>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Polska - Gruzja 10.08.2011 - Mecz Towarzyski

Status
Zamknięty.
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Ja uważam że Polska wygra dzisiejszy mecz.Nasz zespół w ofensywie przystępuje do meczu praktycznie w najsilniejszym składzie.Defensywa u Nas kuleje.Kadra Smudy musi dziś wygrać z Gruzją,dla spokoju swojego i kibiców.Moje typy na dzisiejszy mecz:

Polska wygra ✅
Polska (-1) wygra ⛔
Over 2.5 gola ⛔
Polska wygra pierwszą połowe. ✅



Edit po meczu:

Jak dla mnie nasza drużyna pokazała brak ambicji,wyszli na drugą połowe z założeniem żeby utrzymać wynik i liczyć na kontre.Grali u siebie,z przeciętną drużyną a zadowoliła ich wygrana jednym golem.Nasi grali kiepsko w obronie,lepszy zespół wykorzystałby naszą niepewność w środku obrony.Dziwi mnie tak późna zmiana Kuby,który wydawał się zmęczony już w 75 minucie.
Ogólnie jestem rozczarowany naszą grą.
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
coolmen7 zgadzam się z tobą.
Po naszej stronie jest spora siła ofensywna wierzę, że coś strzelimy. Lewandowski od początku sezonu jest w wysokiej formie i to właśnie on z Mierzejewskim powinni decydować o sile polskiego ataku. Wierze że Kuba zagra dobry mecz, mało na razie gra w klubie ( po części przez kontuzje po części przez mocnych konkurentów) dlatego będzie chciał zagrać dobre spotkanie przed własna publicznością.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Mecz tragiczny
Na plus
Kuba
Szczęsny
Wawrzyniak
i to tyle ...
2celne strzały na bramkę przy takim rywalu ? Śmiech na sali ... obrona nieporozumienie Głowacki out Jodłowiec ławka Wojtowiak nie wiem jak się tam znalazł . Polański ? po co ? nic nie pokazał .
Zmiany niestety również fatalne no ale do tego już nas przyzwyczaił ... Rybus aż na 2min , Matuszczyk 7min ... pytam po co ?? Kilku zawodników nie powinno mieć prawa zakładać koszulki reprezentanta . Skoro Brożek nic nie pokazuje od kilku meczów w klubie również to jaki sens jest powoływanie go ? Alternatywy dla Lewandowskiego brak . Na szczęscie to jeszcze tylko niecały rok ten cyrk a później zmiana trenera .
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Mecz tragiczny
Na plus
Kuba
Szczęsny
Wawrzyniak
i to tyle ...
2celne strzały na bramkę przy takim rywalu ? Śmiech na sali ... obrona nieporozumienie Głowacki out Jodłowiec ławka Wojtowiak nie wiem jak się tam znalazł . Polański ? po co ? nic nie pokazał .
Zmiany niestety również fatalne no ale do tego już nas przyzwyczaił ... Rybus aż na 2min , Matuszczyk 7min ... pytam po co ?? Kilku zawodników nie powinno mieć prawa zakładać koszulki reprezentanta . Skoro Brożek nic nie pokazuje od kilku meczów w klubie również to jaki sens jest powoływanie go ? Alternatywy dla Lewandowskiego brak . Na szczęscie to jeszcze tylko niecały rok ten cyrk a później zmiana trenera .
Wawrzyniak na plus ? My chyba inny mecz oglądaliśmy, ten koleś to kompletne dno, nie twierdzę, że zawsze ale wczoraj co najmniej 2-3 sytuacje zawalił. Zaczęło się od spalonego którego nie było bo Wawrzyniak nie potrafi wyjść, później głupi faul tuż przed 16 i jeszcze była jedna sytuacja. W ataku też więcej nie ogarniał niż coś pożytecznego z tego było, obrona to na prawdę jedynie Piszczek pewniak, reszta to wielka zagadka...
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Wawrzyniak na plus ? My chyba inny mecz oglądaliśmy, ten koleś to kompletne dno, nie twierdzę, że zawsze ale wczoraj co najmniej 2-3 sytuacje zawalił. Zaczęło się od spalonego którego nie było bo Wawrzyniak nie potrafi wyjść, później głupi faul tuż przed 16 i jeszcze była jedna sytuacja. W ataku też więcej nie ogarniał niż coś pożytecznego z tego było, obrona to na prawdę jedynie Piszczek pewniak, reszta to wielka zagadka...
no jak w ataku mamy speców typu Lewandowski drewno to obrońcy są tam zbędni ... podłącza się do ofensywy jak w Legii w obronie nienagannie chociaż jak grasz z takimi obrońcami obok siebie to ciężko się zgrać .
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
no jak w ataku mamy speców typu Lewandowski drewno to obrońcy są tam zbędni ... podłącza się do ofensywy jak w Legii w obronie nienagannie chociaż jak grasz z takimi obrońcami obok siebie to ciężko się zgrać .
haha chłopie Ty nie rób z niego Messiego, który podobno też nie ma z kim grać w Argentynie, co jest jednym wielkim żartem.
&quot;w obronie nienagannie&quot; - nie no żarty chyba, zrobił 2-3 prezenty dla rywali i dla Ciebie jest to nienagannie w obronie ? Cóż chyba nie ma sensu toczyć dyskusji bo mam do czynienia z kibicem Legii i zero obiektywnego patrzenia...
Co do reszty obrony też piach, wiele błędów, dlatego wszyscy zagrali piach i dla mnie z tej czwórki tak na prawdę na tą chwilę żaden się nadaje na pierwszą jedenastkę...
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
A ja przeciwnie, uważam, że zagrali dobrze, na miarę swoich umiejętności. W porywach emocji może i byli by zdolni zagrać lepiej, ale ja ich obiektywnie oceniam, więc więcej nie oczekuję po tym składzie.

Szczęsny to jest obecnie nr 1 w ustalaniu składu. Myślę, że nawet Boruc przy nim nie jest potrzebny. trochę facet kozaczy, ale młody jest, charakter stara się pokazać. Ojciec jest człek na poziomie, syn jak widać ma zadatki, by być jeszcze lepszym.

W obronie... cała obrona jest niepewna jak rywal naciska, także nie będe się konkretnie czepiał. Trener powinien zadbać o przesuwanie i ustawienie tej formacji, ale jak widać nijak to się prezentuje. Z pomocą integracji też brak.

W pomocy wiadomo Kuba jak ma dzień, to nie trzeba się obawiać. Najważniejsze, że zaczął też podawać. Obraniak to solidny ligowiec, dobra lewa noga, czasem błskotliwe podanie, zasługuje na miejsce w składzie. Podobała mi się też postawa Murawskiego, owszem rusza się pyza, ale kilka razy przejął piłkę, kilka razy dobrze podał, był nawet pewnym punktem. Polański to... pominę, bo nawet gdyby było za co, to bym nie pochwalił.

Lewandowski ciekawą pracę wykonał, trochę za dużo fauluje, ale w początkowej fazie meczu to nawet ciekawa manifestacja dominacji nad obrońcą. Uważam, że powinien mieć drugiego napastnika niedaleko od siebie, bo tak to to ma sens ze słabym rywalem. Na mocnego jeden napadzior to śmiech dla mnie.

Po krótce, nie ma co się rozpisywać. W moich oczach, oni tyle mogą, zagrali co potrafili, odstawiania nóg nie widziałem, człapania po boisku też nie (pod kątem ich sprawności fizycznej, nie ideału kreatywnych piłkarzy), jakieś tam emocje w grze też dało się dostrzec. W paru fragmentach piłka nawet nie brzydko chodziła. Jakieś znamiona gry i rozegrania na jeden kontakt były (chociażby bramka). Da się dostrzec jakieś pozytywy. Ja pięknych wyników, a już tym bardziej pięknej gry po kadrze bądź co bądź średnich i paru wyróżniających się piłkarzy, którzy spotykają się raz na jakiś czas ze sobą, nie mam prawa oczekiwać. Tyle ode mnie
 
hama 11

hama

Użytkownik
Może i kozaczy trochę Szczęsny, ale moim zdaniem robi to na poziomie. Z resztą jak będzie trzymał taki poziom gry na euro to może kozaczyć bo zagramy na &quot;zero&quot; pewnie ???? (żarcik oczywiście).
Ale przechodząc do spotkania, czy nie odnieśliście wrażenia, że Polska grała nieco jak sparaliżowana (szczególnie w linii pomocy). Mianowicie wyglądało to trochę komicznie, spotkanie z GRUZJĄ !!! a oni po otrzymaniu piłki już szukali jakby się jej tu pozbyć??
Momentami wyglądało to żenująco moim zdaniem.
Obrona robiła cudowne gwiazdkowe prezenty naszym rywalom...
Ogólnie jakiś bałagan straszny mamy, jedynie z przodu coś popracowaliśmy chyba, no ale jeszcze 10 miesięcy do euro to zobaczymy co Franek wymysli...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Wygraliśmy z Gruzją i ? No własnie co.
Gol po fajnej klubowej akcji , kilka ciekawszych zagrań ale jak były problemy w obronie tak dalej są. Ogólnie można sobie tłumaczyć , że jaki rywal taka gra , ale Gruzini zagrali całkiem fajny mecz, dobrze z tyłu , groźne kontry... Może z Meksykiem będzie lepszy mecz, bo nie ma co się oszukiwać , ze z Gruzją zagrali tak sobie, tak jakby trochę olali rywala.
A tekst pana Iwańskiego - bezcenny :
&quot;Panie trenerze , pora się uśmiechnać - przecież wygrywamy z Gruzją :!: &quot; ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom