>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków 21.10.05

domel 49

domel

Forum VIP
ciekawy mecz Pogon ostatnio na fali co do cracovi tez dobrze sobie radza w lidze ale z Pogonia szans nie maja ja typuje 2:1
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Zapowiada się ciekawy mecz. Pogoń jest w dobrej formie, ale ma ostatnio skłonności do remisowania na własnym stadionie. Dla stawiających w tym meczu na Pogoń budującym może być fakt ich ostatniego zwycięstwa nad Groclinem. Pogoń w tym sezonie u siebie jeszcze nie przegrała, ale zremisowała już 3 mecze. Więcej remisów na własnym stadionie ma tylko Łęczna (4), a tyle samo Bełchatów. Jeśli chodzi o Cracovię to jest ona zespołem, który na wyjeździe jeszcze w tym sezonie nie wygrał i wydaje mi się, że ta passa po tej kolejce będzie podtrzymana. Czas wreszcie na zwycięstwo Pogoni przed własną publicznością. Ja w tym meczu typuję zwycięstwo gospodarzy.

Pogoń Szczecin - Cracovia -&gt; 1 (1.85) 1:2
 
S 0

szewczyk

Użytkownik
JA obstawiam X, Cracovia gra coraz lepiej, powoli się rozkręca w tym meczu bedzie grała lekko cofnięta i Pogoń bedzie zmuszona do ataku pozycyjnego co zadko ktorej naszej druzynie dobrze wychodzi. Moja ocena jest lekko subiektywna :mrgreen:
Pogoń-Cracovia typx stawka 3.2 STS
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Moim zdaniem, w tym meczu padnie over 2.5. Obie drużyny prowadzą ofensywny styl gry. Cracovia ostatnio ma dobrą formę, bardzo dobrze zagrali z Odrą, dużo sytuacji pod bramkowych mieli. Dobrze bronił bramkarz Odry. Widać poprawe gry w zespole z Krakowa. Napewno Oni nie pojadą do Szczecina bronić remisu, a wręcz przeciwnie zagrają o 3 punkty.
Natomiast Pogoń... no cóż, wygrali ostatnio z Groclinem na wyjeździe 3-1. Drużyna ma w swoim składzie takich bramkostrzelnych zawodników jak: Edi, Milar, Kazimierczak, Grzelak.
Stawiam na over 2.5 gola
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Niesamowita końcówka meczu i zaskakujący wynik. W ostatniej akcji meczu Cracovia strzeliła bramkę.

Pogoń Szczecin - Cracovia 1:2

Marcin-Odra i Gusto gratuluję trafnych typów. 8)
 
Do góry Bottom