>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej (WKS) 17.11.2010

Status
Zamknięty.
dejf 98

dejf

Użytkownik
no a mnie to dziwi. polska była faworytem kiedy byłą informacja , że wks jedzie najmocniejszym składem a jak sie okazuje, że drogba nie zagra to nagle wks staje sie faworytem?
dziwne ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przecież spadek kursów oznacza tylko to, że więcej osób stawia na WKS niż na Polskę i tu żadne informacje o tym, że nie zagra Drogba czy ktoś tam nie mają większego znaczenia.
Bukmacherzy przed meczem dawali szansę mniej więcej po 50% obu zespołom, a teraz ludzie weryfikują te kursy.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
no a mnie to dziwi. polska była faworytem kiedy byłą informacja , że wks jedzie najmocniejszym składem a jak sie okazuje, że drogba nie zagra to nagle wks staje sie faworytem?
dziwne ????
Polska nie była faworytem, ciut niższy kurs wynikał po prostu z tego że gramy u siebie i tyle. Na neutralnym gruncie byłoby ok 1,6 na WKS. I to słonie były i są faworytem.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Polska - Wybrzeże Kości Słoniowej DNB @ 1.73 10/10 ⛔ 3:1
Zacznę od tego że dzisiaj spadliśmy w rankingu na #71 pozycję wyprzedza nas Botswana i Zambia które kojarzą mi się bardziej z diamentami i buszmenami niż z jakimkolwiek sportem.
Jesteśmy na ostatnim miejscu na czwarty koszyk do losowania na kwalifikację do MŚ &#39;14 i nasza grupa może wyglądać nawet tak w najgorszym wypadku: My, Hiszpania, Włochy, Szwecja, Rumunia i Walia takiego czegoś to nie było nawet w latach 90&#39;.
Ale wróćmy już raczej do spotkania, Smuda ciągle szuka i szuka i znaleźć nie może w każdym spotkaniu przynajmniej dwóch graczy w samej obronie byli nowymi ludźmi w składzie przez pewien czas powtarzał się Kowalczyk, Żewłakow, Sadlok, aktualnie wyjdziemy w obronie Piszczek co dodam jak wyruszał grać do Herthy był napastnikiem który ładował hattricki w Zagłębiu na zawołanie, dalej to Wojtkowiak, Jodłowiec i Sadlok ciągłą rotacja, nowi gracze już w samej obronie to może byłby dobry pomysł na mecze towarzyskie z Państwami które nie są mocne, ale Franc wie swoje bo ważne jest doświadczenie i dzięki niemu pokonamy wszystkich w wirtualnej grupie jaką podałem.
Od wielu, wielu lat mamy tak słabą kadrę, a dodać trzeba że Smuda wkopuję Boruca czy Żewłakowa, a w zamian nie mamy tak dobrych graczy, już nie będę tutaj dodawał cyrków w samolocie z wywiadami czy z treningami które Smuda daje na dwa dni i nie wiem co on chce nimi zrobić zamiast skupić się na następnym rywalu.
Ostatni wygrany mecz był z Bułgarią gdzie nawet wtedy gole były po kontrach z Ukrainą byli właśnie powołani Smolarek i Boruc o których Smuda wcześniej nie chciał słyszeć i mówił że może powiedzieć &quot;Kavala&quot; czy że &quot;Boruc jest babą w ciąży&quot; nawet w tedy w dosyć mocnym składzie był remis, następnie z Australią dobry mecz ale porażka. Na Amerykańskie Tourne skusiłem się oglądać bo chciałem naprawdę coś dostrzec pozytywnego w naszej ekipie kupiłem prowiant i oglądałem skończyło się na 30&#39; bo to był poziom na światowe standardy trzecioligowy.
Ogólnie byłem bardzo za Smudą żeby wziął się za reprę, ale jednak teraz tego żałuję. Franc jak Warzycha czy Brożek są dobrzy w klubowej piłce lecz na poziom reprezentatywny to już nie, sądzę też że Smuda ma tak olewatorski system aktualnie na wyniki jak i reporterów m. in Tuzimka i pytanie o wywiad Boruca, że Smuda nie wiem czy coś zrobi z tego zespołu czy nie to jednak sądzi lub ma zapewnienie podbite bardzo mocne że obojętnie co będzie się działo na EURO to on poprowadzi zespół.
WKS bez Kalou i Drogby ale przecież na ataku jest Gervinho i Keita więc układanka nie sypię się Afrykanom na łeb na szyję, ostatnie mecze jakie ich widziałem to RPA zmarnowana piłka meczowa przez Drogbę z Portugalią, sromotna porażka z Brazylią jak i zwycięstwo oby tylko było z Chinami bo bramkowo nie było czego szukać, ale WKS w tych spotkaniach grali swoje mieli koncepcje, stracili tylko trzy gole w trzech meczach, a dokładniej to nie stracili gola w dwóch spotkaniach. To jest poukładany zespół nie ma problemów jak my i tutaj wynik powinien być podobny jak w meczu z Kamerunem.
Na tą &quot;lokatę z zabezpieczeniem&quot; dałem dzisiaj dosyć dużo kasy na którą większość mi nie uwierzy, ale ja tutaj nie widzę innego wyjścia jak zwycięstwo WKS&#39;u który aktualnie jest naszym paradoksem we wszystkim, począwszy od organizacji czy składu.
 
