>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Słowacja, MME U-21 [piątek, 16.06.2017, godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Trochę byłem zdziwiony, że po bramce na 1:0 cofnęliśmy się do obrony, zamiast iść za ciosem i dobić rywala. Słowacja nas całkowicie zdominowała i kwestią minut była utrata gola, która nastąpiła po 20 minutach.
Ogólnie to dużo chaosu na boisku z naszej strony. Linetty miał być liderem ekipy, ale raczej tego facet nie udźwignie. Mieliśmy dwa lata na przygotowanie się do tych Mistrzostw, a na razie nie wygląda to za ciekawie. Na pewno będą zmiany. Od pierwszych minut Drągowski?, Moneta?, Kownacki?
 
A 101

arcticmonkey

Użytkownik
Wnioski po meczu ze Słowacją - zaczęło się dokładnie tak jak przewidziałem i jak najszybciej grajcie Szwecję. Ja wczoraj złapałem po 2.77. A Polska była jeszcze faworytem według buków (to nie żart!)
Oglądałem całe spotkanie Szwedów z Anglią, poza kilkoma pierwszymi minutami gdzie weszli zakręceni w mecz zagrali bardzo solidnie. Dobrze trzymali z tyłu, w drugiej połowie mieli więcej z gry. Fajnie chodził Cibicki, widać że jest w gazie. Podejrzewam, że gdyby od początku zagrał Standberg za niewidocznego Engvalla to wynik mógłby być lepszy.. To jest drużyna ograna w meczach o stawkę. Praktycznie każdy ze Szwedów ma na koncie kilka/kilkanaście meczów w LE lub LM. Potrafią grać w meczach o coś. A my? To że rok temu potrafiliśmy rozegrać dobre mecze TOWARZYSKIE o niczym nie świadczy. Na chwilę obecną jesteśmy dużo słabsi to kolejna kwestia. Sorry.. Ale jesteśmy tak nadmuchani jak cena Kapustki, który poza jednym meczem na EURO i wybiciem się w ekstraklasie jedynie z juniorkami sobie teraz kopie.
Jesteśmy jak zombie, niby mamy jeszcze szansę, ale już odpadliśmy z turnieju tak naprawdę. I nie sądzę, żeby presja wyniku pomogła tak niedoświadczonej ekipie jak my. Na chwilę obecną kurs jest źle wystawiony, korzystajcie.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Stępiński sam z przodu nic nie zdziała, powinien być od początku wspomagany przez Piątka, a na środek bym wstawił Murawskiego, ale juz po sprawie tym meczem, euro żeśmy przegrali, bo nie wierze w 6 pkt w meczach ze szwecja i anglia, jak wogole zdobedziemy jakis pkt na euro przy takiej grze to juz bedzie sukces
 
maer 210,7K

maer

Typer A-League
No cóż zrobić bez Milika i Zielińskiego wiadomo było że będzie ciężej ale jednak ze Słowacją powinniśmy wygrać po takim początku meczu, niepotrzebnie się cofnęliśmy za bardzo do tyłu a Słowacy tylko na to czekali, nasi chyba zapomnieli że najlepszą obroną jest atak ????
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Dramat, tak chyba należy określić to co wczoraj widzieliśmy, nasza drużyna wyglądała jak ja z kolegami 20 lat temu biegaliśmy za piłką na osiedlowym boisku. Słowacy bardzo pozytywne wrażenie, widać drużyna przepracowała okres przygotowawczy, przyjechali na turniej z konkretnym celem i wczorajszym zwycięstwem uczynili pierwszy krok. I jeszcze jedno: jak widzę nasze reprezentacje grające jednym napastnikiem to już naprawdę rzygać mi się chce.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom