>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podział na koszyki - Euro 2008.

grzesio 42,9K

grzesio

Forum VIP
Chdoiz mi że w ostatnich czasach sędziowie sie wykładają , a Austria to bliski sąsiad Niemców , znasz histroie to weisz pewnie że Austria niemiała nic przecieko , nawet sie cieszyli niektórzy jak im Hitler ziemie zabierał.
Mimo ze jak było Euro 2000 to mialem 8 lat ale pamietam jeszce co nieco. Holandia dała ciała w karnych z Włochami w 1/2 , a Belgia miała trudną grupe i od tamtego czasu reprezentacja sie zaczela sypac , na MŚ do Azij pojechali jeszcze [grupa łatwa].
Z pierwszgeo polecam Grecja i Holandie [słaba jak nigdy , niezachwyca mnie ich gra , Luksemburg 2 tygodnie temu by im remis zabrał w Holandii , setke mieli niezłą.]
Wole cięzszą grupe niż odpadki , MŚ w 06 , 02 też coś mówią.
Mamy Leo , ale on sam nam meczu niewygra.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Grecja, Holandia zamiast Austrii? Oj nie wiem... Grecja nie jest z najwyższej półki, ale wolałbym już Holendrów zamiast nich... Otto przebudził chłopaków i widać to było w eliminacjach, choć nie chce mi się wierzyć, że drugie EURO z rzędu Grecja namiesza ???? No nie wiem ;P
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
bardzo mozliwe ze bedzie tak jak w 2002 roku, tzn z dwoch gospodarzy beda pchac do przodu na sile jednego (przesada bylaby zeby 2 ???? ); koreancow za uszy jakies byrony moreno wyciagnely do polfinalu, a japonia byla mimo wszystko slabsza, albo slabiej ustawiona :/
mam wielka nadzieje ze nie powtorzy sie scenariusz z korei czy portugalii, czyli slaba druzyna (z jakiegos powodu) w polfinale... nienawidze grekow za ich antyfutbol, to sa rzeznicy nie pilkarze, za wyciecie nedveda w polfinale euro2004 powinni dostac zakaz gry w pilke, a ten pe**ł co sedziowal powinien podzielic los byrona moreno...
po raz kolejny moim wielkim faworytem jest ekipa Czech, graja fajny futbol i chetnie widzialbym ich ze zlotym medalem, silni beda jak zwykle nic nie grajacy niemcy i wlosi;) co do reszty to niezle wyglada ostatnio hiszpania ale oni maja ta swoja klatwe ???? moze sie przlamia...
najlepsza:Austria (gospodarz ale ten slabszy); Szwecja/Chorwacja (wolalbym Szwedow, sa chyba slabsi); Rumunia (limit szczescia i cudownej gry z portugalia juz wykorzystalismy)
najgorsza: Holandia/Szwajcaria; Wlochy/Czechy; Niemcy/Hiszpania (trudniejszy przeciwnik wymieniony jako pierwszy, ale tego drugiego tez nie zycze Polakom)
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
To kogo polecasz z pierwszego koszyka?
Przypomnij sobie Belgium &amp; Holland. Co Belgia pokazała na tamtym turze... Podobnie będzie z Austrią :p
Słyszałem,że podobno kibice Austrii domagają się wyrzucenia swojej kadry z EURO(fajni kibice).
Wg mnie trafimy niestety na któregoś z gospodarzy(wolałbym Austrię bo Szwajcarzy mają bardzo mocną grupę piłkarzy,mogą być czarnym koniem rozgrywek).Poza tym dobrze by było trafić na Czechów.Natomiast ostatni rywal dla mnie to Niemcy.Mamy z nimi na pieńku i chętnie zobaczyłbym rewanż.
Tak więc:
Polska
Austria
Czechy
Niemcy
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ja również wylosowałem:
A: Austria, Chorwacja, Niemcy, Rosja
B: Szwajcaria, Włochy, Hiszpania, Polska
C:
Grecja, Czechy, Portugalia, Turcja
D: Holandia, Szwecja, Rumunia, Francja
Cóż, &quot;niechcący&quot; wylosowałem dla nas &quot;grupę śmierci&quot;. Uważam, że po takim losowaniu nasze szanse na wyjście z grupy będą iluzoryczne i to nie sprawa mojej małej wiary, czy braku patriotyzmu. Wg mnie, niemożliwe jest, by Polska zostawiła za sobą i Hiszpanię i Włochów... Jednym z nich - tak, ale nie naraz :p Szwajcaria oczywiście wychodzi automatycznie :]
Tak, więc niech moje losowanie pozostanie &quot;moim losowaniem&quot; ????
Liczę na taką grupę:
Austria, Chorwacja, Niemcy, Polska ????
Pozdro, wszystko wyjaśni się już jutro ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Idealni rywale Polaków na ME :
Austria - straszny mam do nich negatywny stosunek . Głównie za to jak wypowiadają się o Polakach ( vide el. MŚ ) ale również w innych sytuacjach powiedziałbym życiowych . Strasznie chciałbym by nasi skopali im tyłki na ich ziemi . Poza tym to straszne ogórki i nawet jak będą im pomagać ściany ( czyt. sędziowie bo kibiców tam nie ma :p ) to i tak są najsłabsza ekipą . Oni chcą z nami grać , ja chcę by nasi z nimi grali .
Włochy - klasowy zespół w końcu to Mistrzowie Świata , lecz aktualnie nie są tak mocni . Trudno mi powiedzieć co będzie za 6 miesięcy ale sądzę że Włosi są w naszym zasięgu . Z Czechami wolałbym żebyśmy nie grali . Raz , że oni na Euro zawsze są strasznie groźni , dwa wylosowaliśmy ich w el. do MŚ . Szwecja jak wiadomo ten zespół nam zupełnie nie leży a Chorwaci to bardzo silna i zgrana reprezentacja i mogą nam ostro skopać tyłek :p
Hiszpania / Niemcy - Hiszpanie na wielkich imprezach nic nie grają . Poza tym ich reprezentacja też nie wydaje mi się super silna ostatnio. Niby potencjał jest u nich ( jak zwykle ) ale na bezpośrednie wyniki to się nie przekłada . Zdarza im się coraz więcej wpadek a gwiazdorzy z Barcelony , Madrytu czy Valencii mogą być podmęczeni trudnym i długim sezonem . Oczywiście jak są w formie to mogą ograć każdego ale właśnie choćby 1 pkt zdobyty na Hiszpanach miałby w takim wypadku wielkie znaczenie. Ew. Niemcy po takie mecze to byłaby wielka sprawa . Mamy z nimi rachunki do wyrównania . Poza tym też nie uważam by mieli teraz jakąś nadzwyczaj silną reprezentacje .
 
showtime 0

showtime

Użytkownik
A ja bym bardzo chętnie widział takie drużyny w &quot;polskiej&quot; grupie ???? .

1 - Grecja - mówią, że jesteśmy słabi i bardzo chętnie by sie znami spotkali gdyż byłoby pewne zwycięstwo. Niech beda tacy pewni siebie do rozpoczecia meczu. ????

2 - Czechy - można by sie sprawdzić przed EMŚ

3 - Niemcy - Pora wziąć rewanż za MŚ 2006 ;)

Z grupy wyjdzie Polska i Czechy.
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Jest słabo, ale mogło być gorzej. Na początek dostaniemy od Niemców, potem wygrana z Austrią i na pożegnanie wtopa z Chorwacją...
Jestem realistą.
 
Do góry Bottom