>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polonia Warszawa 1-1 Korona Kielce 11.03.2006

Status
Zamknięty.
xxl 0

xxl

Użytkownik
Polonia Wraszawa - Korona Kielce

Kursy: toto-mix : (1) 3.00 - (X) 3.00 - (2) 2.20 - (1X) 1.43 - (X2) 1.21
Betandwin: (1) 3.70 - (X) 3.30 - (2) 1.85 - (1X) 1.74 - (X2) 1.19

Moja Analiza: Pozwoliłem sobie założyć temat o tym meczu ze względu na kursy które będą szybko spadać. Korona jest świetnym zespołem ze stabilnym budżetem a to się często przekałada na wyniki. Korona w przerwie zimowej pozyskała z Lecha świetnego napastnika jakim przynajmniej jak na polskie boiska jest Gajtkowski i razem liderem klasyfikacji strzeleckiej Piechną powinni stworzyć bardzo dobry duet co zresztą pokazali już w meczu pucharowym z Legią gdzie obaj zaliczyli po bramce i asyście. Widać że zespól Korony jest budowany z głową a nie przez kupowanie pseudogwiazd z zagranicy i w przyszłym sezonie mogą poważnie myśleć nad Mistrzowstwem Polski. W pierwszym meczu tych drużyn w tym sezonie rozegranym w Kielcach minimalnie lepsza była Korona wygrywając 3:2 jednak zesół z Kielc dopiero się rozgrywał i po jakimś czasie zaczął grać bardzo dobrze. Zespół Polonii natomiast to typowym przykład że bez pieniędzy pierwszej ligi się nie zawojuje. Mimo że pozyskali paru dość dobrych zawodników to jednak może okazać się za mało w walce o utrzymanie w Orange Ekstraklasie. Zresztą wyniki sparingów też nie są optymistyczne bo jednobramkowa wygrana z 3-cio ligowym Zniczem Pruszków wielkim sukcesem raczej nie jest... Prawda że co innego sparingi a co innego liga ale w poprzedniej rundzie także niczego wielkiego nie pokazała i niesądzę aby w tym meczu się jakoś nagle przebudziła...
Mój Typ ???? la mnie w tym meczu pewna 2 tylko nierozumiem tego kursu 2.20 ????
Pzdr 8)
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Polonia Warszawa - Korona Kielce -&gt; ⛔ 2/X2 ✅ (Expekt: 3.65 3.25 1.95 1.70 1.20) 1:1 ⛔ / ✅
Biorąc pod uwagę to, jak obydwie drużyny spisywały się w poprzedniej rundzie, to tak wysoki kurs na zwycięstwo Korony może dziwić. Tak jak XXL wspomniał, Korona to poukładany klub, w którym niczego nie brakuje i jest świetna atmosfera do grania. Przeciwieństwem sytuacji w Kielcach jest sytuacja w Polonii, która ma małe szanse na utrzymanie się w lidze, a do tego dochodzi jeszcze zamęt organizacyjny i finansowy w klubie. Powiem szczerze, że nie rozumiem tak wysokich kursów na zwycięstwo Korony, gdyż pod względem sportowym jest ona dużo lepsza niż Polonia, a w meczu z Legią pokazała klasę i udowodniła, że jest świetnie przygotowana do sezonu. Przypuszczam, że bukmacherzy ustalając tak wysoki kurs, mieli w pamięci to, że Polonia zazwyczaj dobrze rozpoczynała rundę, a dopiero potem było dużo gorzej. Warto również dodać, że polska piłka jest nieprzewidywalna i tak naprawdę wszystko może się zdarzyć. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z logiką, to Korona wygra ten mecz, a kurs na Koronę zachęca do zagrania tego typu. Oczywiście bezpieczniej zagrać X2, ale po takim kursie chyba się to nie opłaca. :mrgreen:

Bardzo dobra robota XXL. :wink:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja obstawiam 1x, trochę może zbytnio optymistycznie... Polonia jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa i na pewno powalczy o utrzymanie się w ekstraklasie. Wzmocnienia i bardzo dobra gra w sparingach (np. z Cracovią) na pewno nabawia optymizmem. Lecz wszyscy stawiają na faworyta w tym spotkaniu, czyli na Korone. Goście, bowiem od 5 kolejek są niepokonani. Zobaczymy jak będzie...
 
xxl 0

xxl

Użytkownik
Wynik: 1:1 ⛔

No cóż mała niespodzianka bo jeśli Korona na poważnie myśli już w tym sezonie o europejskich pucharach to nie może tracić puntków z takimi drużynami jak Polonia. Korona trochę pechowo straciła bramkę w 4 mienucie doliczonego czasu gry ale liczy się że jeden punkt został w Warszawie.

Bramki:
Polonia: Kowalczyk 90.(+4)
Korona: Sasin 78.


Składy:

Polonia: Chamera - Żytko, Hucika, Kowalczyk, Kozubek - Gołaszewski, Terlecki(Citko), Dźwigała, Bąk - Kosmalski(Zasada), Arifović(Kmiecik)
Korona: Mielcarz - Golański, Hernani, Rutka , Bednarek - Bonin(Sasin), Hermes, Bilski(Zganiacz), Kaczmarek(Piątkowski) - Gajtkowski, Piechna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom