>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Poker - informacje ogólne

A 0

adiex

Użytkownik
Question 2. What are the odds of you being “dealt “ (no draw cards) four-of-a-kind on the first five cards to appear at Video Poker?
witam czy zna ktoś odpowiedź na to pytanie ?
 
R 0

ramzes2-58011

Użytkownik
Nie podbijałeś przed flopem i na flopie masz overpair. Jak wysoka musi być Twoja para, żebyś mógł z nią zagrać all-in na flopie? Musi być to conajmniej para waletów. Musi być to conajmniej para dziewiątek i nie może być możliwości koloru na stole. Nie ma takiej overpair, z którą nie podbijając przed flopem zagrałbyś all-in na flopie.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
są jakies książki dla początkujących pokerzystów? ale nie taki objasniające zasady tylko trochę bardziej zaawansowane?
Na początku nie potrzebna Ci żadna książka, w trakcie gry się wszystkiego nauczysz, jak będziesz miał większe doświadczenie to wtedy zerknij do takich książek one pomogą Ci zrozumieć jakie błędy popełniasz i jak starać się ich unikać. Czytanie jakiś poradników mija się z celem, jak nie miałes wczesniej stycznosci z pokerem to duzo Ci one nie dadza, wszystkiego musisz sie nauczyć na własnych błędach wtedy twoja gra będzie 10 X skuteczniejsza.
A jak już masz jakies pojecie o pokerze to polecam Ci ksiażke &quot;Poker współczesny , texas holdem i inne odmiany pokera&quot;K Pawłowicza. Dosc Ciekawie jest w niej wszystko opisane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brylant 66

brylant

Użytkownik
tak z ciekawosci, jak wam idzie?

aha, są jakieś turnieje z darmowym wejsciem, ale za to z nagrodą na pokerstars? jak tak to gdzie dokładnie?
 
C 46

chudinho

Użytkownik
Mi średnio idzie. Ostatnio 350$ wygrałem i 250$. Jakoś nie mogę wygrać powyżej 500$ w turku. Bywa.

Sylwek2012 co Ty gadasz? Jak książki nie potrzebne? Dziwne Twoje gadanie. Nauczysz się po grze bez wiedzy? Z książek można wyczytać dużo pomocnych rzeczy;]
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Jeśli chodzi o pokera online,początkujący pokerzysta więcej nauczy sie z filmików i materiałow na stronach szkoleniowych niż z książek.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
Hehe, no i jest pierwszy sukces ???? z 1000 zetonów w 5 minut 10.000 zetonów :p

pewnie fart poczatkujacego, jest gdzies historia rozdan czy cos takiego w pokerstarsie?
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
W lewym,górnym rogu masz linki: game i previous.
Klikasz i masz
Sukces porownywalny do mojego w bukmacherce.
W meczu Korea-Polska do 27 minuty miałem wygrany kupon-postawiłem na 0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Wiem.
Nie można ????
Jeśli tylko pojawi sie taka mozliwość,PokerStars poinforumje o tym w taki sposób,by każdy sie o tym dowiedział
  • Czy oprogramowanie PokerStars współpracuje z urządzeniami przenośnymi typu Palm, Personal Digital Assistant (PDA), iPhone lub telefon komórkowy?
  • W obecnej chwili nie oferujemy aplikacji do gry dla sprzętu przenośnego. Informujemy jednocześnie, że pracujemy obecnie nad kilkoma projektami i już w niedalekiej przyszłości poszerzymy swoją ofertę o produkty dla urządzeń mobilnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 3

raskolnikow3

Użytkownik
Mam pytanie, dotychczas grywałem w texas hold&#39;em amatorsko, chciałbym spróbować gry w internecie, jaką stronę możecie polecić dla początkującego i jaką formę gry (jestem zielony w temacie turniejów itp.). Kapitał niski, max. kilka stów.
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Wejdz na Pokerstrategy,znajdziesz tam materiały szkoleniowe dot. pokera (m.in. filmiki)
Z poker roomów,polecam PokerStars - najwięcej stolików z rożnego rodzaju odmianami pokera
 
C 46

chudinho

Użytkownik
Wejdz na Pokerstrategy,znajdziesz tam materiały szkoleniowe dot. pokera (m.in. filmiki)
Z poker roomów,polecam PokerStars - najwięcej stolików z rożnego rodzaju odmianami pokera
Ja bym polecił 888poker. Oj ni cholery nie proponuje nikomu na start PokerStars ;P jak dla mnie dla mojej osoby za dużo tam przypadków łamania lepszych rąk:p
Na 888poker dużo osób z kasyn wpada i tam przegrywają kasę;)
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Ja bym polecił 888poker. Oj ni cholery nie proponuje nikomu na start PokerStars ;P jak dla mnie dla mojej osoby za dużo tam przypadków łamania lepszych rąk:p
Na 888poker dużo osób z kasyn wpada i tam przegrywają kasę;)
Ja osobiście nie polecam 888poker, zbyt mało graczy na SnG, stosunkowo nie dużo zorganizowanych turniejów w ciągu dnia. Jeżeli chodzi o łamanie lepszych rąk to w każdym poker roomie takie rzeczy mają miejsce, na żywo również. Ktoś już kiedyś na ten temat pisał, że początkujący gracze widzą tylko to że ich lepszy układ został połamany, nie dostrzegają tego jak dostają lucky river, albo łapią seta przeciwko wyższej parce itp. Jeżeli ktoś nie potrafi zaakceptować tego to moim zdaniem powinien dać sobie spokój z pokerem. Prawda jest też taka, że na micro stawkach spotykamy dużo idiotów, którzy nie myślą o zarobku tylko grają dla jaj, z nudów, albo robiąc innym na złość i oni też są często przyczynami łamania lepszych układów.

PS. gram głównie na ongame i pokerstars
 
Do góry Bottom