>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Słowacja 15.11.2013, Wrocław

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo80 twój post też nic nie wnosi.
Ostatni mój post pozasportowy jest reakcją na nie mający nic wspólnego z bukmacherką post bmv więc co ma niby wnosić, jak ja już w tym temacie wypowiedziałem się w 2 postach na samej górze. Wystarczy się trochę wysilić i przeczytać od początku cały wątek
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Z tego co zaobserwowałem w &quot;mediach&quot; to ma byc nowe zestawienie obrony w naszej kadrze.Kosznik , Olkowski solidni ligowcy ale czy sprawdza się na arenie międzynarodowej której nawet nigdy nie powąchali ??
Nie sądzę.
Więc czemu by nie zagrać Słowacja strzeli ??
Kurs [1,53]✅ zachęca tym bardziej że w Słowacji ma kto te bramki strzelać.
 
pazzini 213

pazzini

Użytkownik
Skład: Boruc - Olkowski, Jędrzejczyk, Kamiński, Kosznik - Krychowiak, Jodłowiec - Błaszczykowski, Mierzejewski, Sobota - Lewandowski
Myślę że można poprzeć bet na bramkę dla Słowacji.
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
Polska vs. Słowacja - króciutka analiza
Mecz towarzyski: Polska vs. Słowacja
vs.

Skład Polaków (4-2-3-1)
Artur Boruc - Paweł Olkowski, Artur Jędrzejczyk, Marcin Kamiński, Rafał Kosznik - Grzegorz Krychowiak, Tomasz Jodłowiec, Kuba Błaszczykowski, Adrian Mierzejewski, Waldemar Sobota - Robert Lewandowski
Skład Słowacji (4-2-3-1)
Matus Kozáčik – Peter Pekarík, Martin Škrtel, Jan Ďurica, Tomas Hubočan – Viktor Pečovský, Juraj Kucka – Robert Mak, Marek Hamšík, Miroslav Stoch – Adam Nemec
Takimi jedenastkami już za niecałą godzinę wyjdą piłkarze obu reprezentacji. Bardzo intryguje mnie to spotkanie. Wreszcie wyjdziemy naprawdę mocnym i nastawionym ofensywnie składem?! Trener Nawałka mocno mnie zaskoczył, pozytywnie rzecz jasna. A skoro już o trenerze mowa. Nie sądzicie, że piłkarze będą chcieli dziś wygrać, żeby zrobić przyjemność nowemu &quot;trenejro&quot;? ;)

Nie wiem z jakiej przyczyny wszyscy naokoło uważają Słowaków za faworytów. Bo mają kilka dobrze kojarzonych nazwisk? U nas też gra - podobno - jeden z najlepszych napastników świata, mamy Błaszczykowskiego, którego boi się każdy obrońca w Bundeslidze, jest Boruc, który w tym sezonie wyśmienicie spisuje się w Southampton. Nie wspomnę o Sobocie, który pogrywa w Belgii czy o Mierzejewskim, mającym dobre występy w Lidze Europy. Naprawdę nie możemy wiecznie doceniać na siłę przeciwników, a raczej skazywać przed meczem na porażkę naszych reprezentantów. Ja daję zielony sygnał dla pana Nawałki - wierzę, że kadra będzie grała najlepiej od kilku lat. I swoimi powołaniami trener tylko potwierdza moją myśl.
Dlatego gramy dziś &quot;patriotycznie&quot;, jakby to ktoś powiedział. Ja po prostu wierzę wreszcie w upragniony sukces. Prócz tego idzie over. Z taką wyjściową &quot;11&quot; muszą paść gole dla biało-czerwonych!
POLSKA // 1.81 // 3/5 //
OVER 2.5 // 2.02 // 3/5 //
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Polska vs Słowacja
Polska kurs: 1,75 buk: Betclic
Polska EH:-1 kurs: 3,20 buk: Betclic
Polska i powyżej 2,5 gola kurs: 2,90 buk: Betclic

Nie znam jeszcze składów więc trochę typy bez zaplecza, ale moim zdaniem mają szanse wejść. Na zasadzie nowej miotły selekcjoner będzie chciał zacząć od zwycięstwa. Poziom sportowy wyższy niż Słowacji i nawet mimo naszej strasznej defensywy uważam, że nie będzie źle. Do tego własny stadion, publiczność piątkowa po pracy przed weekendem, nastrój i chęć przeproszenia kibiców - to wszystko przemawia za drużyną narodową. Z 2 strony nie jest to &quot;mecz ostatniej szansy&quot; czy &quot;mecz o wszystko&quot; więc i presji nie będzie. Słowacy muszą po prostu odbębnić i tyle. Jak dla mnie wygrana, ale ponieważ to tylko Polska nie zalecam wysokich stawek, tak trochę for fun.
Tak przeglądałem teraz typy na ten mecz i wiedziałem że jak zwykle każdy pójdzie na Polskę ????
Poziom sportowy w Polsce wyższy Adamo80 uwielbiam Twoje typy naprawdę ????
Słowacja prowadzi nie mówię że Polska tego nie wygra nie chcę tu nikomu dowalić czy coś ale taka &quot;analiza&quot; że Słowacy to przeciętniacy i jacyś tam zawodnicy z ligi słoweńskiej i jakichś tam zaściankowych i że muszą odbębnić mecz proszę zachowaj dla siebie.
Pominięcie Hamsika i Stocha to już typowy przykład nie wiedzy amatora i do tego pisanie że Skrtel to żaden obrońca to już po prostu o litość błaga takie stwierdzenie.
0:2 Słowacy
Proszę o nie kasowanie tego postu może ktoś się w końcu nauczy żeby nie pisać analiz skoro nie ma się pojęcia o czym się pisze!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 13

atak.

Użytkownik
Ej Panowie przynajmniej jakaś rozrywka jest ,miałem nadzieje po 2 bramce ,że może do przerwy ze 4 będzie haha (postawiłem na PL,trochę beka haha) dawno nie widziałem takiego meczu który by mnie rozbawił ????
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Tak przeglądałem teraz typy na ten mecz i wiedziałem że jak zwykle każdy pójdzie na Polskę ????
Poziom sportowy w Polsce wyższy Adamo80 uwielbiam Twoje typy naprawdę ????
Słowacja prowadzi nie mówię że Polska tego nie wygra nie chcę tu nikomu dowalić czy coś ale taka &quot;analiza&quot; że Słowacy to przeciętniacy i jacyś tam zawodnicy z ligi słoweńskiej i jakichś tam zaściankowych i że muszą odbębnić mecz proszę zachowaj dla siebie.
Pominięcie Hamsika i Stocha to już typowy przykład nie wiedzy amatora i do tego pisanie że Skrtel to żaden obrońca to już po prostu o litość błaga takie stwierdzenie.
0:2 Słowacy
Proszę o nie kasowanie tego postu może ktoś się w końcu nauczy żeby nie pisać analiz skoro nie ma się pojęcia o czym się pisze!
a ja nie rozumiem takiego dowalania ( bo mimo ze zaprzeczasz temu to tak to wyglada) komuś w trakcie meczu akurat jak typ nie wchodzi. Rozumiem ze wcześniej nie miałeś czasu na poczytanie postów i wypowiedzenie się na temat braku merytoryki w poście Adamo80 i piszesz teraz, tylko jaki ma sens takie potwierdzanie swojej racji akurat w momencie jak typ nie wchodzi, bo ciekawe czy gdyby Polska prowadziła to tez bys podniósł głos. Nie bronie tu nikogo i mimo ze w poscie kolegi Adamo merytoryki brak, to czas na takie uwagi jest przed meczem a nie jak juz znamy co nieco sytuacje na boisku
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 85

dominiknd

Użytkownik
gra tej kadry to kryminał, szczegolnie blok obronny, patalachy pokroju kosznik, olkowski, kaminski to jest sklad na srodek polskiej ligi a nie na kadre, mam nadzieje ze po tym meczu nawalka rozgoni towarzystwo bo nie da sie tego ogladac, z hiszpania po drugiej stronie byloby chyba 10-0.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
a ja nie rozumiem takiego dowalania ( bo mimo ze zaprzeczasz temu to tak to wyglada) komuś w trakcie meczu akurat jak typ nie wchodzi. Rozumiem ze wcześniej nie miałeś czasu na poczytanie postów i wypowiedzenie się na temat braku merytoryki w poście Adamo80 i piszesz teraz, tylko jaki ma sens takie potwierdzanie swojej racji akurat w momencie jak typ nie wchodzi, bo ciekawe czy gdyby Polska prowadziła to tez bys podniósł głos. Nie bronie tu nikogo i mimo ze w poscie kolegi Adamo merytoryki brak, to czas na takie uwagi jest przed meczem a nie jak juz znamy co nieco sytuacje na boisku
Tu nie chodzi mi o to że typ nie wchodzi i istotnie nie miałem czasu wcześniej przeglądać tematu bo wróciłem dopiero na mecz ale po co pisać takie analizy skoro NIE MA SIĘ POJĘCIA O CZYM SIĘ PISZE!!!
Pierwszy raz na forum pisze w czasie meczu o jakiejś analizie no bo kurczę jak patrze jak co poniektórzy wchodzą w Polskę albo te śmieszne polskie drużyny a potem wchodzi ktoś aby przejrzeć typy i sugeruję się tymi postami gdzie każdy idzie w Polskę na obronie kurna taki Rafał Kosznik a zapomina się o takich graczach jak Hamsik który wyprzedza o lata świetlne KAŻDEGO naszego zawodnika wszechstronnością to kurde aż żal patrzeć na takie &quot;analizy&quot;
Jeszcze raz podkreślę jak ktoś nie ma pojęcia o czym pisze to po co w ogóle pisać?Czy każdy mecz trzeba grać?
Nie ma się pojęcia o podstawowych informacjach na temat meczu to po co na siłę cisnąć typ?
Tylko obniża to poziom...
 
G 3

george211

Użytkownik
już wiem jaki dam typ na wtorkowy mecz ;)
Polska gra to dno.. a celność podań to lepszą trampkarze mają.. nic sie nie klei.. ale tak to jest jak się z meczu na mecz zmienia skład i szuka &quot;nowych&quot; graczy..
z Nawałką będzie to samo co ze Smudą i Fornalikiem.. nic nie zdziała..
a Robercik Lewandowski co sie dzieje z Tą gwiazdą ? w Niemczech mu dają do nogi to i strzela.. tu mu nie ma kto podać i sobie biedaczek nie radzi.. ;) Przereklamowana &#39;gwiazda&#39;
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jedyny pozytyw w meczu to jest taki, że przegraliśmy 0:2, a mogło się równie dobrze skończyć kompromitacją 0:4 czy nawet 0:5. Bo tylko przez niefrasobliwość Słowaków i dobrej postawy Artura Boruca nic więcej nie wpadło.
Jak wyglądał sam mecz? Podobnie jak poprzednie, czyli wejście w mecz ze 100% zaangażowaniem, tworzenie sytuacji, presing, ale po 20-30 minutach kończy się to tak jak zwykle. Dwie szybkie bramki i cała filozofia przedmeczowa idzie łeb na szyję. Obrona kuleje, atak pozycyjny nie istnieje, rzuty wolne/różne robią takie zagrożenie jak Lewy na szpicy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tu nie chodzi mi o to że typ nie wchodzi i istotnie nie miałem czasu wcześniej przeglądać tematu bo wróciłem dopiero na mecz ale po co pisać takie analizy skoro NIE MA SIĘ POJĘCIA O CZYM SIĘ PISZE!!!
Pierwszy raz na forum pisze w czasie meczu o jakiejś analizie no bo kurczę jak patrze jak co poniektórzy wchodzą w Polskę albo te śmieszne polskie drużyny a potem wchodzi ktoś aby przejrzeć typy i sugeruję się tymi postami gdzie każdy idzie w Polskę na obronie kurna taki Rafał Kosznik a zapomina się o takich graczach jak Hamsik który wyprzedza o lata świetlne KAŻDEGO naszego zawodnika wszechstronnością to kurde aż żal patrzeć na takie &quot;analizy&quot;
Jeszcze raz podkreślę jak ktoś nie ma pojęcia o czym pisze to po co w ogóle pisać?Czy każdy mecz trzeba grać?
Nie ma się pojęcia o podstawowych informacjach na temat meczu to po co na siłę cisnąć typ?
Tylko obniża to poziom...
Prawie zawsze atakujesz moje typy, tylko jak wchodzą to nie masz odwagi cywilnej przyznać mi racji, a jak nie wchodzą to dowalasz. Kiedy jako jeden z nielicznych zagrałem 21.10 na Borussię, kto mi wyjeżdżał od amatorów, kto zaatakował analizę - kolega Konar25, oczywiście po wygranej Dortmundu nie raczył nic napisać. Przypomnij sobie jakie wtedy typy podałeś i jakie ja. Pochwal się typami tu, pochwal się jak w skali roku zarobiłeś na bukmacherce i przede wszystkim nie widziałem twoich typów na Słowację -1, po niezłym kursie. Wtedy byłby szacun, a tak to widzę kolesia, który sam nic z siebie nie daje, tylko w trakcie meczu umie atakować. I w ogóle jedyne co robi to atakuje innych typerów.
Przecież w 2 poście odniosłem się do zarzutów związanych z tym poziomem sportowym i napisałem, że się zagalopowałem. Tym nie mniej w rankingu oficjalnym FIFA jesteśmy na 69 miejscu, a Słowacja na 65, chociaż po dzisiejszym żenującym widowisku powinniśmy spaść o kolejne 10 oczek. Przepraszam wszystkich, którzy się zasugerowali moimi typami. Po prostu Polska to się nie nadaje do grania z nikim, no może z San Marino.
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Tu nie chodzi mi o to że typ nie wchodzi i istotnie nie miałem czasu wcześniej przeglądać tematu bo wróciłem dopiero na mecz ale po co pisać takie analizy skoro NIE MA SIĘ POJĘCIA O CZYM SIĘ PISZE!!!
Pierwszy raz na forum pisze w czasie meczu o jakiejś analizie no bo kurczę jak patrze jak co poniektórzy wchodzą w Polskę albo te śmieszne polskie drużyny a potem wchodzi ktoś aby przejrzeć typy i sugeruję się tymi postami gdzie każdy idzie w Polskę na obronie kurna taki Rafał Kosznik a zapomina się o takich graczach jak Hamsik który wyprzedza o lata świetlne KAŻDEGO naszego zawodnika wszechstronnością to kurde aż żal patrzeć na takie &quot;analizy&quot;
Jeszcze raz podkreślę jak ktoś nie ma pojęcia o czym pisze to po co w ogóle pisać?Czy każdy mecz trzeba grać?
Nie ma się pojęcia o podstawowych informacjach na temat meczu to po co na siłę cisnąć typ?
Tylko obniża to poziom...
Wiem ze chodzi ci o merytoryke wypowiedzi i brak elementarnej wiedzy tylko jak dla mnie jak juz wiemy cos o meczu to takie podnoszenie głosu nie ma sensu. Po prostu wyczulem troche złośliwości zakamuflowanej w twoim poście i akurat jako ze dostawalismy w dupe to miales dobrą okazje do zaprezentowania tego co myslisz. No offence

Każdy kto tu wchodzi raczej swoj rozum ma i sądzę że kazdy filtruje zawarte tu informacje. Jezeli ktos idzie slepo za tlumem, nie wyciagajac wniosków wlasnych to jego sprawa. Watpie by ktos powazny widząc argumenty wyssane z palca decydował się na grę tylko nantej podstawie. Forum polega na wymianie poglądów, kazdy ma prawo pisać, dlatego tyle bzdur można tu wyczytać. Rozumiem twoje oburzenie, ale kazdy z nas kiedyś zaczynał i podchodzil do tego inaczej niz podchodzi teraz. Jezeli siedzi w tym dluzej natomiast i robi te same bledy ciagle to wtedy ma problem. Poziom argumentów wysoki nie jest, ale z tego nagromadzenia ad hoc argumentów da sie wyciągnąć kilka wartosciowych. Jest to forum ogólnodostępne na ktorym są także ludzie bez pojęcia i nie wymagajmy wysokiego poziomu bo to jest nierealne.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wiem ze chodzi ci o merytoryke wypowiedzi i brak elementarnej wiedzy tylko jak dla mnie jak juz wiemy cos o meczu to takie podnoszenie głosu nie ma sensu. Po prostu wyczulem troche złośliwości zakamuflowanej w twoim poście i akurat jako ze dostawalismy w dupe to miales dobrą okazje do zaprezentowania tego co myslisz. No offence
Każdy kto tu wchodzi raczej swoj rozum ma i sądzę że kazdy filtruje zawarte tu informacje. Jezeli ktos idzie slepo za tlumem, nie wyciagajac wniosków wlasnych to jego sprawa. Watpie by ktos powazny widząc argumenty wyssane z palca decydował się na grę tylko nantej podstawie. Forum polega na wymianie poglądów, kazdy ma prawo pisać, dlatego tyle bzdur można tu wyczytać. Rozumiem twoje oburzenie, ale kazdy z nas kiedyś zaczynał i podchodzil do tego inaczej niz podchodzi teraz. Jezeli siedzi w tym dluzej natomiast i robi te same bledy ciagle to wtedy ma problem. Poziom argumentów wysoki nie jest, ale z tego nagromadzenia ad hoc argumentów da sie wyciągnąć kilka wartosciowych. Jest to forum ogólnodostępne na ktorym są także ludzie bez pojęcia i nie wymagajmy wysokiego poziomu bo to jest nierealne.
Zanim odniósł bym się do kolegi Konar25 sprawdziłbym poziom jego typów, które rzadko kiedy wchodzą. Koleś prowadzi jakąś prywatną wojenkę ze mną i jak nie mógł wykorzystać mojej wpadki. Osobnik ten wylądował na mojej czarnej liście już rok temu, ale od czasu do czasu atakuje mnie na forum więc kiedy zobaczył jaka była szansa na dowalenie mi, nie mógł się oprzeć. Jeszcze raz powtarzam, Słowacja to nie był przeciwnik nie wiadomo jaki, tylko nasza defensywa zagrała jak w przedszkolu. Ja po pierwszym poście sprostowałem parę rzeczy, napisałem, że się zagalopowałem, pisałem o cieniasach w defensywie a to, że obrońca Liverpoolu na mnie nie robi wrażenia... nie robi nadal.
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Kolejna kompromitacja, ale do przewidzenia. Obrona to jakiś pieprznik. Zawodnicy grali ze sobą 1 raz i to było widać jak na dłoni. Zero zrozumienia i błędy jak w lidze okręgowej.
Środek jako tako, ale dalej to już po staremu. Lewandowski dalej nie wiadomo, czy jest pomocnikiem, czy napastnikiem. Jak napastnikiem, to nikt mu nie dogrywa, jak pomocnikiem, to znów on nie ma komu odegrać.
2:0 to najniższy wymiar kary i powiem krótko. Kursy na Irlandię w tej chwili są ok. 3,20-3,50. Trzeba brać w ciemno, bo z pewnością spadną.
Polacy nie potrafią się odnaleźć w koncepcji nowego trenera i dogadać z nowymi zawodnikami na boisku. I te 4 dni niczego nie zmienią.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zanim odniósł bym się do kolegi Konar25 sprawdziłbym poziom jego typów, które rzadko kiedy wchodzą. Koleś prowadzi jakąś prywatną wojenkę ze mną i jak nie mógł wykorzystać mojej wpadki. Osobnik ten wylądował na mojej czarnej liście już rok temu, ale od czasu do czasu atakuje mnie na forum więc kiedy zobaczył jaka była szansa na dowalenie mi, nie mógł się oprzeć. Jeszcze raz powtarzam, Słowacja to nie był przeciwnik nie wiadomo jaki, tylko nasza defensywa zagrała jak w przedszkolu. Ja po pierwszym poście sprostowałem parę rzeczy, napisałem, że się zagalopowałem, pisałem o cieniasach w defensywie a to, że obrońca Liverpoolu na mnie nie robi wrażenia... nie robi nadal.
No ciekawe że moje typy rzadko wchodzą pokazujesz swoją ignorancję tylko tym bo zaglądnij tam jeszcze raz i zobacz że moja taktyka jest trochę inna niż Twoja na granie faworytów i 20 typów na tydzień z czego wejdzie z 5 a Ty wyciągasz co post jeden mecz którego nie trafiłem rok temu a Twoje analizy to nic innego niż lanie wody i zero argumentów.Wyciągasz kolejny mecz z graniem na Borussię i teraz robisz za eksperta a grasz stawkami po 5 zł więc po co głębsza analiza.
Sory ale od momentu jak zauważyłem jak to lubisz robić porady innym a sam reprezentujesz tak niski poziom jak w dzisiejszej analizie to tak prowadzę prywatną wojenkę z Tobą ;)
Może wyjdzie nam obu to na dobre a wszytko po to żeby typy były trafne i kabza napchana :cool:
Forum jest miejscem publicznym i każdy może tu pisać ale wychodzę z założenia że jeśli nie mam argumentów na obronę typu to wolę odpuścić z analizą na dany mecz bo nie chodzi o nabijanie postów tylko żeby wejść na forum i dowiedzieć się czegoś przydatnego.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No ciekawe że moje typy rzadko wchodzą pokazujesz swoją ignorancję tylko tym bo zaglądnij tam jeszcze raz i zobacz że moja taktyka jest trochę inna niż Twoja na granie faworytów i 20 typów na tydzień z czego wejdzie z 5 a Ty wyciągasz co post jeden mecz którego nie trafiłem rok temu a Twoje analizy to nic innego niż lanie wody i zero argumentów.Wyciągasz kolejny mecz z graniem na Borussię i teraz robisz za eksperta a grasz stawkami po 5 zł więc po co głębsza analiza.
Sory ale od momentu jak zauważyłem jak to lubisz robić porady innym a sam reprezentujesz tak niski poziom jak w dzisiejszej analizie to tak prowadzę prywatną wojenkę z Tobą ;)
Może wyjdzie nam obu to na dobre a wszytko po to żeby typy były trafne i kabza napchana :cool:
Forum jest miejscem publicznym i każdy może tu pisać ale wychodzę z założenia że jeśli nie mam argumentów na obronę typu to wolę odpuścić z analizą na dany mecz bo nie chodzi o nabijanie postów tylko żeby wejść na forum i dowiedzieć się czegoś przydatnego.
Ja nie pisałem o meczu rok temu, tylko meczu 21.10 TEGO ROKU, w którym tak przekonywałeś do Arsenalu, i wszystkie moje typy weszły, a twoje w większości nie. Tamten z przed roku to inna sprawa, zresztą nie trafione twoje typy to nie trudno znaleźć. Po punktach reputacji też widać kto podaje lepsze typy, jakoś ci ludzie nie podziękowali za te twoje super analizy i super typy. Kto ci powiedział jakimi ja gram stawkami ? Chyba, że znowu wyciągnąłeś moje typy z meczy barażowych gdzie podałem stawki, ale to jest taka właśnie MANIPULACJA z twojej strony, że aż szkoda gadać. Ja celowo podałem te stawki i celowo napisałem, że tego lepiej nie grać bo jak się okazało nic nie weszło. PODAJĄC TYPY ZA 5ZŁ wyraźnie napisałem, że gram to dla zabawy, a nie poważnie, a post zacząłem od tego, że nie ma co grać. Normalnie kolego konar25 nie gram stawkami 5zł, ale taki koleś jak ty podaje tylko dla siebie wygodne fakty i dodatkowo nimi manipuluje. Czyżby strategia z analiz ? Co do jednego się zgadzam, emocje są zawsze złe i jeśli nasza &quot;wojenka&quot; ma doprowadzić do lepszego typowania jestem za. Ponieważ jednak dotąd tylko ty mi dosrywałeś przy moich typach, teraz ja się wezmę za twoje, jak się pojawią, bo na razie jedyne na co cię stać to nie podawanie własnych tylko czepianie się cudzych.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ja nie pisałem o meczu rok temu, tylko meczu 21.10 TEGO ROKU, w którym tak przekonywałeś do Arsenalu, i wszystkie moje typy weszły, a twoje w większości nie. Tamten z przed roku to inna sprawa, zresztą nie trafione twoje typy to nie trudno znaleźć. Po punktach reputacji też widać kto podaje lepsze typy, jakoś ci ludzie nie podziękowali za te twoje super analizy i super typy. Kto ci powiedział jakimi ja gram stawkami ? Chyba, że znowu wyciągnąłeś moje typy z meczy barażowych gdzie podałem stawki, ale to jest taka właśnie MANIPULACJA z twojej strony, że aż szkoda gadać. Ja celowo podałem te stawki i celowo napisałem, że tego lepiej nie grać bo jak się okazało nic nie weszło. PODAJĄC TYPY ZA 5ZŁ wyraźnie napisałem, że gram to dla zabawy, a nie poważnie, a post zacząłem od tego, że nie ma co grać. Normalnie kolego konar25 nie gram stawkami 5zł, ale taki koleś jak ty podaje tylko dla siebie wygodne fakty i dodatkowo nimi manipuluje. Czyżby strategia z analiz ? Co do jednego się zgadzam, emocje są zawsze złe i jeśli nasza &quot;wojenka&quot; ma doprowadzić do lepszego typowania jestem za. Ponieważ jednak dotąd tylko ty mi dosrywałeś przy moich typach, teraz ja się wezmę za twoje, jak się pojawią, bo na razie jedyne na co cię stać to nie podawanie własnych tylko czepianie się cudzych.
Skoro kolega nalega :]
Wtedy nie trafiłem Arsenalu i tylko Arsenalu także kto Manipuluje?
Mówisz o punktach reputacji ok masz ich więcej tylko zauważ że Ty masz prawie 500 postów przy moich 100 jak to się ma? :grin:
Hehe moja strategia analiz nie polega na koloryzacji stwierdzam zawsze fakty albo przynajmniej próbuje ;)
Pozdrawiam ozięble i postaram się teraz wrzucać więcej typów niech wygra lepszy :grin:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom