>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Poker Blog by maciekpoland

uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Maciekpoland najczęściej jet tak że żaden dobry gracz on-line nie osiąga za wiele w turniejach live, byłem na wielu turniejach Live, oczywiście zawsze wpisywałem się na nie z własnej kieszeni( w sumie wpisowe na pozimie 500-1000e to nie są jakieś duże sumy przynajmniej w moim odczuciu) i jechałem żeby się rozerwać i pograć w pokera tak dla przyjemności bo po prostu to lubię, nigdy tego nie uzależniałem od życia osobistego, bo bez wahania bym wybrał to drugie, nigdy nic większego na tych imprezach nie wygrałem największa moja wygrana to 6000e, dzięki czemu w sumie wychodzę na zero, wiesz nie można takiego czegoś jak jakiś tam poker stawiać na 1miejscu, bo to nie ma najmniejszego sensu uwierz mi że wielu ludzi, zapłaci ci dużo większe pieniądze jeśli będziesz bardzo dobry w jakiejś dziedzinie czy to infomatyka, czy zarządzanie lub inne pierdoły, słuchaj na pokerze oczywiście można zarobić i z tego żyć, ale ilu jest Polaków którzy z tego żyją? akurat ja znam osobiście np: Żelika, i moge ci powiedzieć że tak naprawdę to on nie ma nic, wynajmuje apartament w Warszawie( bo jest oczywiste że go na zakup czegoś takiego raczej nigdy nie będzie stać)
Dla pzykładu podam ci mojego wujka który ma firma z tirami( spedycja i inne pierdoły)
który w ostatnim roku kupił 2 mieszkania w Warszawie i kilkanaście działek pod Warszawą, a w pokera to gra jak wypije z nim po 0,7 na twarz, oczywiście tylko dla rozrywki na zapałki.
Zastanawiasz się pewnie po co ci to wszystko napisałem, chciałbym ci tylko wyjaśnić że poker to nic ciekawego i owszem mozna grać ale trzeba mysleć przede wszystkim o czym innym i nie zaśmiecać sobie głowy tylko takimi bzdurami.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Nie napisałem ani nie uważam, że jesteś ciulem.

Uważam tylko, że wozisz się tutaj jaki to niby nie jesteś pokerzysta, a wyników nie widać. Czytając Twój blog widać , że nawet nie znasz podstawowych określeń.


Według mnie ten turniej idealnie zweryfikował Twoje umiejętności.


20 minut ...
Gdzie napisalem jakim to nie jestem pokerzysta. Zaloz swojego bloga chetnie go skomentuje. Takie 5 postowe prowokacyjne fejki konta mozesz sobie zakladac bo i tak wiem kim jestes ;)

Mistrzaa wiem o co Ci chodzi. Dla mnie ciezko by bylo tak dla przyjemnosci dac na wejscie 1000 euro. Dlatego wiec mimo ze mialem za free ten wyjazd ciezko go przebolalem. Tak jak juz powiedzialem narazie dla rozrywki pogram sobie w miniturniejach w kasynie za drobne no i troche online, w wolnych chwilach oczywiscie. Moglo to tak wygladac ze chcialbym z pokera zyc, utrzymac sie i w ogole. Jednak studiuje mam dobra prace i raczej zostane przy realnych zyskach ;) pozdro
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Ok jak tak mowisz to sie pomylilem. No niewazne. Ma ktos jeszcze jakies pytania czy juz moge zakonczyc ten biezacy temat. Idzmy dalej. Zycie nie konczy sie na jednym turnieju ;)
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Ogladałem wywiady z top10 tego USOP-a i ci ludzie wygladali na strasznie nieogarnietych, oczywiscie nie widzialem ich gry przy stoliku ale jak porownam sobie takie persony np z Philem Ivey to po samym sposobie wypowiedzi można stwierdzic roznice, tu taka moja mała dygresja.
Nie bede komentowal wystepu maciekpoland na tym turnieju bo ciezko cokolwiek napisac.
MistrzAA z tego co piszesz masz/miales dosyc ciekawe historie pokerowe i fajnie by było jakbys załozyl bloga, moze byłoby w nim wiecej &quot;tresci&quot; jak w tym(bez obrazy)
Pozdrawiam
 
mlodyfan 0

mlodyfan

Użytkownik
Ja np nie prowadzę bloga z prostego powodu. Jak chcę z kimś rozmawiać o pokerze to mam gadu-gadu i tam rozmawiam ;) Do tego uczęszczam na treningi pokerowe i tam też się prowadzi dyskusję.

Co do porównania USOP-owiczów do Phila Ivey&#39;a to tak jak porównać technikę Ronaldo do techniki Łobodzńskiego. Obaj się wyróżniają tylko jeden na poziomie światowym a drugi na poziomie polskiej ekstraklasy.
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Wlasnie dodam ze to byl polski turniej i praktycznie kazdy mogl w nim zagrac. Jednak na wiekszosc prestizowych turniejow sklada sie mala liczba osob przypadkowo tam trafiajacych.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Ogladałem wywiady z top10 tego USOP-a i ci ludzie wygladali na strasznie nieogarnietych,
Nie oceniaj ludzi w ten sposób. Tak się sklada, że znam osobiście od wielu lat Sadzę który obecnie po zajęciu 2 miejsca w finale USOP jest w Team Unibet Poker i ostatnio zajął miejsce w 20 na UO. Więc pochopnie nie pisz, że ktoś jest nieogarnięty i nie ma pojęcia o pokerze bo grubo się możesz pomylić.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
A tak przy żarcie , to o to chodzi , patrzycie ktos nie ogarniety , myslicie ze kiepski , a tutaj niespodzianka ????
A ogolnie co dlo bloga fajna sprawa , posłuchac czyjś histori i mozna sobie podyskutować
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Nie oceniaj ludzi w ten sposób. Tak się sklada, że znam osobiście od wielu lat Sadzę który obecnie po zajęciu 2 miejsca w finale USOP jest w Team Unibet Poker i ostatnio zajął miejsce w 20 na UO. Więc pochopnie nie pisz, że ktoś jest nieogarnięty i nie ma pojęcia o pokerze bo grubo się możesz pomylić.
Sorry mialem napisac wiekszosc graczy(gdzies mi to umkneło) zwyciezca drugi oraz bodaj piąty wygladaja nie najgorzej, no ale na potwierdzenie mojej opinii obejrzyjcie sobie ta panne, nie wiem ale wyglada jakby tam była z przypadku
http://www.youtube.com/watch?v=n6A9-Op7Fz0&amp;amp;feature=player_embedded
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Maciekpoland najczęściej jet tak że żaden dobry gracz on-line nie osiąga za wiele w turniejach live, byłem na wielu turniejach Live, oczywiście zawsze wpisywałem się na nie z własnej kieszeni( w sumie wpisowe na pozimie 500-1000e to nie są jakieś duże sumy przynajmniej w moim odczuciu) i jechałem żeby się rozerwać i pograć w pokera tak dla przyjemności bo po prostu to lubię, nigdy tego nie uzależniałem od życia osobistego, bo bez wahania bym wybrał to drugie, nigdy nic większego na tych imprezach nie wygrałem największa moja wygrana to 6000e, dzięki czemu w sumie wychodzę na zero, wiesz nie można takiego czegoś jak jakiś tam poker stawiać na 1miejscu, bo to nie ma najmniejszego sensu uwierz mi że wielu ludzi, zapłaci ci dużo większe pieniądze jeśli będziesz bardzo dobry w jakiejś dziedzinie czy to infomatyka, czy zarządzanie lub inne pierdoły, słuchaj na pokerze oczywiście można zarobić i z tego żyć, ale ilu jest Polaków którzy z tego żyją? akurat ja znam osobiście np: Żelika, i moge ci powiedzieć że tak naprawdę to on nie ma nic, wynajmuje apartament w Warszawie( bo jest oczywiste że go na zakup czegoś takiego raczej nigdy nie będzie stać)
Dla pzykładu podam ci mojego wujka który ma firma z tirami( spedycja i inne pierdoły)
który w ostatnim roku kupił 2 mieszkania w Warszawie i kilkanaście działek pod Warszawą, a w pokera to gra jak wypije z nim po 0,7 na twarz, oczywiście tylko dla rozrywki na zapałki.
Zastanawiasz się pewnie po co ci to wszystko napisałem, chciałbym ci tylko wyjaśnić że poker to nic ciekawego i owszem mozna grać ale trzeba mysleć przede wszystkim o czym innym i nie zaśmiecać sobie głowy tylko takimi bzdurami.
zgadzam sie ???? ale Mistrzu pokaz jakies dowody ze grasz po 1000e a tu zapisujesz sie do freerolla o 100$ troche mnie to smieszy :grin: skoro masz tyle kasy to nie lepiej zagrac za glupie 10$ w puli 10tysiecy ?? :cool:
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
i jak tam maciekpoland grasz jeszcze? bo widze blog umarł, a mało blogów pokerowych na forum

czegoś tu nie czaje maciekpoland założył prywatnego bloga, a tu od razu napinka MistrzAAA, który pisze o sporych sumach , że dla niego to grosze, jeśli ma wujka bogatego i załatwił mu prace albo daje mu pieniądze to nie musi się tym chwalić i innych mieć za nic, poza tym nie ma czym się chwalić

każdy gra jak chce i co chce, to jest , a raczej był jego prywatny blog , bo widać jedyny gość który chciał prowadzić bloga na dłużej po takich postach szybko go zakończył
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Hmm, tak sobie czytam komentarza ludzi do tego bloga i mysle sobie po co otwieralem swoj skoro dla wiekszosci ludzi liczy sie gra na stawki 100/200 albo wystepy w turniejach o wpisowym 2000+ Euro...Ludzie jak takie kozaki z was to moze otworzcie swoje watki i zamieszczajcie tak swoje wygrane, bo ja lubie patrzec na duze sumy (szczegolnie w EUro) ktore inni wygrywaja (mnie sie to nie zdarza)...
Jesli waszym zdaniem siedzenie 5 czy 6 godziny w turnieju z wpisowym 3 dolary a siedzenie 5 czy 6 godzin w turnieju z wpisowym 300 dolarow to nie jest to samo to coz mozna powiedziec, w takim wypadku ja nie gram w pokera tylko w zwykle karty...a ze zasady sa takie same, karty te same i wszystko wyglada tak samo to prawdopodobnie czyste zludzenie ktorym obdarza mnie moj niczego nierozumiejacy umysl... Tak czy inaczej jesli czlowiek gra na malych badz srednich stawkach i wygrywa, wychodzi na plus i ma z tego powodu radoche to nie jest powod by go odrazu dolowac, obrazac i mowic, ze nic nie umie. :/
 
maciekpoland 321

maciekpoland

Użytkownik
Jestem jestem, nigdzie nie zaginalem ;) Przestalem pisac z braku czasu a nie, ze sie kogos przestraszylem ???? Za niedlugo powininen cos ogarnac. Narazie szykuje sie do kwalfikacji do wyjazdu moich marzen! A mianowicie na Caribbean Poker Party 2012. Do wygrania są pakiety wyjazdowe od BAH zawierające przelot, kieszonkowe, nocleg, imprezy, wejscie na turniej glowny. A turniej odbedzie sie w listopadzie w St. Kitts!

Więcej info: http://www.caribbeanpokerparty.com/resort-info.php

 
Do góry Bottom