dejf 98

dejf

Użytkownik
Jeśli Drogba nie wybiegnie dziś na murawę Stadionu Miejskiego w Poznaniu, będzie to słono kosztowało federację. Przyjazd reprezentacji z Afryki ma uroczyście otworzyć dla reprezentacji Polski pierwszy obiekt zbudowany z myślą o Euro 2012. Firma Sportfive, która zorganizowała przyjazd egzotycznego przeciwnika, zastrzegła w umowie z przedstawicielami federacji WKS, że kadra &quot;Słoni&quot; ma zagrać w Poznaniu w najmocniejszym składzie, właśnie z Drogbą. Polska strona zapłaciła za to 300 tys. euro. Brak Drogby będzie oznaczał karę, być może nawet 100 tys. euro. - Ja jestem tylko trenerem i moim celem jest, żeby w drużynie grali najlepsi piłkarze, ale też zdrowi piłkarze. Nie chciałbym, żeby ktoś narzucał mi, kto ma grać - stwierdził trener WKS.
sport.pl
hmm brzmi to troche jakby dostali kase i przyjechali sie pokazać tylko ????
 
rafalo-mmz 5

rafalo-mmz

Użytkownik
Spotkanie : Polska - WKS
Typ : L.Obraniak strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry
Kurs : 4.50
Bukmacher : Expekt
ANALIZA :

Moim dzisiejszym typem jest gol w regulaminowym czasie gry strzelony przez L. Obraniaka. Mecz będzie dla nas trudny , ponieważ nasi piłkarze zagrają z światowymi gwiazdami takimi jak : D.Drogba , Bracia Toure , czy też E.Eboue.
Według mnie L.Obraniak strzeli dla nas (sądze , że jedną) bramkę , ponieważ dużo się nauczył w swoim obecnym klubie Lille OSC , który zajmuje aktualnie 2 miejsce w tabeli w 1 francuskiej lidze.L.Obraniak jest zawodnikiem , który gra na pomocy.Jest piłkarzem lewonożnym , może to zmylić niektórych obrońców lub bramkarza WKS przy jego celnych strzałach.
Bramki strzelone przez L.Obraniaka:
Lille OSC - Panthrakikos 2:0 - co prawda sparingowy mecz , ale L. Obraniak strzelił 2 gole.
Boulogne - Lille OSC 3:1 - zdobył dwa gole dla Lille w wygranym meczu 24. kolejki francuskiej.
Caen - OSC Lille 5:2 - Polski pomocnik zdobył także 2 gole (na wyjeździe)
Jeżeli na boisku znajdą się L.Obraniak , P.Błaszczykowski (z znanego klubu piłkarskiego Borussia Dortmund) oraz A.Matuszczyk z FC Koeln to mogą razem coś osiągnąć
Czy L.Obraniak strzeli gola dla Polski ? Oglądajmy dzisiaj mecz o godz. 20:30.
 
szczepcio 0

szczepcio

Użytkownik
Ja uważam że dziś może być przełamanie coś mi mówi że nasi dadzą z siebie wszystko i będą walczyć a wtedy wszystko jest możliwe bo przecież ile można osiągać takie rezultaty RPA moim zdaniem nie zagra w tym meczu na 100% przecież zawodnicy wiedzą że to tylko sparing także mecz jest o przysłowiową pietruszkę....Nie wiem może ktoś powiedzieć że to analiza nie oparta na faktach jakie się wyłaniają co do naszych piłkarzy jak i piłkarzy RPA, oraz poziomu umiejętności czysto piłkarskich.... Ale przecież ile można nie wygrać meczu ??? Każde prawo serii się kiedyś kończy, 8 meczy bez wygranej to trochę jest frustracyjne... Kończąc uważam że pod względem piłkarskim faworyt jest jeden RPA!!! ale póki piłka w grze wszytko jest możliwe, uważam że ten mecz będzie bardzo wyrównany i mam nadzieje że zwycięski, a jak nie uda się zwyciężyć to remis po walce. Jeśli miał bym stawiać to 1X pozdrawiam
 
K 0

krakk

Użytkownik
Ja uważam że dziś może być przełamanie coś mi mówi że nasi dadzą z siebie wszystko i będą walczyć a wtedy wszystko jest możliwe bo przecież ile można osiągać takie rezultaty RPA moim zdaniem nie zagra w tym meczu na 100% przecież zawodnicy wiedzą że to tylko sparing także mecz jest o przysłowiową pietruszkę....Nie wiem może ktoś powiedzieć że to analiza nie oparta na faktach jakie się wyłaniają co do naszych piłkarzy jak i piłkarzy RPA, oraz poziomu umiejętności czysto piłkarskich.... Ale przecież ile można nie wygrać meczu ??? Każde prawo serii się kiedyś kończy, 8 meczy bez wygranej to trochę jest frustracyjne... Kończąc uważam że pod względem piłkarskim faworyt jest jeden RPA!!! ale póki piłka w grze wszytko jest możliwe, uważam że ten mecz będzie bardzo wyrównany i mam nadzieje że zwycięski, a jak nie uda się zwyciężyć to remis po walce. Jeśli miał bym stawiać to 1X pozdrawiam
Ale Polska nie gra z Republiką Południowej Afryki tylko z Wybrzeżem Kości Słoniowej
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Polska - WKS
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.1

Mecz w którym kadra Polski za wszelką cenę będzie chciała się zrehabilitować za ostatnie słabe wyniki. W stanach pokazali, że w piłkę grać potrafią i kiepskie wyniki nie są konsekwencją słabej gry lecz braku szczęścia. Dzisiaj w Poznaniu Smuda będzie mógł wystawić jeden silniejszych składów więc na pewno Polacy nie wyjdą się tylko bronić. Będą chcieli grać otwartą piłkę, odbierać piłkę wysokim pressingiem. WKS z pewnością zagra podobnie i mimo osłabień kadrowych dalej będzie dysponował świetnymi zawodnikami potrafiącymi grać ofensywną piłkę.
Wszystko wskazuje na to, że będzie to bardzo otwarty mecz, zawodnicy powinni mieć dużo miejsca na boisku za czym powinna pójść duża liczba sytuacji bramkowych. Jest to mecz towarzyski więc nikt nie będzie na siłę trzymał wyniku więc kolejne bramki nie powinny zmienić stylu gry przynajmniej znacznie co spowoduje otwartą grę przez cały mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Chyba każdego kibica zaskoczył pozytywnie ten wynik. Czy kryzys naszej reprezentacji został przełamany? Wątpię w to szczerze mówiąc, ale WKS przy nieco osłabionym składzie i tak mogło namieszać w tym spotkaniu. Przy stanie 1:1 praktycznie każdy mógł wygrac, to że wygraliśmy my a nie oni jest tylko dodatkiem do tego całego przedstawienia.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mecz reprezentacji Polski to trochę jak z Lechem Poznań. Polska potrafi grać miesiącami taką padakę by nagle w najmniej odpowiednim momencie ograć, albo zremisować z jakąś Portugalią. W tym meczu nie ma żadnych atutów za Polską, no chyba że stadion. Kadra pokłócona ze Smudą, ciągle nowi zawodnicy, ciągle jakieś afery, ciągle medialna nagonka na reprezentację, nic dobrego nie wróży na mecz z WKS. Nie wiadomo czy może piłkarze zagrają przeciwko trenerowi, w co wątpię, aczkolwiek nie wykluczam takiej możliwości, że chcieliby oni innego trenera. WKS na pewno z ambicjami wyjdzie na ten mecz i z nowym trenerem z tego co tu wyczytałem. x2 jak najbardziej popieram, ale z czystą 2 bym się wstrzymał. Polska może zaskoczyć tak jak Lech z Manchesterem City w najmniej odpowiednim momencie.
Cała nasza Polska reprezentacja, po graniu padaki nagle zaskoczyła, ale to musiało kiedyś nastąpić prędzej czy później. Padło dużo bramek i mecz był ogólnie ciekawy. Czy już po kryzysie ? Nie wiadomo, ale te zwycięstwo na pewno było polskiej kadrze potrzebne. Teraz będzie mnie tylko wkurzało, jak te wszystkie polsaty i inne będą mówić, jacy to my jesteśmy dobrzy bo ograliśmy zespół z 19 miejsca rankingu FIFA.
W I połowie odniosłem wrażenie, że WKS dominował ciągle i prowadził to spotkanie, a Polska tylko czekała na kontry. Bramki dla Polski padły po karygodnych błędach przeciwników. Ale nie ma co szukać dziury w całym. Fajnie, że wygraliśmy, ale bez wielkich fajerwerków.
 
szczepcio 0

szczepcio

Użytkownik
Nie chcę się chwalić ale ja też uważałem że dziś jesteśmy w stanie ten mecz wygrać miałem przeczucie;) co prawda w poście pomyliłem się pisząc RPA a nie WKS ale chyba wszyscy zauważyli moją małą pomyłkę , wracając do meczu to zgadzam się w pełni z Grovenem WKS w pierwszej polowie dominowało i to tylko dobra interwecje Fabiańskiego sprawiły że nie przegrywaliśmy tego meczu...Fakt jest że nie mamy środkowych obrońców dziś to pokazało Jodłowiec , Wojtkowiak jak i Sadlok mnie swoim występem nie przekonali... Mam nadzieję że do następnego meczu nasz bramkarz będzie miał mniej pracy w polu karnym. Co do rozmiaru porażki WKS to uważam że oni też mieli swoje szanse i wynik wcale nie odzwierciedlaa tego co się dzialo na boisku.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
mi sie podobała gra naszych. Więcej narazie nie mogę oczekiwać. Tzn te klopsy w obronie (głównie w 1 połowie) to wręcz na styl Cracovii no ale okej każdemu taka wtopa się może przydarzyć. Konkretnych aspektów nie będe analizował bo strata czasu. Wg mnie potrafią nie mało i choćby WKS grał na 10% to i tak chciał, więc sukces jakiś napewno jest.

