>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomnoże Twoje pieniądze

Status
Zamknięty.
T 0

tomrod

Użytkownik
Witam !!!

Jeśli masz konto na BET AT HOME i ostatnio ci coś nie idzie a chceż troszke zarobić to ja ci w tym pomoge. Jeśli masz na koncie co najmniej 100 zł to kup bon i wyślij mi kod bonu. Minimalnie 1 bon za 100 zł - oczywiście im wiecej dla mnie kupisz tym wiecej zyskasz. Ja zasile sobie konto Twoim bonem i będe grał moim sprawdzonym systemem. Nigdzie nie publikowałem tego systemu bo jest on wart bardzo dużo. Ostatnio wpłaciłem depozyt 200 zł a pod koniec miesiaca miałem już 2350 zł. Kaske wypłaciłm bo potrzebowałem na wyjazd dla córeczki. Pewnie się zastanawiasz co ty z tego będziesz miał? Odpowiedź jest prosta. Ty np. przesyłasz mi 3 bony po 100 zł każdy a więc razem 300zł a ja ci odsyłam np. 600 zł (kupuje 6 bonów po 100 zł). Oczywiście wygrana może być większa. Ja pobieram 50% zysku za obrót Twoją gotówką ale myślę, że obu stronom się to opłaci. Aktualnie nie mam wolnych co najmniej 100 zł aby zainwestować dlatego składam wam taką propozycje.

Kontakt GG: 5332212
mail: [email protected]
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niestety masz człowieku za malo postów aby ktoś ci zaufał i moim zdaniem jak i innych jesteś oszustem , Oszustom MÓWIMY NIE !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom