>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pokerstars.eu problem z wypłata

S 0

SUCHY03

Użytkownik
Witam. 2 miesiace temu probowalem wybrac pieniadze z pokerstars za pomoca TRUSTLY GROUP. Zlecenie w dalszym ciagu jest w realizacji, nie moge wplacic, nie moge grac. Wszystko mam poblokowane. Czytalem, ze trzeba wyslac im jakies dokumenty? Ksero dowodu, rachunki bankowe z potwierdzeniem tozsamosci? Prosze pomozcie
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Witam. 2 miesiace temu probowalem wybrac pieniadze z pokerstars za pomoca TRUSTLY GROUP. Zlecenie w dalszym ciagu jest w realizacji, nie moge wplacic, nie moge grac. Wszystko mam poblokowane. Czytalem, ze trzeba wyslac im jakies dokumenty? Ksero dowodu, rachunki bankowe z potwierdzeniem tozsamosci? Prosze pomozcie
Niemam tam konta, ale skoro w Regulaminie jest napisane żeby wypłacić pieniądze trzeba tzw. do końca zweryfikować konto w postaci skanu dowodu osobistego w celu potwierdzenia, że jest się pełnoletnim to taki skan niestety zrobić i dokończyć weryfikację.
Na przykład w STS czy Fortuna trzeba tak konto zweryfikować aby było one w 100%, że tak powiem sprawne.
 
Smokk 0

Smokk

Użytkownik
Dokładnie masz zablokowane z przyczyn nie potwierdzenia danych osobowych, gdyż chcą wiedzieć, że nie podajesz sie za kogoś innego. Mam konto na STS i żeby ono w pełni funkcjonowało trzeba było przesłać np. swój dowód osobisty z obu stron.
 
B 0

beboko

Użytkownik
Witam,
Mam pytanie odnośnie wypłat z partypoker. Wpłat dokonywałem przez paysafecard jak mogę wypłacić kasę na konto? Czy można podać bezpośrednio swoje konto bankowe? Czy są jakieś regulacje które zabraniają wypłat z pokera na konto?
 
Do góry Bottom