>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PokerTime 10$/5Ł/7E free No Deposit :) :)Super promo

X 41

xradzix

Użytkownik
Własnie sie zarejestrowalem probuje sie zalogowac i cos takiego wyskakuje

The system could not log you on.
Either the name or password supplied is incorect
??
a haslo i login napewno dobry wiecie o co moze chodzic
 
E 0

everu42

Użytkownik
ugrałem w kasynie niecałe 30$, wyrobić te punkty bedzie cieżko dla mnie(boje się że przegram ;-)) jestem skłonny zrobić zamianę na 20$ na moneybookers albo na fulltilt.
Jak ktoś byłby zainteresowany to proszę o info na pw
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ehh jedna wielka ściema..
ugrałem ponad 50 pp, wpłaciłem depozyt 20$ (taki ma być minimalny, pytalem u supportu) zleciłem wypłatę 85$ i dziś cofnięto. Nie gadałem jeszcze z supportem, ale przyczyną jest prawdopodobnie to, że punktów nie ugrałem na zielonych stolikach. Jednak jak mam je tam ugrać, skoro nikt tam nie gra, jedynie na limicie 0,05-0,1 widziałem kilku graczy, ale na takim limicie ugranie 50 pp zajmie ze 10000000000h.
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
To zlec wypłate 70$ w 100% dojdzie ???? a tamto zostaw sobie na gre ????

Poniewaz nawet jak nie masz wyrobionych punktów wszystko co ponad bonus mozesz wypłacic ???? a nie wiem czego nie chcia Ci wypłacic jak masz 50pp
bo ja wypłaciłem wszystko mialem 76pp ale nie gralem na zielonych,...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
EDIT: JUŻ DOSZŁA WYPŁATA, THX SPIKE
dostałem dziś coś takiego..
We have received your PokerTime withdrawal request on the following account: xxxxxxxxx
We have begun the cash-in process, but please bear in mind that for security reasons all withdrawals will pend for 24 hours, which gives you the chance to reverse your withdrawal request if you want to.
To learn how to reverse a withdrawal, please click on the link below:
http://www.pokertime.com/withdrawals.asp
Requirements for raked hands:
&quot; For each bonus credited to your Poker Room account, the raked hands requirements must be met completely.
&quot; A portion of your withdrawal may be reversed to your Poker Room account, if the qualifying raked hands requirements have not been met.
&quot; You can withdraw the deposit amount at any time, as long as the raked hand requirements pertaining to that offer have been met.
To see the Terms and Conditions for PokerTime, please click on the link below:
http://www.pokertime.com/PromoTerms.asp?BTag+rvpoker_Direct
HERE&#39;S THE IMPORTANT PART:
Your original deposit amounts will determine the portion of your cash-in that will be refunded to your NETELLER or Click2Pay accounts. The remaining portion will be paid to you in the form of your preferred method of payment.
Please note if you use Citadel, InstaDebit or Electronic Check as a deposit option, your withdrawals will be subject to an eight-day waiting period. As a result we are only able to process your withdrawals eight days after your last Citadel, InstaDebit or Electronic Check deposit.
Please note that any new deposit options that give instant gratification for your deposits might have to go through the standard eight-day waiting period.
PLEASE NOTE THAT THE POKER ROOM RESERVES THE RIGHT TO PAY WINNINGS WITH A CHECK, AND IN CASES WHERE YOU HAVE BEEN WITH THE POKER ROOM FOR LESS THAN THREE MONTHS, THIS MAY BE THE PAYMENT METHOD USED.
-------------------------------------------------
Here are the details of your withdrawal:
-------------------------------------------------
Transaction Date/Time Amount
480575 2008/05/10 05:10:59 AM 73.00
Thank you for choosing to play at PokerTime.
We look forward to sending you your winnings.
Kind regards,
PokerTime
średnio znam angielski i wiele nie rozumiem, ale coś tam piszą, że mam 24h na wycofanie wypłaty?
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
w mailu powitalnym jest numer konta..
Spike: ja już wypłaciłem i zostało mi te 10$, to jak znowu będę chciał coś wypłacić to znowu będzie trzeba depozyt robić? czy po prostu będę mógł to co ugram ponad te 10$
 
I 0

ilu

Użytkownik
Wlasnie problem w tym ze nie dostalem meila powitalnego. Jak mam potwierdzic ten Alians? Pomoze mi ktos?
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
w mailu powitalnym jest numer konta..
Spike: ja już wypłaciłem i zostało mi te 10$, to jak znowu będę chciał coś wypłacić to znowu będzie trzeba depozyt robić? czy po prostu będę mógł to co ugram ponad te 10$
Juz nie musisz robić depozytu ????
Wypłacisz normalnie taka metoda jak wczesniej...


Tylko nie wiem czemu nie chca Ci wyplacic tych 10$ bonusowych jak wyrobiles punkty ....bo to napewno nie o stoliki chodzi,bo grac mozna na wszystkich tak jak ja i normalnie wyplacilem....

Mogli jedynie teraz cos zmienic w regulaminie,albo cos,ze np. od 100 pp ...

Najlepiej byloby jakbys zapytal supportu...Co musisz zrobić,aby Ci wyplacili wszystko lacznie z bonusem ????
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Ja wygralem kwalifikacje do turnieju o 50 000 dolców, dzisiaj gram o 20. narazie tylko 80 osob a pierwsze 9 miejsc platne, pierwszy raz gram w pokera, poker pointsow mam juz 14 od wczoraj :p je sie nawet dostaje za gre we freerollach
 
Do góry Bottom