>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Podwójna progresja na gem tenis live

A 498

addam44

Użytkownik
arosbetos&gt;&gt;&gt;Tematy,testy progresji w necie sa niestety niemal zawsze takie same;poczatek jest pelen entuzjazmu a potem temat....gasnie.Tu na forum takich testow dziesiatki.
Ale nie zawsze.Tu:
www.betplatform.com/pl/forum/t166-bukmacher-pod-impasem.html
masz test progresji na remis goscia bodajze najwiekszego fachmana od progresji w Polsce.A i tak polegl na 18progowej(na staly zysk) progresji na remisy.Obecnie dalej gra na kurs ok.10(najczesciej ako z dwoch remisow)
Na tym samym portalu sa rozne progresje.Gracz Kureqk(polecam jego watki) na tym portalu prowadzil testy progresji na mniejsze kursy ktorych nie przegral a...tez zrezygnowal.
Jest tam tez wiele testow wtopionych.
Generalnie sam bym wszedl w progresje i to np.kapitalem z 20tys zl gdybym ...sie nie bal.Taka prawda.A po wczesniejszych doswiadczeniach...boje sie:razz:

tak znam ten test nieudany test 15 progowy nie 18 i nie fk znanego teoretyka progresji -
nigdy bym tak nie zagrał podstawowy bład grał za wysokimi kursami w tym feralnym kilka ponad 3,5 kurs jeden nawet 4 ponad szaleństwo stąd ta wtopa ja sprawdziłem kursy z remisów ponad 2 tys meczy zanim zacząłem grac i moja taktyka jest taka sprawdzam srednie kursy 2,85-3,05 i obstawiam nastepnie u bukmacherka ktory daje najwiecej sredniej dzieki temu mam sredna około 3,1 ale tez unikam meczy na które kursy rosna nagle na remis od wyjsciowych o kilkanasie punktów taki mecz skreslam poprostu wybiram mecz z kursami bez wahan w góre (szybka analiza kursów)dzieki temu mam wysokoą skutecznosc 35% trafionych
Nie przejrzales go dokladnie.Zaczynal z 15progami ale potem zarobil i zwiekszal ilosc progow.Finalnie do 18tu.
Teoretyk czy nie(zdaje sie gral to faktycznie)to jednak w necie najczesciej jest z tak ze gdy noga sie zaczyna powijac to tematy zamieraja.A tu gosc nawet jak przegrywa to publicznie i tego sie nie wstydzi dzieki czemu inni moga wyciagac wnioski.
 
S 8

scotti

Użytkownik
Witam po długiej nie obecności. Jako ze dzisiaj nasza Isia oraz debel Djoko z Wawrinka dali dobrze zarobić jak i wczoraj mowie sobie wpadnę zobaczę a tu cisza. Wiec panowie powiem tak system na dwuprogowy wynik gema działa jak i przełamanie z dobrym ako.
Pozdrawiam all i zycze dużo $$$
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
do autora!
Ja sam zastanawiałem się, nad graniem dokładnego wyniku gema na przełamanie serwujące. do 30 lub 40. Zauważyłem, że też pisałeś na ten temat. Próbowałeś, testowałeś? Wiadomo, że tu stawkowanie trzeba inaczej rozłożyć, bo kursy na to zdarzenie u panów są w granicach 8-10zł. Ktoś coś na ten temat się wypowie?
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
do autora!

Wiadomo, że tu stawkowanie trzeba inaczej rozłożyć, bo kursy na to zdarzenie u panów są w granicach 8-10zł. Ktoś coś na ten temat się wypowie?
wiadomo to tyle ze stawki/wygraną itp. wyrazamy w walutach a nie kursy
 
M 0

misiek20091989

Użytkownik
siema wszystkim!Mam prośbę do Was, czy może ktoś ułożyc mi progresje do stawkowania na 12 gemow tzn 12 progow, tak zeby kupon wygrywajacy przynosil jakis sensowny maly zysk.kapital to przedzial 200-400 pln.oczywiscie chodzi mi o kurs 4 dla wynikow 30:40 i 40:40
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
poproszę łopatologicznie ten system jak można
System prosty i wcale nie przekombinowany jak to voic3d ujął :razz:

masz zawodnika A i zawodnika B.

Stawiasz, że danego gema wygra zawodnik A 40:15 albo 40:30.
Następnie stawiasz, że wygra zawodnik B 40:15 i 40:30.

Koniec systemu :razz: i tu się muszę zgodzić z voic3d, że lepiej poszukać sobie czegoś innego jak już bardzo chcesz grać systemem, bo ten jest zwyczajnie kiepski, jak się nie ma pojęcia o danych zawodnikach, nie jest się chociaż trochę obytym i spostrzegawczym, jesli chodzi o tenis (a jak się jest, to w sumie po co system?) ;)
 
Do góry Bottom