak moje AA all in pf przegrywało z jakims gównem. Najlepiej niech weźmie sobie jakis sponsorship z ltd, epokerschool, pokerstrategy. A pokerromy jakie polecam do nauki to EVP, Party Poker
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
no tak ciężko się czegoś na freerollach nauczyć tyle że inaczej na razie nie mogę bo nie mam $$ ???? więc gdzie można znaleźć takie freerolle? ???? jakiś przykład?
Na razie mam Sun poker (już zdążyłem przegrać 10$, zjedli mnie lepsi gracze), PartyPoker (promocja otwarta - czekam), Absolute Poker (promocja - czekam) i Everest na ktorym spokojnie wygrywam darmowe sit&amp;go, ale jak kiedyś zagrałem za $, od razu mnie zjedli (no cóż miałem 0.20$ a inni powyżej 1$).. więc freerolle mi pozostają chyba.. no chyba że ktoś mi poleci jeszcze jakiegoś pokera (rooma)? Pozdrawiam
PS. Jest jeszcze inny room z sit&amp;go za darmo jak everest że można wygrać kase?
PS1. A jeszcze VC poker mam czekam na to promo żeby mi dali ????
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
mozesz skorzystac z promocji na CD Poker (siec iPoker), dostajesz na start 50$ bez depozytu także bez ryzyka
Edit: (pomyliłem promo) Ale i tak mam pytanie : cały czas nie dostałem maila aktywującego do pokerroomschool. (od CDpokera tak).. więc nawet nie mogę dostać się do quizu
 
Do góry Bottom