>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PokerProfessor 150$ do Titan Poker

kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
U mnie dziwna sytuacja. Przez jakis czas strona Pokerprofessor slabo dzialala i nie pozwalala mi wejsc do Entry Level Test, kiedy juz wszystko bylo w porzadku to podchodzac do testu dostawalem informacje, ze juz probowalem go wykonac 5 razy, co jak wiemy nie daje juz szansy na bonus. Dzisiaj zadzwonila do mnie kobieta potwierdzila dane i powiedziala ze za kilka dni dostane bonus, a nie widzialem nawet jednego pytania tego testu. Mam nadzieje ze mimo tego wszystko bedzie w porzadku.
Edit: No i kasa juz na koncie. Szybcy sa, mimo ze niedziela, dzis rozmowa i dzis chajs,co dziwne jak juz wspomnialem zadnego testu.
Edit 2:ja nie wiem co jest... rozwiazalem test... i nikt do mnie nie dzwonil juz od ponad 2 tygodni... moze ktos wie dlaczego ? albo do kogo napisac emaila ?
Edit 3: Ostatnio chyba maja jakies problemy ze strona i nie tylko moze dlatego. support @pokerprofessor.com pisz na tego maila az do skutku, bo czasami odpowiadaja na odwal sie, albo druga opcja tu masz formularz na ich stronie http://www.pokerprofessor.com/contact
Edit 4: Jak pierwszy raz gralem w tego Titan Poker to Titan Points lecialy bardzo szybko- ponad 10 w niecala godzinke chyba, a teraz nawet jakichs 4 w tym czasie nie wyrabiam. Nie wiecie czym to moze byc spowodowane? Zawsze gram na stawkach 0,5/0,10
//Edytuj posty, a nie wypisuje jeden pod drugim!
To nie byly wszystko moje posty wiec jakby to czytal jakis mod to moglby to poprawic. Chyba idiotyzmem byloby odpowiadac na wlasne pytania. Jedynie za ostatniego moge przeprosic bo myslalem (jak sie okazuje blednie), ze jak zmieniam calkowicie temat to napisze nowy post.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Może odswieze wątek, mam pytanko powiedzmy ze zarejestruje się i dostanę 50$, czy jest jaki limit czasu aby wyrobic jakies pkt zeby zatrzymac te 50$, ile tych pkt i jak chce dostac kolejne 100$ to ile muszę ugrać pkt. Najlepiej gdyby ktoś powiedział mi ile muszę zagrać SNG za 1$+0,2$ aby wyrobić pozczególne bonusy. Z góry dzięki.
 
mic1984 356

mic1984

Użytkownik
Odpowiedzą to co każdemu, znaleźliśmy się już na liście &quot;problematycznych&quot; krajów i przysługuje nam tylko 15$ bonusa :cry: i nic dziwnego...
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
jest cos dziwnego rejestrujac sie na stronie pokerprofesor jest niby lista krajow a polski w niej nie ma takze powinni dac 50
 
Do góry Bottom