>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Polska Hokej Liga 2018/2019

Status
Zamknięty.
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
30.12.2018 godz. 19.00
GKS Katowice - Orlik Opole
Typ Over 7.5
Kurs 1.65
Bet365
Dziś w Katowicach mecz na przełamanie po 3 porażkach dziś oakzaja wygrać nie powinno być z tym problemu a przy okazji dobrze by było zrobić sobie trening strzelecki ???? Orlik ma Swoje problemy także te 8 bramek powinno dziś wpaść co będzie zoabczmy wieczorem
Powodzenia ????
Czyli sugerujesz, żę padnie co najmniej 8 bramek, ponieważ GKS ma pasmo 3 porażek. Czy dobrze przeczytałem? :fubar:
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Zaglębie vs Gdańsk typ: Gdańsk win kurs: 2,3 (Etoto) godz 18 ⛔ (3:3)
Stawiam na gości po tej przerwie świątecznej i noworocznej. Fajnie się wzmocnili, ostatnio pozyskali dwóch dobrych napastników z Opola, Jełakow i Gołowin, którzy powinni wzmocnić siłę ofensywną zespołu. Wcześniej zmienili bramkarza i to zdecydowanie na plus. Amerykanin Cowley daje radę. Jest trochę problemów z kontuzjami. Bo ze składu najprawdopodobniej wypadnie Polodna, czołowy napastnik. Do tego problemy zdrowotne ma Samusienko, Dolny, Cunik wcześniej rękę złamał Stasiewicz. Jest szansa że Cunik zagra a to ważny obrońca. Przede wszystkim liczę że poprawi się skuteczność Gdańska, bo mieli z tym straszne problemy. Zagłębie nie ma się co oszukiwać u siebie jest niezłe, a goście z kolei na wyjazdach strasznie się męczą. Ja tutaj liczę na przełamanie w tym meczu, bo goście chcą powalczyć o Play Offy, także każdy punkt jest ważny. Do tego jutro zagrają w Nowym Targu gdzie będzie dużo trudniej, więc liczę na 3 punkty dzisiaj.
Spróbuję jeszcze Polonia +8,5 gola kurs: 2,14 (Etoto) ✅ (10:3)
Moim zdaniem to przesady że Tyszanie mają wygrać spokojnie w tym meczu 9 bramkami. Wiadomo jak wygląda teraz skład Polonii, ale GKS grał ostatnio naprawdę przeciętnie. Było widać w PP słabsze przygotowanie kondycyjne i też nie wydaje mi się żeby w takim meczu mocno się spinali żeby wygrać dwucyfrowo albo pokazać na co ich stać. Po prostu to pewnie wygrają, ale zakładam że Polonia też coś strzeli i gospodarze nie przekroczą 9 bramek. Ich skuteczność nie jest za dobra, nawet na tle takiej Polonii nie będzie to proste zadanie. A jak się wysoko prowadzi to wtedy wkrada się rozluźnienie. Przynajmniej ja tak to widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
Co do Polonii to jeszcze można dopisać że odszedł Pierwszy Bramkarz PB Studziński który przeszedł do Automatyki także w Bytomiu został tylko Kraus oraz młodziutki Kołodziej (2001 rocznik) Jak Kraus trafi na dzień to może to wybronic ???? Jeśli nie to będzie lanie jakiego dawno nie było ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Opole z Gieksą ostatnio zagrało w 13 i przegrali 8:2, chociaż po 2 tercjach już było 8:1. Do tego tam bronił ogórek Nobis, który w poważnym hokeju, znaczy niepoważnym polski, w ostatnich 4 sezonach rozegrał raptem kilkanaście spotkań. W hokeju często tak jest że potem następuje rozluźnienia i jazda figurowa na łyżwach, znaczy się w polskim hokeju ???? Dodatkowo obojętne kto by nie stał w bramce Polonii, to GKS może go uczynić bohaterem tego meczu. Chociaż po takiej przerwie różnie to może być. Znając tyskie realia nie przewiduje aż takiego pogromu, no ale to tylko moje przypuszczenia. Zawsze się mogę mylić.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Jastrzębie - Opole
Trzeba bić bo to właściwie jedna z ostatnich okazji, żeby coś łapać przeciwko Orlikowi, bo ten projekt raczej do lutego to nie wytrzyma. Trandin rozwiązał konktrakt, Przygodzi tydzień wcześniej. A przecież jeszcze dwójka Rosjan z miesiąc temu przeszła do Gdańska. Zostali bez niczego w ofensywie. Chyba jedyną poważną osobą w tej ekipie jest Bychawski z obrony i tu akurat jestem zdziwiony, że nikt nie podbił pod niego. Jutro zagrają dwunastką w polu.. Jastrzębie na fali po zdobyciu PP. Grając na 4 piątki zajadą chłopaków, to już Bytom funkcjonuje na 3 piątki. 22 grudnia Jastrzębie grało w Opolu i skończyli ostatecznie na 3-0, czytając że było to dosyć wyrównane spotkanie, gdzie sprawę dla Jastrzębia załatwiły gry w przewagach i jeden gol im anulowali w 2 tercji a na sam koniec meczu nie wykorzystali sam na sam. Z resztą Jastrzębie u siebie a na wyjazdach to zupełnie inny przelicznik bramek. U siebie 59 bramek zdobytych, poza domem 33.

Jastrzębie over 4,5 bramki @1,71 4-1
handi: -3,5 @1,87 -4.0 @2,18 -4,5 @2,55 Banda uja nie z tej ziemi.

wszystko rusek
Grałem jeszcze dzisiaj w iforbecie różne opcję na Jastrzębie ale widzę, że w ogóle z oferty to wyrzucili, sts tak samo przed chwilą wycofał.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
No właśnie dopiero przeczytałem, że ten mecz się jednak odbędzie, bo wcześniej była informacja o tym że Orlik chcę przełożyć dwa najbliższe spotkania. Myślę, że można ładować w to mocno, tam powinien być pogrom. Jastrzębie niby minimalistycznie podchodzi, no ale u siebie z gości co grają w 13 albo i mniej zawodników z jakimś amatorem na bramce to się powinno skończyć jakimś 6:0, 7:0 lub wyżej. efortuna ma jakieś ochłapy na ten mecz, ale widzę że na razie słabo z ofertą.
 
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Jastrzębie - Opole
Grałem jeszcze dzisiaj w iforbecie różne opcję na Jastrzębie ale widzę, że w ogóle z oferty to wyrzucili, sts tak samo przed chwilą wycofał.
Handi ciężko bedzie złapać u &quot;legalnych&quot;, pewną alternatywą (przy założeniu, że będzie pogrom a wszystko na to wskazuje), jest over 7.5 @2.27 (~2.0) w totalbet.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Jastrzębie - Opole
Trzeba bić bo to właściwie jedna z ostatnich okazji, żeby coś łapać przeciwko Orlikowi, bo ten projekt raczej do lutego to nie wytrzyma. Trandin rozwiązał konktrakt, Przygodzi tydzień wcześniej. A przecież jeszcze dwójka Rosjan z miesiąc temu przeszła do Gdańska. Zostali bez niczego w ofensywie. Chyba jedyną poważną osobą w tej ekipie jest Bychawski z obrony i tu akurat jestem zdziwiony, że nikt nie podbił pod niego. Jutro zagrają dwunastką w polu.. Jastrzębie na fali po zdobyciu PP. Grając na 4 piątki zajadą chłopaków, to już Bytom funkcjonuje na 3 piątki. 22 grudnia Jastrzębie grało w Opolu i skończyli ostatecznie na 3-0, czytając że było to dosyć wyrównane spotkanie, gdzie sprawę dla Jastrzębia załatwiły gry w przewagach i jeden gol im anulowali w 2 tercji a na sam koniec meczu nie wykorzystali sam na sam. Z resztą Jastrzębie u siebie a na wyjazdach to zupełnie inny przelicznik bramek. U siebie 59 bramek zdobytych, poza domem 33.

Jastrzębie over 4,5 bramki @1,71
handi: -3,5 @1,87 -4.0 @2,18 -4,5 @2,55

wszystko rusek
Grałem jeszcze dzisiaj w iforbecie różne opcję na Jastrzębie ale widzę, że w ogóle z oferty to wyrzucili, sts tak samo przed chwilą wycofał.
Pełna zgoda w zupełności ????
Ja tylko od siebie dodam, że jeszcze w nocy w sts pobrałem handi -3,5 po kursie 2,05 minus podatek oczywiście pod limit, a po tym jak to pograłem to sts usunął mecz z oferty. Jeżeli ktoś ma konto w betssonie lub betsafe, albo rusek to tam jeszcze jest do złapania. Ja w tych firmach jestem spalony bo za dużo wygrywalem. W betssonie mogę to zagrać za 5zl jedynie:cwl:. Jedyne co może uwalić typ to, że trener Kalaber da odpocząć kilku zawodnikom, ale nie sądzę ażeby to miało jakiś znaczący wpływ na postawę gospodarzy i wynik finalny. 5-0 to będzie najmniejszy wymiar porażki Opolan.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Nie mam pytań Orlik pozyskał dwóch defensorów i chyba będą mogli zagrać w dzisiejszym meczu przeciwko JKH ???? to tylko w polskiej lidze możliwe, żeby klub zalegający z wypłatami kilka miesięcy, mógł przeprowadzić dwa transfery, gdzie nie ma kasy płacić na bieżące wynagrodzenia. Niezła jaja. To jakiś Fin i Rosjanin z lig ogórkowych, znając nasze realia i tak pewnie będą się wyróżniać ????
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Nie mam pytań Orlik pozyskał dwóch defensorów i chyba będą mogli zagrać w dzisiejszym meczu przeciwko JKH ???? to tylko w polskiej lidze możliwe, żeby klub zalegający z wypłatami kilka miesięcy, mógł przeprowadzić dwa transfery, gdzie nie ma kasy płacić na bieżące wynagrodzenia. Niezła jaja. To jakiś Fin i Rosjanin z lig ogórkowych, znając nasze realia i tak pewnie będą się wyróżniać ????
Myślisz, żeby to kontrować teraz ?
Under 6.5 obecnie po około 2.0 można złapać
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Handi na Jastrzębie raczej powinno zostać. JKH gra świetnie ostatnio, odprawili Cracovie 1:4. Oni mają taki styl że nie potrzebują dużo okazji żeby gola strzelić. Fakt, że mogą się trochę oszczędzać z Opolem, ale przecież grają u siebie, więc to nie powinien być problem żeby odprawić gości z kwitkiem. Można próbować kontrować, zależy kto za ile pograł ;)
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
No cóż. Te spotkanie w porównaniu do poprzednich typow na forum, traktuję z pewną dozą umiarkowania, jednak biorąc pod uwagę ostatnie wyniki (miał być ostry pogrom Orilka, a nie było) wejdę w to. Bukmacher wystawił dość pobłażliwe kursy. Cracovia (-2.5) po kursie (1.58) ✅ pobiorę. Wydaje mi się, że bukmacher uważa, że problemu wśród Opolan nie ma, natomiast bukmacher wystawiajac kursy bardziej kieruje się ostatnimi spotkaniami. Według mnie dość fartownie dla Orlika zakończyło się ich ostatnie spotkanie (powinien być większy wymiar kary).
Trochę obawiam się, że to mecz w Opolu, a Cracovia gra zdecydowanie lepiej ale na swojej ślizgawce. Przemawia za typem fakt, że te wyniki Cracovii są w kratkę, ale to dlatego, gdyż w polskiej lidze hokeja z reguły jest tak, że drużyny przegrywają z tymi wyżej w tabeli, a Cracovia grała ostatnio z górną połówką.
Reasumując... Ja wchodzę w to, ponieważ zanim otworzyłem ofertę myślałem, że bukmacher wystawi linię -4.5. W bet365 w którym gram nie ma za bardzo możliwości rotowania wysokością handicapu którą chce się obstawić, stąd -2,5 a nie -3,5 czy tam -1,5. Uważam, że w tym spotkaniu powinna być wysoka porażka Orlika i ta linia -2,5, to tak umiarkowanie.
✅✅ 0:10 chyba nie spodziewałem się, że aż tak gładko to wejdzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
8.01.2019 godz 18.30
Cracovia - Unia
Typ Over 5,5
Kurs 1.65
Forbet
Wynik 4:5 po karnych

Kurs może nie jakiś wysoki ale w tym meczu ciężko wskazać faworyta dlatego gram over 3 mecze w tym sezonie to Zawsze przynajmniej 8 bramek na mecz liczę że dziś będzie podobnie ???? Derby rządzą się Swoimi prawami ale trener Pasów mówi &quot;Spotkanie z Unią będzie kluczowe, jeśli chodzi o miejsce w czołowej &quot;szóstce&quot;. Musimy podtrzymać naszą niezłą dyspozycję strzelecką, ale jednocześnie grać twardy i agresywny hokej. Powinniśmy zachować koncentrację po obu stronach tafli oraz oddawać mnóstwo strzałów &quot; oby te minimu 6 bramek wpadło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
GKS Tychy vs Automatyka Gdańsk typ: obie drużyny strzelą min 2 gole: TAK kurs: 2,45 (Etoto) godz 18 ✅ (haha niezły fart. GKS pełna kontrola nad spotkaniem i po 5:0 trochę się rozluźnili i dopiero Gdańsk zaczął mieć jakieś szansę. Właściwie to w 3 tercji taki wesoły hokej, a bramka na 10 sekund to przypadek bo Danieluk sobie wjechał między Tyszan i trafił bo każdy już myślał o końcu spotkania ???? )
Widzę tutaj value w tym kursie i w ogóle jakoś tak mi się podoba ta opcja. Gdańsk się fajnie ostatnio pokazuje, może oprócz meczu w Nowym Targu. Poza tym często w pojedynkach w Tychach udawało im się zdobyć min 2 gole. Gospodarze są zdecydowanym faworytem, ale nie przekreślałbym szans gości. Myślę, że jak uda się strzelić Stoczni coś w 1 tercji to spokojnie jest szansa na minimum dwa gole. Poza tym patrząc na h2h widać że Gdańsk potrafi w Tychach postrzelać. Ostatnie 2 pojedynki to wygrane Tyszan 7:3 21.10.2018 oraz 4:3 12.12.2017. GKS dalej dosyć niepewnie się spisuje w obronie i nawet słabe Zagłębie potrafiło ostatnio wbić dwa gole. Myślę, że są szansę i trzeba spróbować w to wejść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ja dzisiaj z kolei spróbuje wjechać w Sosnowiec, chyba pierwszy raz w życiu ale no cóż. Toruń ze swoją mega formą trochę zbalansował. W weekend grali dzień po dniu (5,6 styczeń) z najmocniejszymi ekipami w Polsce. W obu zaliczyli tyły, 6-2 od Katowic w sobotę i 5-3 od Tychów w niedzielę. W tym czasie Sosnowiec sobie odpoczywał (ostatni raz grali 3) co w moim odczuciu będzie sprawą decydującą na dzisiaj i daje fajne valju na gospodarzy którzy są dogiem. W naszej lidze dużo nie trzeba (patrz Gdańsk z Katowicami) także wbijam w gospodarzy bo dobrych kursach. Notabene, Sosnowiec już zaliczył po przerwie dobry wynik właśnie z &quot;nowym&quot; Gdańskiem, który ma teraz 3 dobrze zbilansowane piątki wygrywając po dogrywce między innymi odrabiając wynik z 1-2.
Sosnowiec DNB @2,70
Sosnowiec over 2,5 bramki @2,10
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
W piątek ciekawe spotkanie w Oświęcimiu Unia - Podhale patrząc na to co gra Toruń to Unia jeszcze może zrobić pierwszą szóstkę ???? Tylko czy uda im się pokonać Podhale ?? Jak uważacie ?? kurs na ML to 2.2 i nie można już sobie pozwolić na porażkę bo za dużo pkt zostało straconych wcześniej
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
10.01.2019 godz. 17. 45
JKH GKS Jastrzębie - Cracovia Kraków
Typ 1 Reg
Kurs 1.85
Fortuna
Wynik 2:3

Mecz sąsiadów w tabeli ale to Jastrzębie w tym meczu powinno wygrać JKH jeszcze walczy o 3 plac co teoretycznie da łatwiejszego rywala w Play Off Cracovia też depcze po piętach JKH ale Forma obu zespołów jest różna Jastrzębie Bardzo mocna 7 wygranych z rzędu Cracovia wygrywała Tylko Orlikiem i Polonią w ostatnim czasie... także dziś po takim kursie trzeba próbować 2.01 grali w Krakowie i tam Jastrzębie nie miało problemu I wygrało 4:1 dziś liczę na podobny scenariusz ???? Mecze z Cracovią do łatwych nigdy nie należały ale w poprzednich sezonach Cracovia to był całkiem inny zespół Fajny kurs nic tylko grać i spokojnie oglądać mecz na TVP Sport ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
GKS Katowice vs Cracovia typ: Cracovia win (w tym dogrywka i karne) kurs: 3,7 (Unibet) ⛔ (3:2 mecz bardzo wyrównany, emocjonująca końcówka)
Proponuje ryzykowny bet, ale widzę w tym szanse powodzenia. Nie wiem kto ustalal ten terminarz, ale Gieksa gta dzień po dniu, gdzie wczoraj już mieli ciężki bój z Jastrzębiem. Wygrali dopiero w końcówce 5:3 a mecz sie przedłużył orzez dziurę w lodzie...Do tego Gieksa w weekend toczyła najważniejsze boje w Belfascie na maksymalnym poziomie. To jest ich 5 mecz w ciągu 6 dni! Wiem że są silni, ale Cracovia ostatnio ma dobre wyniki i widać że forma idzie w górę. Wygrali na wyjeździe z Jastrzębie oraz przelamali passe Podhala, gdzie mieli 10 wygranycj z rzędu w lidze. To jest ryzyko, ale ja próbuje. Sorry za literowki ale pisze z telefonu a kurs może spadać.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unia vs Torun typ: Unia win kurs: 2,15 (Etoto) ⛔ (brawo Unia 0:5 u siebie...sorry za typ, naiwny bylem)
Spróbujemy raz jeszcze w kierunku Unii. Dalej nie jestem pewny ich gry, bo jest to naprawdę coś zagadkowego. Nie grają za dobrze i przede wszystkim mają fatalną skuteczność. Ostatnie męczarnie w Sosnowcu tylko to potwierdziły. To jest mecz ostatniej szansy dla Oświęcimian. Jeżeli tutaj nie wygrają za 3 pkt to nie mają praktycznie szans na wejście do 6 i zapewnienie sobie lepszej pozycji w PO. Z Toruniem w tym sezonie grali 3 razy i 3 razy przegrywali. Zostało do końca 4 kolejki, ale Unia ma jeszcze zaległy mecz do rozegrania. W tym zaległym meczu Unia jedzie do Katowic i będzie to ostatnia kolejka tej rundy. Jeżeli Gieksa zapewni sobie wcześniej 1 miejsce a Unia dalej będzie walczyła o 6 to może być różnie. Teraz właściwie już mają każdy mecz o wszystko i zobaczymy jak to wytrzymają. Właściwie to Unia ma naprawdę korzystny terminarz teraz i tylko od nich zależy czy dadzą radę jeszcze powalczyć. Dzisiaj Toruń, we wtorek Gdańsk, później Polonia i Orlik, także tam już musi być 6 pkt i na koniec Gieksa. Toruń z kolei ma trudniejsze pojedynki, oprócz dzisiejszego meczu z Oświęcimiem to zagrają u siebie z Jastrzębiem, później wyjazd w Krakowie i następnie mecz u siebie z Podhalem. W żadnym z tych starć nie będą faworytem. Także mecz dużej wagi dzisiaj w Oświęcimiu i oby gospodarze zagrali przynajmniej na miarę możliwości.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Gdańsk - Oświęcim 1 @2,05 ✅ 3-1

Nie wiem o co chodzi z Unią, ale normalne to nie jest, żeby dostawać na własnym lodzie piątkę do zera od Torunia i w tak żałosny sposób oficjalnie zamknąć sobie top6. Czuć smród w szatni, dwóch łepków dokonało już z tydzień temu sabotażu i wymusili odejście z klubu, ale o tym można szerzej poczytać choćby na hokej.net. Pomijając wersje zakulisowe Unia na wyjazdach gra z reguły dwa razy słabiej jak u siebie. Stracili najwięcej bramek poza Sosnowcem (pomijam Opole i Bytom). A Gdańsk? Dokooptowali sobie wyróżniających się zawodników z Bytomia i Opola, ściągnęli dobrego bramkarza, wyrzucili też swoje brudy z szatni i ten zespół zaczął funkcjonować jak należy. 3 ajne piątki - czeska, rosyjska i polska + jeszcze 4 piątka, która nie jest tylko do wpisania do protokołu. 10 spotkań u siebie to 7 zwycięstw i to dwukrotnie odrabiając straty z Katowicami. Tutaj widać już powtarzalność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom