>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pomarańczowe typy.

pomar 6

pomar

Użytkownik
Witam
W tym temacie będę podawał typy grane w rzeczywistości. Gram tenisa, piłkę nożną, piłkę ręczną, koszykówkę.
1j = 10 zł


Dzisiaj skupiłem się głównie na spotkaniu Polski z Urugwajem. Uważam że ostatnio słabo grający Urugwaj nie przegra tego meczu.

Polska v Urugwaj (1-3)
X2 1.53 4j ✅

Polska v Urugwaj
2DNB 2.0 4j ✅

6.12j ✅
 
pomar 6

pomar

Użytkownik
Lechia Gdańsk v Widzew Łódź (2-0)
Lechia Gdańsk DNB 1.4 2,5j ✅

Dzisiaj w Gdańsku odbędzie się ciekawe spotkanie miedzy miejscową Lechią i Widzewem Łódź. Oba zespoły jasno deklarują, że interesuję je wyłącznie zwycięstwo. Moim zdaniem Lechia nie powinna przegrać tego meczu, do składu wraca najlepszy strzelec Lechii Razak Traore (10/7) oraz Grzegorz Rasiak (6/1), Andreu (7/0). Gospodarzy cieszyć szczególnie powinien powrót Traore.
W tym meczu nie zobaczymy Bajić (0/0) , Hajrapetjan (3/0), Kaniecki (4/0). Kostrzewa(0/0), Madera(10/0), Małkowski(0/0). W Widzewie nie zagra jak dla mnie najlepszy gracz łódzkiej drużyny Maciej Mielcarz(10/0), oprócz niego zabraknie też dwóch ofensywnych graczy Mariusza Rybickiego (10/2) i Marcina Kaczmarka (11/2),Na pewno dzięki temu ofensywa Widzewa straci a jakości. Stawiam opcje 1 DNB ponieważ Lechia jest nieobliczalnym zespołem która potrafi po słabym meczu zagrać dobry i odwrotnie a Widzew po świetnym początku złapał chyba zadyszke
i nie potrafi wygrać meczu.

1j✅
 
pomar 6

pomar

Użytkownik
ŁKS Łódź v Arka Gdynia
Arka Gdynia DNB 1.8 5j ✅


Jak dla mnie ŁKS nie wygra tego meczu a i remis będzie wielkim sukcesem.
Łodzianie mają problemy finansowe ( Zawodnicy mieli dostać część zaległości do połowy listopada, termin przesunięto.), kadrowe (Nie oszukujmy się ale kto by nie był kontuzjowany to i tak zostanie zastąpiony zawodnikiem o podobnych umiejętnościach, niestety marnych. Oglądałem ich ostatni mecz z Okocimski Brzesko i była to jedna wielka kopanina.) .
Co chwila z mediów docierają sprzeczne informacje raz że jest nowy sponsor i akcjonariusz w klubie a raz że klub przestanie istnieć jeśli do 28 listopada nie wyjaśni się ostatecznie sprawa budowy stadionu przy al. Unii.
Dodatkowo szefowie ŁKS zapewnili, że nie będą przeszkadzać graczom w ewentualnych transferach, a chcący odejść muszą zadeklarować to do 28 listopada. Dobrze to nie wygląda.

Z drugiej strony Arka Gdynia drużyna która miała walczyć o ekstraklasę doznała 7 porażek (2 na wyjazdach). Działacze urlopowali dotychczasowego trenera Petera Nemeca a zastąpi go jego asystent Paweł Sikora. Do Łodzi trener nie zabierze Tomasza Jarzębowskiego (kontuzja) i Marcina Radzewicza (nie załapał się do kadry).


Kadra Arki na mecz z ŁKS

Bramkarze: Michał Szromnik, Maciej Szlaga.

Obrońcy: Marcin Dettlaff, Krzysztof Sobieraj, Julien Tadrowski, Damian Krajanowski, Bartosz Brodziński.

Pomocnicy: Piotr Tomasik, Piotr Kuklis, Mateusz Szwoch, Radosław Pruchnik, Michał Rzuchowski, Patryk Jędrzejowski, Paweł Czoska, Paweł Brzuzy.

Napastnicy: Marcus da Silva, Maciej Górski, Dariusz Formella.


Dodatkowym smaczkiem tego meczu będzie że przeciwko sobie zagrają bracia Jacek i Piotr Kuklis.

4j ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pomar 6

pomar

Użytkownik
West Brom v Chelsea (12)
Over 10 rożnych 1.53 ✅
Norwich v Man Utd
Man Utd 1.50 ⛔
AKO: 2.30 2j

Niezły fart z rożnymi, w 40 minucie był tylko 1 i wątpiłem że wejdzie.
No ale niestety drugi typ nie wszedł.

2j⛔
 
pomar 6

pomar

Użytkownik
Lech Poznań v Legia Warszawa (1-3)
X2 1.50 2j ✅
Granada v Atletico Madryt (0-1)
Atletico Madryt 1.72 3j ✅
Werder Bremen v Fortuna Dusseldorf (2-1)
Werder Bremen Over 1.5 1.44 2.5j ✅

4.16j✅
 
pomar 6

pomar

Użytkownik
Valencia v Bayern München (1-1)
Bayern München DNB 1.53 3j (zwrot)
Man City v Real Madryt (1-1) Real Madryt DNB 1.61 3j (zwrot)
 
pomar 6

pomar

Użytkownik
BRO Nets BRO Nets @ SAC Kings (99-90)
BRO Nets 1.60 2,5j ✅
BOS Celtics @ DET Pistons (83-103)
BOS Celtics 1.60 2,5j ⛔
1j⛔
 
pomar 6

pomar

Użytkownik
FC Nordsjaelland v Shakhtar Donetsk (2-5)
Shakhtar Donetsk Over 1.5 1.40 2.5j ✅
Juventus v Chelsea (3-0) BTS 1.66 2j ⛔

1j⛔
 
pomar 6

pomar

Użytkownik
Juventus v Chelsea (3-0)
X2 2.01 2j ⛔

W meczu Juventusu z Chelsea bukmacherzy faworyzują gospodarzy, jednak moim skromnym zdaniem może paść tutaj każdy wynik. W tym meczu nie ma miejsca i czasu na kalkulacje po prostu obydwie drużyny muszą walczyć o zwycięstwo. Miałem odpuścić w tym meczu typowanie na 1X2 ale jednak postanowiłem zagrać X2. Typ jest po ciekawym kursie i wolałem zagrać go niż czystą 1. Czy słusznie?? Zobaczymy po meczu.
BATE Borisov v Lille (3-0)
BATE Borisov DNB 1.53 2.5j ⛔

4.5j⛔
 
pomar 6

pomar

Użytkownik
Schalke v Olympiakos (1-0)
Schalke Over 1.5 1.50 2,5j ⛔

RC Cannes v Vakifbank Women (2-3)
Vakifbank Women 1.35 5j ✅

Man City v Real Madryt (1-1)
Real Madryt Over 1.5 1.80 2.5j ⛔

Zenit St.Petersburg v Malaga (2-2)
Zenit St.Petersburg 1.68 2j ⛔
5.25j⛔
Liga mistrzów - tragedia, źle wybrałem typy.
 
Do góry Bottom