>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pokerkings

szalikowiec 176

szalikowiec

Użytkownik
Witam, pierwszy raz mam taką sytuację, dlatego proszę o wyrozumiałość.

Wczoraj chciałem wpłacić pieniądze na ten pokerroom, zrobiłem to przez MB, wpłata na konto bankowe, gdyż MB świeci pustkami ???? Po jakimś czasie pojawiło się, że transakcja się nie udała i pieniędzy nie ma na koncie. Zobaczyłem, że mój bank wypuszcza je dopiero następnego dnia, więc liczyłem, że rano się one pojawią. Jednak nadal ich nie ma. Webdollar przysłał mi coś takiego:
14143721 Deposit Moneybookers 08/04/2011 20:26:16 Bank Declined 400.00 EUR [email protected]

Napisałem już do MB, jednak oni odpisują zwykle kilka dni. Wysłałem i reklamacje i formularz z wypełnionymi danymi o wpłacie. Czy da się to jakoś inaczej załatwić i czy w ogóle się da załatwić? Bo pieniędzy na moim koncie też nie ma, no ale chyba takie firmy wałków nie robią...

Pozdrawiam i liczę na pomoc!
 
simons 646

simons

Forum VIP
jak wypuszcza nastepnego dnia jak wplata przez konto bankowe via MB (bo z tego co rozumiem to tym sposobem robiłeś) odbywa się na początku przez P24 z banku na MB no i później MB do (w tym przypadku) pokerroom&#39;a.
Ja miałem podobną sytuacje wpłacając z MB do bukmachera. Wszystko niby poszło OK, ale kasy nie było już na MB ani u buka. Napisałem do obu firm, kilka godzin i było ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom