>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polonia Warszawa - Groclin Grodzisk 23.04.2006

Status
Zamknięty.
xxl 0

xxl

Użytkownik
Polonia Warszawa - Groclin Grodzisk


kursy: toto-mix: (1) 2.40 - (X) 3.10 - (2) 2.60 - (1X) 1.29 - (X2) 1.35
betandwin: (1) 2.20 - (X) 3.10 - (2) 3.00 - (1X) 1.29 - (X2) 1.52


Moja analiza: Polonia nadal potrzebuje punktów do utrzymania się w lidze. Obecnie do drużyny na miejscu barażowym traci 6 pkt a w przypadku wygrania tego meczu zmniejszyła by się do 3. Polonia zapowiada walkę do samego końca, może jeszcze powalczą ale na utrzymanie raczej nie mają szans. Mimo to nie przegrali dwóch ostatnich spotkań (zwycięstwo i remis) i liczą że w końcówce rzutem na taśmę utrzymają się. Groclin gra w tym sezonie zdecydowanie poniżej oczekiwań - dziesiąte miejsce w tabeli to napewno nie jest to czego od nich oczekiwano. Zespół z Grodziska Wlkp. jeszcze nie może sobie jeszcze odpuszczać meczy bo ich utrzymanie nie jest takie oczywiste - nad pierwszą drużyną która spada mają zaledwie 5pkt przewagi. Mi się wydaję że Polonia będzie tutaj próbowała coś szarpać ale mecz zakończy się remisem.
Mój typ: X // under
pzdr 8)
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
postawilbym ze Polonia nie strzeli gola, bo nie ma armat z przodu, mecz z Belchatowem i Leczna to pokazal (gol z karnego, a poza tym zero sytuacji), Polonia musi wygrac ale mysle ze jest za slaba i spadnie z ligi, Groclin gra niezle ostatnimi czasy i przegrac nie powinien
moj typ: X // 0:0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom