>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Słowenia, mecz towarzystki [poniedziałek, 14.11.2016, godz 20:45]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
POLSKA - SŁOWENIA


Po zwycięstwie nad Rumunią 3-0 reprezentacja Polski kończy 2016 rok na pierwszym miejscu w swojej grupie eliminacyjnej do MŚ. Mimo nie najlepszej gry w pierwszych spotkaniach po EURO wygraliśmy 3 mecze i jeden zremisowaliśmy. Dopiero wczorajszym spotkaniem Polacy weszli na poziom, jaki prezentowali na EURO i jaki jest oczekiwany przez kibiców. Formalnym zakończeniem bardzo udanego roku reprezentacyjnego będzie towarzyskie spotkanie we Wrocławiu ze Słowenią. Wydaje się, że wynik będzie kwestią drugorzędną, a głównym celem jest poszukanie alternatyw dla podstawowych zawodników. Jakim składem zagrają Polacy? Czy liderzy kadry dostaną okazję do odpoczynku? Czy zmiennicy i aspirujący do bycia w kadrze zawodnicy będą mieli szansę się pokazać? Kto wykorzysta swoje 5 minut tak, by na wiosnę Nawałka o nim pamiętał w trakcie wysyłania powołań na mecz z Czarnogórą?
Zapraszam do dyskusji, wyrażania opinii i analizowania.
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Myślę, że będzie troche zmian. Nawet spodziewalbym sie tego, że Lewandowskiego nie ujrzymy na murawie a przynajmniej nie od poczatku.
Moze jakis duet wilczek-teodorczyk ?
Wydaje mi się, że dobrze byloby isc w jakis overek bramkowy (moze 2.5).
Dobry mecz na pokazanie sie przy sytuacji ostatniego meczu w tym roku.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Glik, Piszczek i Lewandowski wrócili do klubów. Czyli w obronie pewnie Bereszyński, Cionek, Pazdan i Jędrzejczyk, albo Cionek na prawej a na środku duet Lewczuk - Pazdan. Tak czy inaczej widać było w pierwszych meczach eliminacji jak kończy się odejście od żelaznego na ten moment bloku obrony. Więc może BTS nie jest takim złym pomysłem. Do tego pewnie w towarzyskim szansę dostanie Szczęsny, którego uważam za mniej stabilnego niż Fabiański.
Za Lewandowskiego szansę dostanie pewnie Teodorczyk, bo przy wersji z dwoma napastnikami nie bardzo widzę miejsce dla Zielińskiego. Ciekawe kto jeszcze spośród tych którzy zostali usiądzie na ławce.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Over lub BTS może być dobrym pomysłem. Mimo, że zabraknie Lewandowskiego to w pierwszym składzie powinien wyjść będący w dobrej dyspozycji Teodorczyk. W obronie brakuje Piszczka i Glika. Za nich pewnie Bereszyński i Cionek. Nie wydaje mi się, by Jędrzejczykowi Nawałka zmienił pozycję i rzucił go na prawą stronę. Z drugiej strony w Słowenii nie będzie dwóch filarów reprezentacji, którzy również zostali zwolnieni do klubów: Jan Oblak do Atletico i kapitan kadry Bostjan Cesar do Chievo, który w ostatnim czasie był kontuzjowany. Tak więc defensywa będzie mocno osłabiona, bo zabraknie podstawowego bramkarza i filaru obrony.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Towarzyskie
Godz: 20:45
Spotkanie Polska - Słowenia
Typ: Polska wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.57
Buk Unibet
Analiza: Już jutro kolejne spotkanie reprezentacji Polski, która w poprzednim spotkaniu w ramach kwalifikacji do piłkarskich mistrzostw świata bez problemu rozprawiła się na wyjeździe z ekipę Rumunii, teraz Polacy towarzysko na swoim stadionie zagrają z reprezentacją Słowenii, my w roli gospodarzy
jesteśmy zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, tym bardziej iż morale po wygranej w Rumunii są jeszcze lepsze aniżeli jeszcze kilka dni wcześniej, Polacy grają coraz lepiej i na pewno tutaj też zagrają do przodu , już pewnym jest iż nie wyjdziemy na to spotkanie w takim samym zestawieniu co w spotkaniu z Rumunią , bowiem Adam Nawałka dał odpocząć kilku zawodnikom między innymi Robertowi Lewandowskiemu, Szanse gry powinien od pierwszych minut dostać Łukasz Teodorczyk który ma szanse pokazać iż jest potrzebnym graczem w naszej ekipie, Słowenie ogólnie słynie z gry Underowej i u nas też pewnie będzie chciała przede wszystkim zabezpieczyć tyły, ale kiedy jak nie w meczach towarzyskich spróbować pograć do przodu , ogólnie stawiam na dokładny wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy, gramy w obronie również w zestawieniu nie podstawowym więc liczę iż bramki padną po obu stronach.
 
cock 756

cock

Użytkownik
11go listopada mało kto patrzył co działo się na Malcie... Słoweńcy wywieźli 3 pkt po skromnym 0:1. Gola zdobył Verbić w 47` (FC Kopenhaga). Widzę tu 2:0 dla Polski, ale mecz pietruszkowy - Polacy dla kibiców, z bagażem w nogach po Rumunach, Słoweńcy na kontrakcie związkowym mają &quot;odbębnić&quot; 90`.
Jak Wilczek od 1` - to ryzykowałbym, że właśnie On strzeli.
Oby bez chamskich fauli i kontuzji. Odnoszę wrażenie, że żadnej z federacji nie na rękę ten mecz. Dziwnie, kiepski wynik urwie naszym morale, dobry niczego nie da Słowenii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shizok123 10

shizok123

Użytkownik
Lewy, Piszczek i Glik nie zagrają. Przeciwnicy będą bez swojego bramkarza Oblaka który gra w Atletico. Uważam, że biorąc pod uwagę braki w składach i to, że to towarzyski mecz lepiej grać na over goli niż na obstawianie zwycięzcy. Trudno powiedzieć kto wygra ale na gole będą wszyscy polować. Dla nas to ostatni mecz roku i szansę dostanie paru graczy, może więcej niž trzech. Będą nastawiać się na gole i przy okazji sami mogą się odsłonić.
Moje typy:
over 2.5 gola w meczu - kurs: 2.25
over 1.5 gola w pierwszej połowie - kurs: 3.40
bts - kurs: 2.0
Bet365
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Owssem jest to pojedynek towarzyski więc zarówno jeden jak i drugi trener będą chcieli sprawdzić tutaj niektóre schematy gry. W naszym zespole owszem zabraknie kilku podstawowych piłkarzy jak Lewego, Glik oraz Piszczka. Jednak z drugiej strony są inni bardzo solidni piłkarzy jak Grosik czy Kuba. Jednak Nawalka tutaj pewnie da szansę gry zamiennikom. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że Ci piłkarze będą chcieli zaprezentować się tutaj z jak najlepszej strony, żeby dostawać szansę gry o.stawke. Na.pewno na szpicy zagra Teodorczyk, który już pokazał swoją klasę w Rumuni. Może nie pogral tam długo, ale wszedł i pokazał swoje umietjmosci i wierzę, że podobnie będzie i dzisiaj. Potencjał jest w naszym zespole i mam nadzieję, że to potwierdzimy podczas tego spotkania. Możliwości ku temu na pewno mamy i potencjał. Słowenia to ekipa, która jest nastawiona na defensywe. na pierwszym miejscu stawiają obronę, a później dopiero szukają swoich szans w ataku. A trzeba przyznać, że z przodu zbytnio nie mają kim straszyć. Mają w dodatku spore problemy ze strzelaniem bramek. Ostatni mecz elimacyjmy chyba najlepiej to pokazał, gdzie Słowenia grająca z Malta strzeliła zaledwie jedna bramkę. To wszystko sprawia, że według mnie bramek tutaj nie powinno sporo paść, a nasz zespół na pewno coś powinnien strzelić.
Polska DNB @ 1.40
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Polska - Słowenia
Typ: BTS
Kurs: 2.00
buk: bet365
Wynik:

Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs: 2.20
buk: bet365
Wynik:

Przed nami kolejne spotkanie naszej reprezentacji. Po emocjach związanych z spotkaniem z Rumunią czas na towarzyskie starcie z Słowenią. W dzisiejszym spotkaniu można się spodziewać kilku zmian. Od pierwszych minut powinniśmy zobaczyć Wszołka, Cionka i Kapustkę. Szansę na grę od początku po dobrym meczu z Rumunią powinien dostać Teodorczyk. W spotkaniu z Rumunią świetnie spisał się cały zespół, jednak mi w oczy rzuciła się gra Zielińskiego, który naprawdę kreował naszą grą. Duet Glik-Pazdan wygląda na dzień dzisiejszy najlepiej. Słabo wypadł po raz kolejny Krychowiak i niestety dalej będę go krytykował. Gdy grał w Sevilli to był z niego pożytek w reprezentacji na dzień dzisiejszy, Krycha jest tylko i niestety statystą na boisku. Myślę, że trener Nawałka raczej nie będzie próbował tutaj nowych rozwiązań, tylko zobaczy czy zmiennicy podołają zadaniom, które już teraz wprowadził trener. Ekipa gości może w ostatnim czasie nie jest overowa, bo w spotkaniach eliminacyjnych strzelili tylko cztery bramki. Dziś jednak jest to spotkanie towarzyskie, gdzie mam nadzieje, że polscy piłkarzy jak i goście potraktują to spotkanie na poważnie. Najbardziej martwi mnie to, że w ekipie gości jest Jan Oblak. Bramkarz Atletico gdy ma swój dzień to naprawdę ciężko jest go pokonać. Słowenia w swoim składzie podobnie jak my ma kilku zawodników z czołowych lig europejskich, dlatego powinno to być ciekawe spotkanie, które przyniesie nam odpowiednią ilość goli.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Nie musisz się więc martwić, bo Oblak dziś nie zagra - wrócił już do Madrytu ;)
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/644831/reprezentacja-slowenii-oslabiona-przed-meczem-z-polska
Skoro tak wygląda sytuacja w Słowenii, to śmiało mozna zagrac
Polska -1 HE
@sportingbet

Słoweńcy wymęczyli wygraną z Maltą. Dziś trener będzie testował nowe warianty gry. My zagramy najprawdopodobniej 4-5-1. Szybki Grosicki i Błaszczykowski powinni dograć kilka piłek do Teodorczyka.
Kilku zawodników w kadrze ma coś do udowodnienia kibicom i trenerowi więc dziś będą mieli do tego ogromną szansę.


P.S. Wie ktos jak z biletami na mecz? Ilu kibiców się można spodziewac?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyski
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Polska (-1,5) - Słowenia
Typ: 1
Kurs: 3,25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Przed nami ostatni mecz reprezentacji Polski w 2016 roku, jest to mecz tylko towarzyski ale zapewne Polacy będą chcieli zakończyć sezon reprezentacyjny takim mocnym kopnięciem i pewną wygraną. Wiadomo nie ma 3 bardzo ważnych graczy w naszej drużynie, mowa tutaj o Lewandowskim, Piszczku i Gliku ale w drużynie gości czyli Słowenii również zabraknie bardzo mocnych punktów w drużynie, mowa tutaj o bramce a konkretnie J. Oblak już jest w Madrycie, również nie zobaczymy B. Cesara środkowego obrońcy i kapitana drużyny.
Słowenia to nie jest jakiś potentat a zwłaszcza grając na wyjazdach męczą się z drużynami pokroju Malty, zwycięstwo tylko 1:0 czy remis z Litwą 2:2 fartem uratowany remis przypomnę bo przegrywali już 0:2 i w ostatniej akcji strzelili na 2:2.
Polacy u siebie graja bardzo dobrze, na ostatnich 15 pojedynków przegraliśmy tylko 1 raz w meczu towarzyskim z Holandią 1:2, 4 remisy i aż 11 zwycięstw np. 3:1 z Czechami, 4:0 z Gruzją, 4:2 z Islandią, 2:0 z Niemcami czy 3:2 z Dania...
Myślę, że wielu graczy w Polsce będzie chciało udowodnić wartość w tej drużynie i nie odpuszczą tego meczu, stawiam na łatwe wygrane polski 2:0, 3:0 lub 3:1 dlatego pobieram handicap -1,5 po ładnym kursie jakim jest 3,25.
Powodzenia.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Polska – Słowenia
Po emocjach związanych ze spotkaniem z Rumunią w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018, czas na drugi mecz Polaków podczas listopadowej przerwy na reprezentację – sparing ze Słowenią we Wrocławiu. Nie dajcie się zwieść terminowi „sparing” – jasne, jest to „tylko” mecz towarzyski, ale Adam Nawałka zamierza potraktować go bardzo poważnie.

Pojedynek ze Słowenią ma być przetarciem reprezentacji biało-czerwonych przed jednym z najważniejszych sprawdzianów w eliminacjach do mundialu w Rosji – starciem z Czarnogórą, rewelacją Grupy E. Obie drużyny prezentują podobny, oparty na intensywnym pressingu i szybkim przechodzeniu do kontrataków styl gry, dlatego też spotkanie we Wrocławiu jest tak istotne w planach Adama Nawałki. Selekcjoner z pewnością spróbuje kilku nowych rozwiązań – czy to taktycznych, czy też personalnych – by jego zespół był gotowy na marcowe starcie z Czarnogórcami, od którego mogą zależeć losy awansu na światowy czempionat.
Słowenia jest ekipą, która lubi popsuć zabawę faworytom. Nie tak dawno przekonali się o tym Anglicy, bezbramkowo remisując z nimi w meczu eliminacyjnym, a także Słowacy, którzy mimo większej jakości w składzie i takich nazwisk, jak Robert Mak, Juraj Kucka czy Marek Hamsik nie potrafili pokonać Jana Oblaka (absolutnego gwiazdora reprezentacji) i przegrali 0:1. To pokazuje, jak ciężkim rywalem potrafi być Słowenia, która po niezłym starcie eliminacji po cichu zaczyna liczyć na awans na Mistrzostwa Świata. Co sprawia, że Słowenia jest tak niewygodnym rywalem? Można to uprościć do kilku wyrazów: kolektyw, intensywność i nadrabianie braków technicznych cechami wolicjonalnymi.

Reprezentacja Polski nie grała meczu kontrolnego od czerwca, kiedy to na kilka dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy kadra zremisowała bezbramkowo z Litwą. Wtedy to zabrakło kilku kluczowych zawodników, w tym przede wszystkim Roberta Lewandowskiego, a reszta ekipy myślami była już na Euro. Jednak i bez kapitana Polacy potrafią strzelać, co pokazał sparing z Finlandią, zakończony wynikiem 5:0. Zespół jest zmobilizowany, a nawet w przypadku kilku zmian personalnych, zmiennicy mają wiele do udowodnienia Nawałce, dlatego też drużyna narodowa, wychodząc na stadion we Wrocławiu, powinna mieć jeden cel: wygrać.

Jeżeli kibicujesz Polakom i wierzysz w ich zwycięstwo, to firma Betsson przygotowała dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę:

Weź udział w losowaniu jednego z pięciu podwójnych zaproszeń na mecz Polski z Rumunią, który odbędzie się 10 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Co zrobić, by wygrać? Wystarczy, że postawisz 30 PLN, że w sparingu Polska – Słowenia biało-czerwoni strzelą przynajmniej po jednej bramce w każdej z połów.
Rejestracja konta
 
maliro 633

maliro

Użytkownik
Teodorczyk strzeli gola @2,85
Co tu dużo pisać. Teodorczyk dziś zaczyna jako jedyny napastnik,będzie chciał za wszelką cenę odkupić się za niewykorzystane sytuacje z Armenia. Jest to bardzo możliwe, bo jest ostatnio w dużym gazie.Z prawej strony może liczyć na wrzutki od Blaszczykowskiego lub też liczyć na prostopadłą piłkę od Zielińskiego. Wg.mnie Teodorczyk będzie miał dziś nie jedna okazję na zdobycie bramki, bo piłka go nonstop szuka w polu karnym. Prędzej czy później wykorzysta okazję i częściowo zrehabilituje się za Armenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Towarzyski
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Polska - Słowenia
Typ: Over 1,5 goli w meczu
Kurs: 1,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Nie będę się rozpisywał ale skąd taki typ napisać trzeba. Przede wszystkim to bezpieczny typ do kuponu. Nie liczę w tym spotkaniu na grad bramek ale myślę, że dwie wpadną. Przede wszystkim należy zauważyć, że Słowenia w tym roku zagrała 8 spotkań i straciła tylko 4 gole, a grała również z mocnymi drużynami. Brak Lewandowskiego tez może przyczynić się do bezradności naszej reprezentacji w ataku. Ale mam nadzieję, że Nawałka zagra ofensywnie i coś tam wpadnie. Poza tym brak Piszczka i Glika w obronie zapewne będzie skutkować znowu brakiem organizacji w obronie i Polska bez straty gola w tym meczu nie będzie.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Teodoryczyk 2 lub więcej - @9.50
Betsson
Patrząc na skład to te bramki musi strzelić tylko Teo. Kolega wyżej już mnie uprzedził ale ja bardziej zaryzykuje i liczę, że strzeli dwie lub więcej. Co do posta wyżej, ani Zieliński ani Błaszczykowski nie wychodzą w podstawowej jedenastce. Słowenia w meczach towarzyskich gra słabo. Forma Teo konkretna, dziś ma szansę się pokazać. Mam tylko nadzieję, że nie zdejmie go w połowie spotkania.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Artur Boruc - Bartosz Bereszyński, Thiago Cionek, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk - Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński, Jacek Góralski - Paweł Wszołek, Łukasz Teodorczyk, Bartosz Kapustka.
Zaskoczył mnie brak Szczęsnego/Skorupskiego. Gol Teodorczyka jak kolega wyżej proponował wydaje się spoko opcją. Wszołek ostatnio w kadrze się nie popisywał dziś ma szansę. Środek Cionek/Pazdan i przed nimi Krychowiak/Mączyński wygląda dobrze jak chodzi o zabezpieczenie tyłów. Z przodu mocniej wyglądają skrzydła, więc może
Wszołek gol @5,00 ⛔
Kapustka gola @5,00 ⛔
Bet365
 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Składy potwierdzone. Polska bez Błaszczykowskiego i Grosickiego w podstawie, środek pola z debiutującym od pierwszej minuty Góralskim + nie grającym w tym sezonie Kapustką na boku. Kolejnych dwóch w środku Krychowiak i Mączyński czyli wychodzi jakieś 4-3-2-1. Defensywa pro legijna Jędrzejczyk, Pazdan, Bereszyński + Cionek.
W Słowenii część wyjechała do klubów część została. I tak dzisiaj zagrają z wysuniętym Josipem Iliciciem. Wydawałoby się z ich najlepszym graczem grającym na co dzień we włoskiej Fiorentinie. Spec od stałych fragmentów gry, rzuty wolne, karne - podchodzi jako pierwszy. W Serie A miał 7/7 karne, aż do momentu jak się pomylił z Milanem i trafił w słupek. Kurs na jego bramkę dali z kosmosu, może to w sumie nie dziwić bo na obecną chwilę ma tylko 2 bramki w reprezentacji, ale gdzie nie łatwiej strzelić jak przy meczu towarzyskim. Druga sprawa, gdy grają na poważnie z rumunami typu San Marino czy Malta ostatnio to nie dość że grają minimalistycznie aby tylko wygrać i druga sprawa, że zawsze grają na jednego napastnika wysuniętego i to głownie jemu kreując piłki. Nie mniej, jak mówiłem jakiś stały fragment może się trafić, czy po prostu jakiś błąd naszej defensywy i Ilicić dzisiaj jako ten najbardziej wysunięty będzie pierwszym do wykorzystywania błędów. Liczyłem na kurs w wysokości max 4, 4,5 a tu nawet spore zaskoczenie. Mam pełną świadomość, że zagra te max 60 minut bo pełnego wymiaru czasu na pewno nie dostanie.
Innym razem dziwiłem się w sparingu Polaków też we Wrocławu czemu takie wysokie kursy są na bramkę lidera innej reprezentacji a mianowicie Islandii i Gylfiego Sigthorssona, ten sam casus co Ilicić. Nie minął kwadrans i już mieli wtedy rzut karny i było po sprawie.
Josip Ilicić gol @ 7,00 Bet365 ⛔ 52 minuty i skończył tylko z asystą
e; spadek już do 4,33 jak wjechały składy
 
instynkt 13

instynkt

Użytkownik
Dobre spotkanie Naszych, uważam. Wynik, kwestia drugorzędna. Paru zawodników pokazało się z dobrej strony. Teraz tylko do marca i znowu emocje. Jak tylko wszyscy zawodnicy będą zdrowi to z Czarnogóry wywieźiemy 3 punkty. Jest to trudny teren, ale bądź co bądź... Czekamy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom