>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pokerowa liga w PokerPlex24/dyskusja/

mark 2,3K

mark

Forum VIP
Dosc znany .Dawniej dobre turnieje mieli i nazywali sie poker plex teraz dodali to 24 do nazwy .Siec ipoker .Ja nigdy nie mialem problemow z wyplata
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Potwierdzam
W piątki były freerolle z pulą 100$ w ktorych grało kilkadziesiąt osob (wiele sit outow)
Wypłaty szybkie i bezproblemowe
 
hama 11

hama

Użytkownik
Ok to zarejestruję się u nich i spotykamy się przy stołach ligowych ????
Jest tam może jakiś bonus od pierwszej wpłaty? I jeśli tak to czy ktoś wyrabiaj i jak on idzie?
 
mehow 1,4K

mehow

Użytkownik
Czy istnieje taka możliwość żeby wprowadzić restrykcję na freerolle tylko dla osób które zagrały we wcześniejszym turnieju BI ?
Oczywiście 1 freeroll otwarty dla wszystkich...
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Zaszła pomyłka z ich strony przy wstawianiu pierwszego turnieju i nie mogą już teraz tego zmienić. Ten turniej zostaje tak jak jest wstawiony czyli buy in : 2,2$. Nie wiem czy jest szansa, żeby się odbył przy takiej puli dodanej. To już od was zależy czy chcecie zagrać ten turniej. W zamian za to kolejny turniej, który miał być z buy in będzie freerollem z pulą 100$, a więc wszystko się wyrównuje.
W terminarzu zachodzą następujące zmiany:
Nazwa: 1/Bukmacherskie League
Data: 09.02.2011
Czas: 20:00
Buy in: 2,2$
Prize: 50$
Blinds:12min , Freezout
Minimum: 10
Stack: 1500
Hasło: fwe23
-----------------------------
Nazwa: 2/Bukmacherskie League
Data: 16.02.2011
Czas: 20:00
Buy in: 0$ (Freeroll)
Added prize: 100$
Blinds:12min , Freezout
Stack: 1500
Pierwszy turniej dostępny w lobby w zakładce All/Scheduled. Minimum, aby turniej się odbył, wynosi 10. Hasło to: fwe23 . Zapraszam do rejestracji i przepraszam za komplikacje z pierwszym turniejem.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Czyli pula jutro jest 50$ dodana tak czy jutro jest gwarantowana a dopiero nastepne turnieje BI będą miały pule dodane?
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie wiem. Rejestracja jest ustawiona na 2 godziny przed startem turnieju. Ciężko będzie rozegrać ten dzisiejszy turniej. W następnych turniejach pula będzie dodana.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Sądzę tak po doświadczeniach z poprzednich turniejów buy in naszego forum. Nie było dużo chętnych przy większej puli dodanej. Druga sprawa rejestracja jest późno otwarta to też ma wpływ. Nigdy bym nie ustalał turnieju buy in z pulą 50$ i minimum 10 osób, bo wiem że w naszych realiach to mało prestiżowy turnieju.
 
hama 11

hama

Użytkownik
E tam ja jestem dobrej mysli to przecież pierwszy turniej ligi więc każdy będzie chciał powalczyć, ja zagram ty zagrasz to jeszcze 8 osób tylko ????
 
hama 11

hama

Użytkownik
Ja już się zarejestrowałem.
Niestety wygląda na to że turniej ma pulę 50$ gwarantowane a nie dodane, miejmy nadzieje że kolejne wstawią już jako added.
 
hama 11

hama

Użytkownik
Czy istnieje taka możliwość żeby wprowadzić restrykcję na freerolle tylko dla osób które zagrały we wcześniejszym turnieju BI ?
Oczywiście 1 freeroll otwarty dla wszystkich...
Popieram ✅
Lub przynajmniej dla osób które zagrały co najmniej 1 BI
Nie ma takiej możliwości, ponieważ we freerolach musi grać więcej osób, aby liga była przeprowadzona do końca.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Kilka minut przed turniejem. Wysłałem dla kilkunastu osób wcześniej hasło na PW. Ty nie otrzymałeś wcześniej, bo masz jeszcze za mało postów na takie udogodnienia.
 
Do góry Bottom