Jedynie o bramkach coś. Napewno Yeboah (czy jak się Go piszę) zawalił przy tym wolnym, bo nie powinien dać sobie za kołnierz wrzucić (strzał jednak niewybredny napewno). Widać że reprezentuje krajową ligę, która nawet w Afryce nie jest potężna. Przy pozostałych bramkach zdecydowanie bardziej jestem skłonny pochwalić Lewego (który pomijając bramki zagrał dobry mecz) niż winić bramkarza. Fabian natomiast nie miał nic do powiedzenia przy &quot;prezencie&quot; Jodłowca i kogoś tam jeszcze. Gervinho byłby ferdek gdyby tego nie strzelił.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
trzeba sie cieszyc bo wreszcie wygralismy ... gra naszych &quot;orlow&quot; juz od dawna wyglada momentami naprawde bardzo fajnie , widac postepy i reke trenerska ... w meczu z USA mielismy momenty dobre .. z WKS bylo juz ich wiecej ... i chodz narazie gramy w kratke z przeblyskami to jednak widac swiatelko w tunelu .. od poczatku wierzylem ze Smuda cos ukreci z tego zespolu i dalej wierze ze na Euro pokazemy sie z jak najlepszej strony . Jak narazie jeszcze dluga droga przed nim i jak juz pewnie kazdy zauwazyl .. NIE MAMY OBRONY .. za to pomoc mamy wypasioną ???? jak wroci Jelen to razem z lewym , ktore nie darze zabardzo sympatią i uwazam ze jest zaslaby na niemiecka lige , beda stanowic mocna ofensywe naszegoo zespolu .
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
U mnie jak zwykle nie bedzie typowego Polskiego narzekania ale do rzeczy.
Nie bylem zbytnio zadowolony dowiedziawszy sie , ze ostatni pelnym skladem mecz w tym roku zagramy z WKS. Wiadomo chcialem przelamania w postaci zwyciestwa a nie tylko remisu a pomijajac , ze WKS to klasowa ekipa to nam z druzynami z Czarnego Ladu nidy nie szlo. Wystarczy wspomniec , ze to nasze zwyciestwo pierwsze od 30 lat nad taka ekipa.

Co do meczu moja opinia.

Nie bede ocenial czy zawodnicy WKS zagrali na 15% , 70%, 80% czy 100% bo to dla mnie błazenada. Zaczne od bramki postawa Fabianskiego tylko sie potwierdzila niesamowicie pewny, zwróciłem uwage , że praktycznie 90% oddanych strzalów &#39; kleił&#39; nie odbijajac przed siebie bardzo, bardzo pewny.

Obrona - stad bierze sie krytyka reprezentacji bo defensywy nadal nie mamy. O ile boki mysle , ze mimo braku konkurencji mamy juz obsadzone (Piszczek, Boenisch) to srodek to niewiadoma moze by tak Wojtkowiak ...Arboleda? SAdlok popelnial duzo bledow szczegolnie w 1 odslonie. Moglismy spokojnie stracic 2 gole po jego bledach. Bal sie akcji ofensywnych w przeciwienstwie to Łukasza grajacego naprawde niezle. NA pewno SAdlok to nie jest alternatywa dla Sebastiana wiec szukac dalej. W srodku wspomniany Wojtkowiak i Jodłowiec. Na ussprawiedliwienie Wojtkowiaka mozna rzecz , ze nie jest jeszcze w 100% przygotowany ale i tak w mojej ocenie zagral poprawnie. Jodlowiec niby blad powazny w 1 polowie ale poza tym bez duzych ftop, choc oczywiscie odbijal sie czesto od mocno zbudowanych zawodnikow gosci.
Obrona jednak wymaga selekcji i byc moze naturalizacji : Arboleda lub Cionek?

Pomoc - Nie od dzis moim zdaniem nasza najmocniejsza formacja. Gdy popatrzec obiektyywnie a nie tylko przez narzekanie bez argumentow to mozemy byc zaddowoleni. Linia dosyc mloda ambitna , dobrze przygotowana , zawodnicy z tej formacji nawet jak nie graja regularnie w klubach to na nich az tak bardzo zle nie wplywa (Obraniak).
Mamy zdolnego MAtuszczyka , ktory charuje przez caly mecz a zagrac prostopadle otwierajace podanie potrafi jak malo kto na naszych boiskach. JEst wspomniany Ludo , ktory juz widac sie zaaklimatyzowal w &#39; naszym swiecie&#39; i idzie mu coraz lepiej. JEst nowy kapitan KUBA , ktory jak wiadomo ma motor w nodze i to on w duzej mierze napedza akcje ofensywne. JEst drugi defensor Murawski , ktorego Franz jak i ja bardzo sobie cenie , to takze silny punkt. Czesto zwracam , ze przeciez pomimo skromnej postury walczy na calej szerokosci boiska i nie przewraca sie po byle jakim ataku. A przeciez jest jeszcze Peszko , ktory jak sadze wroci w nowym roku. JEst Grosik, Kupisz, MAlecki,Mierzejewski ktory tez niezle sobie poczynal. Pomoc jest naprawde nasze najsilniejsza strona.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
cieszmy sie z wyniku ok, ale dla mnie to wyglada tak: WKS przyjechalo sie pokazac, cos w zasadzie to my, a tak wygladamy, Darek powiedz tam na wizji gdzie gramy i ile zarabiamy. Tyle. Zaangazowania moze na jakies 50%, checi i ambicji z strony WKS za specjalnych nie widzialem. Przyjechali, pokopali w dziadka, dostali 3 bramki dzis juz o tym nie pamietaja. Jest jedna rzecz na ktora zwrocilbym uwage, wydaje mi sie ze pozycja bramkarza, linia pomocy i napastnikow jest juz obsadzona mniej wiecej na 90%, na pewno brakuje Boenischa i Jelenia, jakby sie zastanowic to potrzeba nam z 2 solidnych obroncow - nadzieja ze Wasyl wroci do formy jaka mial przed kontuzja i bedzie git. I nie wiem czy zauwazyliscie to czego nigdy nie widzialem wczesniej w naszej reprze, namietnie zaczynamy grac w trojkacie jak jest rywal obok naszego zawodnika, zawodnicy natychmiast szukaja takiego ustawienia, za Leo nie przypominam sobie tego ;) na przyszlosc dajmy sobie jednak spokoj z Sadlokiem i Borysiukiem, jest wiecej zawodnikow ktorzy wnosza cos wiecej do swoich zespolow, np. Sobota. Moze Cetnarski zacznie cos pokazywac bo potencjal na pewno ma, Kupisz, Grosicki, Celeban, moze Kazmierczak, Brzyski, Tralka, Czarek Wilk czy Boguski - ciekawych zawodnikow w naszej lidze nie brakuje, no ale zobaczymy jak Smuda to bedzie dalej skladal ;)

daj spokoj z Malecki, wyjdzie mu 1 rajd w meczu, dosrodkowan z 30 z czego 1 celne, za duzo cr7 za malo gry zespolowej, ale moze sie jeszcze ogarnie.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Sadlok znowu(!) zrobił akcję na bramkę - chłopak uczy się grać na tej pozycji - ma 21 lat jeszcze może mu się to udać - bo technike ma b.dobrą.
Matuszczyk najlepszy.
Mówienie, że WKS zagralo na 50% to farsa, nikt nie gra na 50% po prostu przegrali ten mecz w głowie - może ich rodzima prasa im wmówiła, że są słabi bez drogby(ironia)? Tak jak Polakom się wmawia, że są słabi i przegrają na 100% - wyjdz potem i walcz... Media i kibice zniszczyli w Realu VdV, Sneidera, Fauberta po 2 meczach! VdV i Sneider się odbudowali i grają niesamowite mecze, Faubert sie zalamal calkiem i gra w Reading, a umiejętności ma na pewno - głowy do gry już nie. Psychika wygrywa mecze.
Trzeba naszych chwalić, motywować i na spokojnie korygować błędy - to nam Euro wygrają. Ciekawe czy ktoś to kiedyś pojmie.
Moim zdaniem najlepszy mecz kadry był z USA, z taką skutecznością jak dziś to tam bysmy z 6:2 wygrali.
edit: uprzedzając pytania - tak, sadlok zagrał słaby mecz, podobnie jak wojtkowiak, obu brakło opanowania w niektórych sytuacjach, a nie umiejętności. Jechanie po nich po zwycięstwie reprezentacji i blaganie o niepowołanie jest nie na miejscu. Cieszyłem się, że gra Wojtkowiak za Żewłakowa - troche się zawiodłem, ale to jeden mecz, zobaczymy za rok. Pozdrawiam
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Mówienie, że WKS zagralo na 50% to farsa, nikt nie gra na 50% po prostu przegrali ten mecz w głowie - może ich rodzima prasa im wmówiła, że są słabi bez drogby(ironia)? Tak jak Polakom się wmawia, że są słabi
kazdy ma inny punkt widzenia, ja to widze tak ze WKS potraktowalo to jak troche wieksza jednostke treningowa. Jesli dobrze spojrzalem w terminarz najblizszy mecz o cos graja pod koniec marca z Beninem wiec nie bylo to ani przetarcie, ani szukanie jakis ustawien czy taktyki na ten mecz, selekcja tez na pewno nie, przyjechali, pokopali tyle. Nie neguje tego, ze momentami przyjemnie bylo patrzec na gre naszego zespolu ale nie popadajmy w nadmierny optymizm po 1 meczu i nie przeceniajmy tego zwyciestwa, robmy dalej swoje ;)

Przy okazji (musialem to wkleic) ciekawe spojrzenie na maskotki znalezione na jednym wislackim forum (znalezione w necie, nie ma zrodla):

W dniu dzisiejszym zaprezentowano oficjalne maskotki Euro 2012. Zamiast samemu komentować ich wygląd, postanowiliśmy podeprzeć się opiniami znanych Polaków. Prawdopodobnymi opiniami.

Józef Wojciechowski: ostatnie tak brzydkie maskotki widziałem w 1979 roku

Jan Tomaszewski: Te maskotki to jest skandal. PZPN i UEFA powinny za to odpowiedzieć i natychmiast podać się do dymisji. To nie jest błąd, to jest wielbłąd. Przecież mamy narodowe symbole. Orła, bociana... natomiast tu trzeba stanowczo powiedzieć, że pseudofachowcy z UEFA i PZPN zafundowali nam jakiegoś Tinky Winky. Trener Smuda powinien natychmiast podać się do dymisji!

Mateusz Borek: Za moich czasów żeby zostać maskotką, trzeba było zrobić skok , wymyk, unik, przewrót i podciągnięcie na drążku, a nie takie zwolnienie jednych maskotek i ciepła posadka dla drugich, to się nadaje do prokuratury! Roman co o tym sądzisz?

Roman Kołtoń: Panowie, bądźmy poważni. Dla mnie to jest kabaret. Te maskotki to jest śmiech na sali. Ja się pytam co te maskotki zrobiły żeby uzdrowić polską piłkę? Mati zgadzasz się ze mną?

Sz. P. Akowski: Podszedł do mnie projektant z Warner Bros i spytał: &quot;Darku, czy zaakceptujesz te maskotki?&quot;

Lou Bansky: wraz z moim serdecznym przyjacielem Mortenem Olsenem wyglądaliśmy podobnie w Lokeren i niższych ligach belgijskich

Franciszek Smuda: te maskotki nie były miękkim ch... robione

Jacek Gmoch: no bardzo fajne hehe te maskotki hehe Przypominają mi Bolka i Lolka, tylko tej Toli brakuje hehe Coli, tak to mi się z olimpiadą kojarzy hehe

Marcin Meller: jak zobaczyłem te maskotki to kurr... o przepraszam państwa

Patryk Małecki: kim są te maskotki? kim wy jesteście pedały

Jerzy Engel: jest szalenie ważne, aby bracia byli razem

Grzegorz Mielcarski: jeżeli te maskotki są braćmi, to znaczy że ci bracia są maskotkami na Euro 2012

Kazimierz Węgrzyn: to naprawdę fajne maskotki

Mariusz Pudzianowski: tanio tych maskotek nie sprzedam

Grzegorz Lato: maskots tu tałzend tłelf for ewrybady for poland ukrejn łan maskot polisz pipul łan maskot ukrejn pipul mi end maj frend surkis wery hepi

Maciej Skorża: wypada tylko przeprosić kibiców

Jarosław Kaczyński: jest oczywistą oczywistością, że jeżeli nie zostanę przeproszony przez pana Platiniego, to ja tych maskotek nie zaakceptuję i to jest od strony moralnej zupełnie jasne.

Antoni Macierewicz: musimy ustalić odpowiedzialność za tą zbrodnię

Anna Fotyga: będziemy o tym rozmawiać z amerykańskimi kongresmenami, jeszcze dziś wsiadam w samolot

Stefan Niesiołowski: te maskotki zieją nienawiścią, to jest jakiś absurd

Janusz Palikot: trzeba zbadać, czy te maskotki nie są alkoholikami

Barack Obama: teraz wszyscy jesteśmy maskotkami

Kamil Durczok: Rurku, czemu te maskotki są tak upier...one

Magda Mołek: od trzech tygodni wiemy, że maskotki nie żyją

Dżoena Krupa: one nie są tap madl, musimy send them home

Bronisław Komorowski: może te maskotki będą gdzieś leciały i sytuacja może się zmienić

Rafał Stec: te maskotki staną się symbolem kibolstwa

Michał Szadkowski: jak powiedział mi ukraiński dziennikarz na codzień piszący o maskotkach, odwołują się one zbyt mocno do kibolskiej symboliki

Aleksander Kwaśniewski: te maskotki dobrze symbolizują taką słowiańską, ukraińską gościnność. Kak kak kak kak eto znaczit te maskotki. No nicziowo.

Radosław Kałużny: ktoś powinien dać tym maskotkom kopa w dupę, albo w ryja

Robert Kubica jak zwykle nie powiedział niczego ciekawego.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mi się mecz całkiem podobał. Ważne że potrafiliśmy wykorzystać okazje jakie były bo ostatnio z tym problem był. Oczywiście były inne okazje do strzelenia gola ale wszystkich okazji nie da się wykorzystać. Ogólnie już od kilku meczów widać poprawę jakości gry , teraz w końcu jest efekt w postaci zwycięstwa. Mówienie , że bez Drogby są słabi jest nie prawdą. Owszem Didier dużo daje drużynie ale ostatnio nie jest w najwyższej formie. Gervinho czy Bony ostatnio dużo lepiej się prezentują. Odnotować należy również bardzo dobry mecz Łukasza Fabiańskiego który potwierdza że jest w wysokiej formie. Dobry pewny mecz bez żadnego błędu. No może jeden mały mu się trafił pod koniec meczu gdy wyszedł do piłki na 10 metr i uprzedził go obrońca wybijając piłkę przed pole. Błąd komunikacji. Po za tym dobry , równy , pewny mecz Fabiana.
Ogólnie kadra na 4- wczoraj. Było by na 5- jak by nie było tej nerwowości w szeregach obronnych.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Tak mi się jeszcze nasunęło - poziom Szpakowskiego to cały czas beznadzieja. Przez ponad 30 minut na dosyć rozpoznawalnego gracza Hibernian - Souleymane Bamba z uparciem mówił &quot;Bomba&quot;. No ludzie kochani, ten człowiek kiedyś wykończy... Tych jego &quot;Bomb&quot; miało ubywać, a jest dokładnie odwrotnie. Na niego jednak już się chyba nic nie poradzi...
Robson // Taaa, jego bomba mnie powalała na kolana, ale wkońcu oprzytomniał po jakimś czasie :p z niego jest taki ubaw, że masakra. Nie nadaje się już do komentowania meczów i tyle!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom