>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pokerowa liga w Betclic/dyskusja/

K 0

killer19

Użytkownik
wszystko się zgadza, tak pisałem. Zauważ że Pisałem również że jestem za tym żeby zrobić konto a poźniej oddać temu komuś pieniadze bezpośrednio na betclicku. Przez ostatnie dwa dni miałem problem z netem i dlatego nic sie nie odzywałem. A tak na marginesie.. skoro uzbierało się tylko 10zł czyli ty też się nie dołożyłes do tego? Jeszcze jedno... wypłacić można by odrazu te 20 zł zaraz po założeniu konta... wystarczyło by aby nowa osoba przegrała z tobą rozdanie i ty byś mial te pieniądze i moglbys je odrazu wypłacic... no chyba że nowa osoba nie ma do ciebie zaufania żeby powieżyć ci te pieniądze... żadnego bonusu nie trzeba by wyrabiać.... no ale to już przeszłość. Temat do zamknięcia. Gratulacje za wczorajszy turniej!
 
hama 11

hama

Użytkownik
Dla mnie też nie było problemu ale myślałem że sprawa umarła, wczoraj zobaczyłem że jednak nie ale nikt juz kasy nie chciał
Mam nadzieję że finał jednak się odbędzie ????
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Finał ligi jednak się odbędzie.
Pula nagród 50 euro dla top3.
Wstępne informacje o turnieju (jeszcze niepotwierdzone):
Nazwa: FINAL FBukmacherskie
Data: 13.02.2011
Godzina: 20:00
Pula: top3 po 50 euro
Blinds:12min , Freezout
Stack: 2000
Potrzebne są PIN-y do automatycznego zarejestrowania w tym turnieju. Proszę o przesłanie mi na PW tych informacji od wszystkich graczy z top 11 (oprócz 5 miejsca) końcowej tabeli ligi. Miejsce 5 zajął obcokrajowiec dlatego wypada z turnieju finałowego. PIN można znaleźć w zakładce profil ,,Twój PIN&quot;. Na przesłanie tych informacji jest czas do 06.02/14:00. Jeżeli do tego dnia ktoś nie wyśle tych informacji, to jego miejsce przejmuje kolejna osoba w tabeli.
Informacje przesyłamy w następujący sposób:
Nickname w betclic/ PIN
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Przekazuje informacje te co podał Marcin. Ja to tak rozumiem, że 1,2 i 3 miejsce z finałowego turnieju dostanie po 50 euro, czyli łączna pula 150 euro.
 
hama 11

hama

Użytkownik
No betlick to dobra firma a nie jakiś niewypłacalny krzak jak widać ????
To powodzenia w finale panowie ????
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Nie dostałem wiadomości od dwóch osób. Rozumiem, że nie chcą te osoby brać udziału w finale. W takim razie w finale zagra jednak gracz z zagranicy. Shon19 prześlij mi na PW to o co prosiłem wyżej. Poczekamy jeszcze jeden dzień, później miejsce w finale przechodzi dla kolejnej osoby z tabeli.
 
chris7 7

chris7

Forum VIP
Rozumiem, ale bez potrzeby wysyłasz mi 4 wiadomości PW. Turniej jest w lobby i 9 osób zostało dopisanych. Zobaczymy czy będzie jeszcze możliwości dopisania Ciebie.
 
Do góry Bottom