>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pomóżcie doradźcie problematyczna reklamacja

R 0

repop90

Użytkownik
Witam

Mecz piłki nożnej drużyna A wygrywa z drużyną B 1 do 0 w 1szej połowie, w przerwie wchodzę za 500 zl ze drużyna A zrobi over 2.5 gola w meczu w 70 minucie drużyna A strzela na 3 do 0 bukmacher odrazu potwierdza wygrana z przelewem 1100 zl na konto i przez 3 najblizsze minuty widnieje wynik 3 do 0 oraz wszystkie zakłady live są od tego wyniku tzn linie itd, myślę sobie to spróbuje szczęścia i zagram za całość wygranej czyli 1100 zł ze druzyna A zrobi over 3.5 gola po 1.55 kursie obstawilem minęło pare sekund nagle mimo że przez 3 minuty u bukmachera widniał wynik 3 do 0 oraz wszystkie zaklady były proponowane od tego wyniku sędzia Varuje i cofa bramke na 2 do 0 bukmacher blokuje cały mecz w sensie obstawiania! Nagle z salda głównego (o tyle dobrze że miałem na nim troche więcej znika kwota 1100 zł innaczej byłby tam minus)a mój zakład na 3.5 ht zostaję wyłączony z opcji cashout i buk odblokowuje ten mecz już z wynikiem 2 do 0 gdzie linia 2.5 jest za 1.70 i 3.5 za 4.80 konczy sie mecz a liczyłem ze sami rozlicza po kursie 1.0 i będzie zwrot a tu nic wszystko na czerwono, ja rozumiem ze cofka i musieli zabrac to co 3 min wcześniej wpłacili ale co teraz z pieniędzmi które były obstawione przy wyniku 3 do 0 dla mnie jasne jest to że należy mi sie zwrot bo jak to innaczej mam odebrać?napisalem reklamacje powiedzcie mi co sądzicie? Buk STS
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
"Wyświetlony czas w strefie zakładów na żywo służy wyłącznie do orientacji w przebiegu gry. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za prawidłowość i aktualność podanych informacji, jak np. rezultat spotkania lub czas gry."

Taka informacja widnieje przy zakładach live na stronie STS
 
F 0

frucwks

Użytkownik
Witam, chciałbym opisać dziwną sytuację jaka dziś mnie spotkała na jednym z internetowych bukmacherów. Mianowicie wczoraj obstawiłem kupon Roma i Man City czyste wygrane. Budzę się rano próbuje się logować brak możliwości zalogowania na konto, dopiero o godz. 9 możliwość zalogowania i co tam widzę???! Zamiast zakładu na Man City widzę zakład z tego meczu na to kto pierwszy strzeli bramkę typ Man City, dziwnym zbiegiem typ przegrany co z tym idzie kupon. Nie jestem z pierwszej łapanki trochę lat się bawię w granie i każdy kto gra to wie że na ten mecz ten typ był by nielogiczny!!! Po za tym żeby zagrać ten typ to trzeba zjechać nie wiadomo ile w dół,
nie bawię w żadne bramki za większe stawki. Dziwne? Co śmieszniejsze zagraliśmy takie same kupony z kumplem tylko on u innego buka. Zdjęć nie robiłem bo szczerze nie myślałem że będę kiedyś w takiej sytuacji. Ta sytuacja zmieniła podejście to gry. Po każdym postawionym kuponie zdjęcie! Ręki uciąć sobie nie dam bo zawsze jest jakiś procent, zaćmienie ale z czasem grasz intuicyjne wiesz co jest A co jest B i gdzie to jest robisz to ileś lat i popełnić taki błąd to prawie graniczy z cudem. Dodatkowo załóżmy że przesunąłem na bramki to kolejność jest tam taka Brentford, Mam City, nikt nie strzeli co dla kogoś kto gra to jest nienaturalna kolejność z reguły na czyste wyniki jest kolejność 1 X 2 a nie 1,2,X. Zgodzicie się?Dodatkowa dziwna sprawa z pracami na stronie do godziny 9 gdzie nie miałem szans do tej godziny sprawdzić kuponu! Oczywiście buk stoi murem że to niemożliwe. Naprawdę? W systemie/ach nie na czegoś takiego jak niemożliwe! Myślę że każdy mający odpowiednie narzędzia i dostęp jest w stanie zrobić tak jak trzeba. Pytanie czy kiedyś słyszeliście o takiej akcji lub wiecie gdzie mogę szukać informacji o takich problemach? Dodatkowo nie chcą mi udostępnić informacji na temat urządzenia z jakiego został zawarty zakład mimo potwierdzenia tożsamości. Szanse bez zdjęcia lub screena raczej marne nawet po zgłoszeniu do nadzoru finansowego to wątpię by bez zdjecia lub screena podjęli jakieś kroki. Szczerze na 99 % czuję że mnie przekręcili zbyt dużo dziwnych zbiegów i zbyt duże błędy które musiał bym popełnić.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Jak polski buk to pewnie Lvbet, tam dzisiaj mieli jakieś prace i nie chodziła strona z rana, no chyba że jakiś inny też miał. W każdym razie obawiam się że będzie ciężko cokolwiek zdziałać, ja osobiście nie słyszałem o sytuacji gdzie buk rozwiązał coś takiego na korzyść gracza. Ale napisać na reklamacje zawsze możesz o ile jeszcze tego nie zrobiłeś.
 
R 2,4K

Roman12345

Użytkownik
Serio wierzycie, że buk specjalnie zmienia komuś typ żeby przegrał bo coś tam postawił i ma do wygrania parę groszy? Naprawdę jestescie niesamowici z tymi teoriami spiskowymi😁 Może rzeczywiście był jakiś błąd w systemie i coś tam się przestawiło ale nie wierzę, że to były celowe działania. Poza tym, nie takie cuda już w życiu widziapem że komuś się coś wydawało a tak naprawdę było inaczej. Podam przykład. Pojechałem się kiedyś rozliczyć do znajomego. Oddawał mi 1,5k. Przy rozliczeniu był on, nasz wspólny kolega i ja. Płacił mi do ręki. 15 banknotów po 100zł. Brałem do ręki i przeliczałem. Wszyscy trzej przy tym byliśmy. Wróciłem do domu i dopiero tam się zorientowałem, że mam 3k a nie 1,5k. Kolega dawał mi do ręki banknoty 200 złotowe a liczył jako setki. I wszyscy trzej na to patrzyliśmy i żaden z nas się nie zorientował, że płaci dwusetkami a my to liczymy jako setki. Więc uwierz mi, że takie zaćmienia się zdarzają. Możesz być pewny że postawiłeś coś tam a tak naprawdę pograłes coś innego, podobnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +290
Do góry Bottom