>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Poker Reality - 5$ +40$ no deposit

Status
Zamknięty.
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
Register Bonus 25$
1/Otwieramy konto na stronie www.poker-reality.com
2/Potwierdzamy e-mail
3/Wysylamy e-mail na adres support@poker-reality.com wpisujac &quot;Register Bonus 5&quot;

Make it easy!Real money ($5) will come only after you have sent a letter to your e-mail to: [email protected] with the text &quot;Register Bonus 5&quot;.
$ 20 you get a bonus section, they run out to your account once you earn 300 points.

Deposit bonus is the best way to begin your successfully poker career. A unique chance to earn bonuses just playing poker.
How do you get a bonus? When making a successful deposit, you automatically become a party to the action.
Then you just play poker and earn Points (points). The system is
simple, earn points and get a bonus. Depending on the number of mock
your points, you will be added bonuses.

Earn 150 points and get a ticket to a daily 50 $ GUARANTEED

Earn 300 points and get an instant bonus of $ 10 per account.

Earn 450 points and you will get instant bonus of $ 5 to the account, as well as a ticket to Saturdays hedgehog 250 $ GUARANTEED

Earn 600 points and and get an instant bonus of $ 20 per account.

Earn 750 points you will get a ticket for 1000 $ GUARANTEED

Earn 900 points and and get an instant bonus of $ 25 per account.

Earn 1050 points will give you a ticket to the hedgehog Saturday 50 $ GUARANTEED + ticket for 250 $ GUARANTEED

Earn 1200 points and and get an instant bonus of $ 25 per account.

Earned 1350 points will give you
tickets for the hedgehog Saturday 50 $ GUARANTEED + ticket for 250 $
GUARANTEED + ticket for 1000 $ GUARANTEED

Earn 1500 points will give you an instant Bonus of $ 50 to the account.
ja dostalem po 2 minutach ????
 
L 5

lansswk

Użytkownik
A może ktoś napisać kiedy można wypłacić kasę i (czyli jaki obrót wymagany) czy jest potrzebny depozyt przed wypłatą na MB i jeśli tak to jaki?
 
L 5

lansswk

Użytkownik
Czyli jesteśmy czymś w rodzaju królików doświadczalnych i jak nie zaczną tam ludzie wpłacać depozytów to kasy nie zobaczymy?
Mnie takie coś nie bawi bo wole se na kurniku pograć..
 
L 5

lansswk

Użytkownik
Soft u mnie działa ale ja nie mam żadnych antywirusów.
Za to przy włączaniu i wyłączaniu jego zresetował mi się poker Boss Medii na którym grałem.
 
yako 0

yako

Użytkownik
Panowie a mozna tam gdzies w moim koncie jezyk zmienic? Bo mam tam jakies ruskie znaczki ;/

A co do potwierdzenia maila, nic mi nie doszlo a po zalogowaniu na konto kasa odrazu byla.
 
P 12

polak13

Użytkownik
hehehehe ten room to krzak konkretny,ostatnio grałem turniej w którym nie byłem na liście graczy.Ogólnie na czacie same nie pochlebne recenzie,ja tam grosza bym nie wpłacił.
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
dla mnie porządny room tylko straszne bad bety wpadają i ogólnie tak jak b2b że &quot;podkręcony&quot; dla tych co mają więcej żetonów. Ostatnio grałem turka z wpisowym $0,10 +0,01 i nagle się skończył, więc zapytałem na czacie dlaczego, a oni że jakieś problemy i dali mi rekompensatę jednego dolca ????
 
P 12

polak13

Użytkownik
Nie rozumiem,mógłbyś podać choć jeden powód dla którego jaki kolwiek room na świecie miał by podkręcać soft?Nie rozumiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom