>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomoc Betfair

M 0

myszak

Użytkownik
Mam jeden problem z zakladami nie wygra(lay) jak jest obliczany
np:mecz Sewilla-Slavia

W NW
Sewilla 1,36 1,37
Slavia 15,5 16
Remis 4,9 5

Stawiam 10 ze slavia nie wygra 16x10=160 a po rozliczeni napisane jest zysk 10 jak to jest obliczane

bo jak by slavia wygrala to bym stracil 150
o co tu chodzi jestem nowy więc prosze o pomoc
:-D
 
damianmularczyk 0

damianmularczyk

Użytkownik
To jest forma zakładu z innym graczem.Ty tutaj jesteś bukmacherem i wystawiasz kurs 16 na Slavie.I ktoś kupuję od Ciebie ten kurs za te 10€ i jeśli nie wygra Slavia to wygrywasz.Natomiast jeśli Slavia wygra to wypłacasz mu wygraną czyli 10x16 160€. Mam nadzieję,że pomogłem:spokodfhgfh:
 
M 0

myszak

Użytkownik
To jest forma zakładu z innym graczem.Ty tutaj jesteś bukmacherem i wystawiasz kurs 16 na Slavie.I ktoś kupuję od Ciebie ten kurs za te 10€ i jeśli nie wygra Slavia to wygrywasz.Natomiast jeśli Slavia wygra to wypłacasz mu wygraną czyli 10x16 160€. Mam nadzieję,że pomogłem:spokodfhgfh:
Wiem ze jak Slavia nie wygra to wygrywam ale ile jak postawie 10euro?:-D
 
B 0

behemot

Użytkownik
Pytanie do moderatorów :
Może &#39;podepniemy&#39; temat z pomocą o Betfair ? Wiele osób, zwłaszcza Ci, którzy stawiają pierwsze kroki na giełdzie, nie wie dosłownie jak zacząć.
Myślę, że z pożytkiem dla wszystkich byłoby wyszczególnienie tego topicu, przez co dział stałby się bardziej przejrzysty, z wyłączeniem cyklicznie pojawiających się tematach o Betfair.
Proszę, przemyślcie sprawę.
 
T 5,3K

teza

Użytkownik
cholender, nie kapuje tego
Czy da sie zagrac under 3.5 ?
Jezeli dam: przy Nie wygra - Wiecej goli niz 4.5 to o co w tym chodzi ?

ja rozumiem ze jak jest ze nie wygra to znaczy ze nie moze pasc wiecej nic 5 bramek. ale kurs jest wysoki wiec cos jest nie tak, help
 
B 0

behemot

Użytkownik
teza:
Da się zagrać. W tym konkretnym przypadku, żeby zagrać under 3.5 musisz zagrać &#39;LAY (Nie wygra) 4 lub więcej goli&#39;.
LAY (Nie wygra) 4 lub więcej goli @ 4.07 (maksymalnie 5e, kwota poniżej kusy)
Grając za 5e LAY po kursie 4.07 Twoje zobowiązanie(ryzyko) wynosi 15.35e
Jeśli panie więcej niż 4 bramki, czyli Twój zaklad okaze się przegrany, tracisz zobowiązanie, czyli 15.35e
Jeśli padnie mniej niż 4 bramki, Twój zakład będzie wygrany, wygrasz stawkę, czyli 5e.
 
Do góry Bottom