>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Polska - Niemcy 06.09.2011 (PGE Arena)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP

Już za około 2 tygodnie wielkie piłkarskie wydarzenie ;) PGE Arena zostanie &quot;oficjalnie&quot; międzynarodowo otwarta. Mecze , z Niemcami to zawsze wielkie wydarzenie , chyba mamy jakiś kompleks Niemców ;) Czy to o pkt czy towarzysko emocji nie brakuje. Na PGE powinno być podobnie. Jak widać niżej po kursach Niemcy są zdecydowanym faworytem. Po kilku łatwiejszych rywalach czas na wielki test naszej reprezentacji. Czy skończy się podobnie jak mecz z Hiszpanami ? Zobaczymy.
Póki co Smuda powołał piłkarzy obecnie grających po za granicami kraju , a są to:
Bramkarze: Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn), Grzegorz Sandomierski (KRC Genk), Przemysław Tytoń (PSV Eindhoven)
Obrońcy: Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Kamil Glik (AC Torino)
Pomocnicy: Ludovic Obraniak (Lille OSC), Adam Matuszczyk (FC Koeln)
Sławomir Peszko (FC Koeln), Eugen Polanski (FSV Mainz), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor)
Napastnicy: Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Paweł Brożek (Trabzonspor)
Skład uzupełni kilku naszych ligowców, pewnie na dniach się dowiemy kto ale pewnie będą to ci sami zawodnicy co kilka dni temu z Gruzją. Póki co kursy z bwin.

Kursów lepszych jeszcze nie znalazłem.
Zachęcam do dyskusji ;)
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Może komuś się nie spodobać ,ale pierwszy typ jaki mi się nasuwa na to spotkanie to zagranie na handicap -1,5 na Niemcy.
Jeśli podejdą do meczu na poważnie to przy ich sile w ofensywie i ostatnio znakomitej formie nie widzę ,żeby nasi piłkarze dorównali poziomem niemieckiej maszynie.
Oczywiście z typem wstrzymam się do 1 dnia przed meczem by zorientować się co składu Niemców na mecz z Polską.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Też uważam, że jeśli Niemcy podejdą do tego meczu na serio, to wielkich szans nie ma na korzystny rezultat. Argumentów nie ma co wymieniać, jak grają nasi, prawie każdy widzi, jak grają Niemcy, trochę mniej osób widzi, ale wystarczająco dużo.

Pogromu nie przewiduję, coś w pobliżu 1:2, 1:3, 2:3 dla Niemców. Tak twierdzę na dzień dziś. Do dnia meczu mój pogląd delikatnie może się zmienić.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Pogromu nie przewiduję, coś w pobliżu 1:2, 1:3, 2:3 dla Niemców. Tak twierdzę na dzień dziś. Do dnia meczu mój pogląd delikatnie może się zmienić.
1:2 czy 2:3 to byłby wielki sukces ????
Do tej pory twierdziłem , że z im lepszym rywalem gramy u siebie , tym lepiej potrafimy zagrać, ciekawe czy po tym meczu dalej tak będę sądził. Co prawda to tylko mecz towarzyski , ale w meczach z Niemcami , w co by to nie było to nie ma meczów towarszyskich ;)
Warto dodac o cenie biletów na ten mecz , bo w nawet przystepnej cenie są. Te najtańsze od 60zł się zaczynaja.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Smuda powołał kadrę na dwa mecze z Meksykiem i Niemcami.
Bramkarze: Wojciech Szczęsny (Arsenal FC, Anglia), Grzegorz Sandomierski (KRC Genk, Belgia), Przemysław Tytoń (PSV Eindhoven, Holandia).
Obrońcy: Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor Kulübü, Turcja), Dariusz Dudka (AJ Auxerre, Francja), Kamil Glik (Torino Calcio, Włochy), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Hubert Wołąkiewicz (Lech Poznań), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa).
Pomocnicy: Ludovic Obraniak (LOSC Lille Métropole, Francja), Adam Matuszczyk (1.FC Köln, Niemcy), Sławomir Peszko (1.FC Köln, Niemcy), Eugen Polanski (1.FSV Mainz 05, Niemcy), Jakub Błaszczykowski (BV Borussia 1909, Niemcy), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor Kulübü, Turcja), Rafał Murawski (Lech Poznań), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Maciej Rybus (Legia Warszawa).
Napastnicy: Robert Lewandowski (BV Borussia 1909, Niemcy), Paweł Brożek (Trabzonspor Kulübü, Turcja), Patryk Małecki (Wisła Kraków).
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Powinny byc zaklady na to czy mecz sie odbedzie czy nie to dopiero byly by jaja, jakby mecz sie nie odbyl bylaby kompromitacja na szeroka skale :;/:
 
W 4

wosh

Użytkownik
z tego co trener niemiec gadal po meczu to da pograc zawodnikom wchodzacym do druzyny.... fakt jest z meczu na mecz gramy coraz lepiej ale trzeba przyznac dla NAS sa to mecze jakby o stawke ale dla innych druzyn to tylko towarzyskie( meksyk nie pokazal swych umiejetnosci, podobnie inne druzyny)...
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
z tego co trener niemiec gadal po meczu to da pograc zawodnikom wchodzacym do druzyny.... fakt jest z meczu na mecz gramy coraz lepiej ale trzeba przyznac dla NAS sa to mecze jakby o stawke ale dla innych druzyn to tylko towarzyskie( meksyk nie pokazal swych umiejetnosci, podobnie inne druzyny)...
Jeśli będzie tak jak mówisz i Loew da pograć zmiennikom to jeszcze lepiej, przynajmniej będą bardzo zmotywowani by wygrać, ba, by wysoko wygrać..
Meksyk, Francja, ok może nie grali rezerwami ale nie jest to ścisła czołówka światowa, przynajmniej na tą chwilę. Niemcy natomiast to ekipa pokroju Hiszpanii. Zaraz zostanę zjechany ale dla mnie są pierwszym faworytem do wygrania Euro, nie Hiszpania a Niemcy ????
Myślę że Niemcy na serio podejdą do tego meczu i strzelą kilka bramek.. A my? Możemy się co najwyżej pokusić o gola :p
Niemcy, Niemcy -1, over 2.5
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Ten kurs jest śmieszny ... 1,45 NA NIEMCY VS POLSKA !!!!!! Przecież jak Niemcy będą chcieli rozjadą nas . Przy takich zawodników co posiadamy nie mamy większych szans . Do tego genialne zmiany Smudy gdzie gramy bez napastnika czy wprowadza zawodników defensywnych żeby utrzymać wynik .
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Po pierwsze to Niemcy nie zagrają w pierwszym składzie, po drugie mecz odbędzie się w Polsce, przy pełnym stadionie, a po trzecie to Polacy na mecze z takimi drużynami potrafią się zmotywować, zwłaszcza przed własną publicznością.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Po pierwsze to Niemcy nie zagrają w pierwszym składzie, po drugie mecz odbędzie się w Polsce, przy pełnym stadionie, a po trzecie to Polacy na mecze z takimi drużynami potrafią się zmotywować, zwłaszcza przed własną publicznością.
Wszystko ok, tyle, że moim zdaniem nie wymieniłeś głównego czynnika, który wpływa na wyniki drużyn - umiejętności i kultury gry, a to niewątpliwie jest po stronie Niemców.
Przyznam, że pasjonuję się niemiecką piłką i można się zachwycać ich piłką bo taki nakład takich talentów jaki posiadają to jest coś niesamowitego.
Co do samego meczu to na pewno roszady jakieś będą, ale nawet jeśli ma zagrać np. Trasch to i tak to jest o klasę lepszy zawodnik od polskich kopaczy, w dodatku Loew zapowiadał, że nie przyjeżdżają tutaj na wycieczkę, a wiemy, że Niemcy nawet w sparingach grają na maxa [ mecz z Włochami, Brazylią ] także liczę iż się zepną i zagrają na miarę swoich możliwości.

Można z wypowiedzi wywnioskować, że nie jestem fanem reprezentacji - tego aż tak bym nie postrzegał, ale prawdą jest, że jakoś średnio mnie ona interesuje, a jako obserwator mogę powiedzieć, że nie podoba mi się w niej sporo - począwszy od gry [ btw. co to ma znaczyć, że drużyna, która ma grać na EURO miała &#39;&#39;momenty&#39;&#39; przeciwko Gruzji ? ], poprzez dobór zawodników czy atmosferę.

Także podsumowując ten krótki wywód, liczę na dobre widowisko i kilka ciekawych zagrań gości spotkania, z tego co pamiętam to Polska tylko z Niemcami nie wygrała nigdy w historii futbolu i raczej nie liczę na to aby się to zmieniło we wtorek.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Co do samego meczu to na pewno roszady jakieś będą, ale nawet jeśli ma zagrać np. Trasch to i tak to jest o klasę lepszy zawodnik od polskich kopaczy, w dodatku Loew zapowiadał, że nie przyjeżdżają tutaj na wycieczkę, a wiemy, że Niemcy nawet w sparingach grają na maxa [ mecz z Włochami, Brazylią ] także liczę iż się zepną i zagrają na miarę swoich możliwości.
Co do roszad to na pewno nie zagrają: Neuer, Schweinsteiger i Ozil. Z tym że Trasch jest lepszy o klasę od Polskich piłkarzy to przesadziłeś, bo jednak Polscy piłkarze grają w dobrych europejskich klubach i nie wszyscy siedzą na ławie, choćby w Trabzonie grają wszyscy 4 Polacy, a jednak Trabzonspor to uczestnik LM (wiem jak do niej awansowali ale jednak).
Można z wypowiedzi wywnioskować, że nie jestem fanem reprezentacji - tego aż tak bym nie postrzegał, ale prawdą jest, że jakoś średnio mnie ona interesuje, a jako obserwator mogę powiedzieć, że nie podoba mi się w niej sporo - począwszy od gry [ btw. co to ma znaczyć, że drużyna, która ma grać na EURO miała &#39;&#39;momenty&#39;&#39; przeciwko Gruzji ? ], poprzez dobór zawodników czy atmosferę.
To że Polska ma momenty z Gruzją to dobrze, ważne żeby tych momentów było więcej podczas Euro choćby z takimi rywalami jak Niemcy.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
To że Polska ma momenty z Gruzją to dobrze, ważne żeby tych momentów było więcej podczas Euro choćby z takimi rywalami jak Niemcy.
Pewnie, tutaj pełna zgoda z Tobą, ale mnie bardziej chodziło o to iż jeśli jest już się finalistą to powinno się totalnie zdominować Gruzję jako teoretycznie [ z naciskiem na to słowo ] lepszy zespół dlatego ciężko mi sobie wyobrazić te momenty w starciach na Euro, czy to z Niemcami, Holandią, Szwecją.

Z tym że Trasch jest lepszy o klasę od Polskich piłkarzy to przesadziłeś, bo jednak Polscy piłkarze grają w dobrych europejskich klubach i nie wszyscy siedzą na ławie, choćby w Trabzonie grają wszyscy 4 Polacy, a jednak Trabzonspor to uczestnik LM (wiem jak do niej awansowali ale jednak).
Ja uważam, że jest lepszy ponieważ jest solidnym graczem BL, grał najpierw pierwsze skrzypce w Stuttgarcie, teraz zaczął przygodę z Wolfsburgiem.Pomijając już ten przykład, a patrząc bardziej ogólnie to pocieszając się tym, że mamy również dobrych graczy w europejskich ligach to jakby wziąć zestawienie tych graczy z niemieckimi to nadal wypadamy słabo - bo Lewandowskim można się cieszyć, ale na dobrą sprawę to on jest tylko alternatywą, w dodatku jeśli gra to nie strzela jak maszyna, potrzebuje tych sytuacji sporo, dalej patrząc to Kuba gra ze względu na absencję Goetze [ artykuł w dziale BL na ten temat ], sprawdziłem też informacje jaką podałeś odnośnie Trabzonu i na szybko co widziałem iż Mierzejewski i Głowacki zaczynali mecze od początku w tym sezonie, zaś napastnik Brożek wchodził, obrońcy Brożka w ogóle nie widziałem także jakoś rachunek nie za bardzo mi się zgadza.
Co do Turków to czy to aż taki super zespół - zobaczmy jak weszli do LM, można powiedzieć kuchennymi drzwiami także jakby nie patrząc ich miejsce niekoniecznie jest tam gdzie są teraz.

Mogę wyjść na malkontenta, ale moje spojrzenie na futbol jest takie, że widzę i przyrównuje do najlepszych zespołów, zawodników światowych [ uważam, że jest to słuszne bo w końcu gramy na Euro, a tam grają najlepsze drużyny starego kontynentu ] i mówiąc delikatnie wypadamy na tle tych wszystkich drużyn blado.

Swoim wpisem Ameryki nie odkryłem, ale ja podziwiam ludzi, którzy hmmm...ślepo wierzą trochę w tą zajebistość polskiej piłki [ szanuję i nie wyśmiewam, ani nie drwię ].
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Pewnie, tutaj pełna zgoda z Tobą, ale mnie bardziej chodziło o to iż jeśli jest już się finalistą to powinno się totalnie zdominować Gruzję jako teoretycznie [ z naciskiem na to słowo ] lepszy zespół dlatego ciężko mi sobie wyobrazić te momenty w starciach na Euro, czy to z Niemcami, Holandią, Szwecją.
Do Euro jest jeszcze sporo czasu, a właśnie na Euro ma być ta forma, a poza tym Polska jeszcze tak naprawdę nie grała w podstawowym składzie.
Ja uważam, że jest lepszy ponieważ jest solidnym graczem BL, grał najpierw pierwsze skrzypce w Stuttgarcie, teraz zaczął przygodę z Wolfsburgiem.Pomijając już ten przykład, a patrząc bardziej ogólnie to pocieszając się tym, że mamy również dobrych graczy w europejskich ligach to jakby wziąć zestawienie tych graczy z niemieckimi to nadal wypadamy słabo - bo Lewandowskim można się cieszyć, ale na dobrą sprawę to on jest tylko alternatywą, w dodatku jeśli gra to nie strzela jak maszyna, potrzebuje tych sytuacji sporo, dalej patrząc to Kuba gra ze względu na absencję Goetze [ artykuł w dziale BL na ten temat ], sprawdziłem też informacje jaką podałeś odnośnie Trabzonu i na szybko co widziałem iż Mierzejewski i Głowacki zaczynali mecze od początku w tym sezonie, zaś napastnik Brożek wchodził, obrońcy Brożka w ogóle nie widziałem także jakoś rachunek nie za bardzo mi się zgadza. Co do Turków to czy to aż taki super zespół - zobaczmy jak weszli do LM, można powiedzieć kuchennymi drzwiami także jakby nie patrząc ich miejsce niekoniecznie jest tam gdzie są teraz.
W Polskiej ekipie też są piłkarze z BL, ale czy to oznacza że każdy piłkarz niemieckiej ligi jest solidny? Można napisać że Trasch to solidny piłkarz tylko że to samo na pewno można napisać choćby o Ojgenie, więc w tym znaczeniu też mamy solidnych piłkarzy z BL. Paweł Brożek może nie grał zawsze w pierwszym składzie, ale też zdarzało się że grał od pierwszej minuty, a drugi z Brożków jest od jakiegoś czasu kontuzjowany i dlatego nie gra.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
bo jednak Polscy piłkarze grają w dobrych europejskich klubach i nie wszyscy siedzą na ławie, choćby w Trabzonie grają wszyscy 4 Polacy
I tu Cię zdziwie. Piotr Brożek od dawna leczy kontuzje, a Paweł Brożek wchodzi na ogony bo własnie nie mieści się do podstawowej jedenastki. Zatem z tych 4 co rzekomo grają systematycznie występuje tylko Głowacki i Mierzejewski.
A co to za wykładnia, że Polacy grają w dobrych europejskich klubach? Kuba też gra max 30min w poszczególnych meczach BVB, a to też przy założeniu, że Gotze ma słabszy dzień i mu nie klei się gra.
Jakby tak prześledzić kto gra w tych europejskich klubach, ale GRA to uwierz, że nie jest tak jak mówisz, a to tylko utarty frazes, który sprzedają co chwila dziennikarze... a już szczególnie z TVP nie da się słuchać.
To że Polska ma momenty z Gruzją to dobrze, ważne żeby tych momentów było więcej podczas Euro choćby z takimi rywalami jak Niemcy.
Jak słysze tego typu komentarze po kolejnych nieudanych meczach i podniecanie sie, że momenty były to nie wiem jak reagować :-|
Wróce jeszcze wcześniej do czerwcowych meczów. Wygrana z Argentyną C 2:1, porażka 0:1 z Francją gdzie wystawili rezerwy. No i co nagle się okazuje, a no to, że jesteśmy na dobrej drodze by zagrać dobrze na Euro... ????
Teraz remis z Gruzją i remis z Meksykiem. I znowu te komentarze, że jest obiecująco. I nawet Kuba po meczu z Meksykiem mówi, że gra mogła się podobać. Przecież z kimś takim jak Gruzją powinni prowadzić gre, utrzymywać się przy piłce, a tu wyszło, że Szczęsny był bohaterem meczu...
Wczoraj z jak to mówił Smuda &quot;Meksyko&quot; :)? co za poziom intelektu tego człowieka) Nasi zagrali przeciętnie. Kilka kontr wyprowadzili, ale gdzie te buńczuczne zapowiedzi, że Polska będzie prowadziła grę i utrzyywała się przy piłce.
Już nawet nie chce mi się pisać o wielu innych sprawach i indywidualnych ocenach zawodników.
Scenariusz na mecz z Niemcami? Liczenie na fart i dobrze dysponowanego Szczęsnego i może się uda ugrać remis. Niemcy będą wymieniać wiele podań i nasi będą jak dzieci we mgle. Fajnie jakby Loew posłał do boju najlepszych i oni sprowadzili na ziemię tych, którzy mówią, że jest dobrze mimo, że nie jest. Bo jeszcze niedługo się okaże, że będą piać z zachwytu, A tak na dobrą sprawę zagrali jeden dobry mecz za kadencji Smudy, z WKS. Dziękuje, dobranoc ;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Pewnie, tutaj pełna zgoda z Tobą, ale mnie bardziej chodziło o to iż jeśli jest już się finalistą to powinno się totalnie zdominować Gruzję jako teoretycznie [ z naciskiem na to słowo ] lepszy zespół dlatego ciężko mi sobie wyobrazić te momenty w starciach na Euro, czy to z Niemcami, Holandią, Szwecją.
Ciekawe dlaczego wymieniłeś Szwecję, ale z resztą się zgadzam. Choć wg Smudy i całego sztabu mamy jeszcze rok do przygotowania wszystkich czynników, które miałyby nam dać jakikolwiek sukces...
A co do samych meczów z Gruzją i rezerwą Argentyny, myślę ze nie ma go co porównywać do choćby starcia z Niemcami.

Swoim wpisem Ameryki nie odkryłem, ale ja podziwiam ludzi, którzy hmmm...ślepo wierzą trochę w tą zajebistość polskiej piłki [ szanuję i nie wyśmiewam, ani nie drwię ].
Polska ma dobre indywidualności, ale żeby jakiś człowiek zgrał to w dobrze grającą i uzupełniającą się reprezentacje to nie ma mocnego.
Piszczek, Kuba, Lewy (BVB), Obraniak, Jeleń (Lille), Szczęsny (Arsenal), Głowacki, Brożek (Trabzonspor) - choć ten ostatni gra sekundy. Można by wymienić jeszcze trochę, ale jaki to ma sens?
To też z lekka pokazuje poziom Polskiej ligi, który fakt faktem idzie w górę ale &#39;solidną&#39; w Europie nie będzie przez lata świetlne. Skoro jeden talent za drugim ucieka w Europę, w której gra tyle co kot napłakał. Przykładem choćby Brożek i poniekąd Obraniak jeśli chodzi o wyżej wymienionych.

Co do kursów są odpowiednie. Żaden buk nie da na Niemców powyżej 1,70, bo nie ma realnego argumentu za Polakami. Wypełniony po brzegi i niesamowicie głośny stadion to norma dla naszego kraju. Wątpię, abyśmy jednak dostali duże baty bo otwarcie obiektu zapisze się w historii i jakoś ten wynik musi wyglądać.

Niemiecka młodzież jest bardzo dobra, a trenerowi trzeba się jakoś pokazać więc specjalnej ulgi nie będzie. Co do typu będę skłonny dać handicap (+1, +1,5) na Naszych, z pewnością b365 takowy wystawi :razz:
 
bolo1991 0

bolo1991

Użytkownik
No to tak oglądając mecz Polski z Meksykiem byłem nawet pozytywnie zaskoczony grą Polaków, lecz to są Niemcy to co zrobili z Austriakami powinno coś powiedzieć smudzie . Niestety ale ich siła ofensywna jak i defensywna jest super.
Ja w tym meczu obstawilbym albo na Niemców albo Niemcy(-1) ponieważ sądzę że niestety wygrają w tym spotkaniu 2 bramkami gdyż teraz są naprawdę w dobrej formie.
 
O 5

olex13

Użytkownik
Czy może wiecie jak wygląda sprawa kupowania biletów?Czy można będzie kupić w kasach stadionu przed meczem?Mam kawałek do przejechania i nie chcę pocałować klamki i posłuchac tylko odgłosu stadionu...
 
winterland 0

winterland

Użytkownik
Ja myślę że Niemcy zrobią z Polską drużyną coś &#39;ala Hiszpania&#39; dostaniemy nieźle po dupie,i myślę że śmiało można obstawiać handicap,wygrana Niemców,lub over 2,5. Do wyboru do koloru hehe ????
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Ja myślę że Niemcy zrobią z Polską drużyną coś &#39;ala Hiszpania&#39; dostaniemy nieźle po dupie,i myślę że śmiało można obstawiać handicap,wygrana Niemców,lub over 2,5. Do wyboru do koloru hehe
jesteś moim zdaniem w błędzie kolego, bowiem mamy do czynienia z zupełnie inną sytuacją...
Mecz z Hiszpanią graliśmy na wyjeździe, reprezentacja była w fazie budowy, a dla Hiszpanii był to ostatni mecz przed mundialem, traktowany jak decydujący sprawdzian, który mieli zagrać na 100%...
Natomiast z Niemcami gramy u siebie, reprezentacja jest w lepszej formie niż przy tamtym meczu, a Niemcy są kilka dni bo sukcesie jakim jest zapewnienie sobie startu w Euro, więc raczej mają tam nastroje do świętowania a nie do grania na maxa...
Tak czy inaczej Niemcy są drużyną od nas lepszą pod każdym możliwym piłkarskim aspektem, ale wszystkie te czynniki, które opisałem tworzą dla nas szanse... Moim zdaniem będzie remis lub minimalnie przegramy 1 bramką... sam gram trochę patriotycznie na remis... Myślę, że jeśli zagramy na takim poziomie jak z WKS, a Niemcy nie podejdą do meczu na 100% to remis jak najbardziej jest prawdopodobny...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom