>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Podwójna progresja na gem tenis live

A 0

arosbetos

Użytkownik
co do stawkowania proponuje:
1 stawkowanie fk dla kursu 3 tylko z modyfikacja po win 4 kroki w tył grac kursami 3,6-4(17 progów wystarczy)
2. robic z tego duble w formie akumulatora 35 progów wystarczy kurs okolo 16 naprawde 2 po kolei takie cos wchodzi co jakis czas
 
S 8

scotti

Użytkownik
DO MEMO 747

To ze mnie tu nie ma to nie oznacza ze zbankrutowałem, wręcz przeciwnie raczyłem się piękna pogoda Chętnie odpowiadam chłopakom na gg, czy skeypie. Temat podałem troszkę dzięki wam skorygowałem sami widzicie ze wchodzi, wiec może bardziej txt niż bezzasadna krytyka
Pozdrawiam all i życzę dużo dudków na koncie
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
8 progów ze stawkowaniem x2 to pójscie na żywioł wiadomo jak by wchodziło na 7 i 8 to żyć nie umierac ale tak niestety nie ma
Bezpiecznie granie
1. kalkulator stawkowania fk dla kursu 3,0 znajdziesz w sieci np zaczynam 4 zł,8,12,16,20,24,30 jesli grasz kursami 3,5-4 w razie trafienia cofasz sie o cztery
np trafisz na 7 za 30zł to nastepnie grasz 3 próg 12 zł czyli trafiony minus 4 stawki
kapitał musisz mieć na 17 progów aby grać bezpiecznie
2 .trafienie dubla czyli 2 z rzedu ustawiasz na stały zysk min 35 progów kapitał dla kursu 15 dubla robisz z akumulatora czyli trafisz typ po kursie 3,6 to nastepnie grasz ta sama stawke plus wygrana z progu jest to dubel rozłozony na raty- jest to sposób dla ultra cierpliwych ale tez ultra bezpieczny
3- progresja 5 progowa na stały zysk 100 zł sredni kurs 3,8 koszt progresji 360zł czyli musisz minmum srednio zakonczyc 4 progresje zeby byc do przodu bo z 4 wygranych 400zł za 5 razem wtopa -360 czyli plus 40 a jesli np mialbys srednio 5 win no to masz stały zarobek ponad 100zł
 
A 498

addam44

Użytkownik
Jaki musisz mieć kapitał na 17progów przy stawkowaniu fk?
Grajac 17 progow wg,stawkowania FK dla kursu 3.00 trzeba miec 155.9 j zaczynajac od 1j.
Wpisz w google &quot;kalkulator stawkowania FK&#39;&#39; i znajdziesz.
W sieci latwo znalesc granie progresja tradycyjna kursu 3.00(najczesciej remisy)gdzie ludzie polegli majac budzet na przeszlo 20progow...a przy stawkowniu Fk bedac na progu np.16tym musimy w krotkim czasie trafic ten kurs 3.00 az cztery razy by wrocic na progi zarabiajace ...
Albo inaczej;Mozesz zakonczyc udanie 155 progresji a jedna nieudana do 17progu zeruje Ci zarobek.
wejdz sobie na dowolna strone z archiwalnymi wynikami dowolnej dyscypliny.Przeanalizuj z 500 zdarzen po interesujacym Cie kursie(tu ok.3.00) i pojmiesz ze...latwiej o bankruta niz wygrana w dluzszym okresie czasu.
Sa tu watki z progresja.Ale jesli obserwowac tylko te z podawanami typami to te watki-wczesniej czy pozniej-umieraja.
Spojrz na watek Zdzisia Kreciny;gosc kuma czacze,gra kurs ok.2.00 za grubsze pieniadze,ma na 10progow,dobiera starannie typy(tylko kilka tygodniowo)a i to lawiruje czasem na skraju przegranej....
Po wielu pomyslach na progresje,trading itd.i trzech latach intensywnie w bukmacherce uwazam ze uwaznego grania dobrych typow i CIERPLIWOSCI nic nie zastapi.Lepiej zagrac malo(czasem tylko pare typow na miesiac)niz masowke.Mozna to nawet zauwazyc w VIP TYPACH gdzie chlopaki czasem i tydzien nic nie graja a...najwiecej na plus wychodza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 0

arosbetos

Użytkownik
addam44 widze ze troche wiesz o fk ale nie do konca
fakt najlepiej sprawdza sie to dla remisów kursy okolice 3 nie wiecej zadne tam 3,5(skutecznosc znacznie spada)
bo kursy w olkolicach 3 to skutecznosc miedzy 33-36% na luzie sprawdzone na 1000 typach a min dla fk 3 musi byc 25% wiec lapie sie bezpieczny zapas zreszta mozna zrobic sobie symulacje komputerowe
oczywiscie na wyzszych progach musi byc segregacja typow z intuicji i doswiadczenia
bedac np na 15 wcale nie trzeba od razu zejsc na prog 1 mozna spokojnie balansowac dlugo miedzy 7-15 progiem i zyski wtedy sa duze najwieksze a na niskich tylko mniej stresu i mniejszy zarobek
trzeba miec konto u wiele buców zeby lapac najwyzsze kursy a przy remisach potrafia byc nawet 0,25
jesli nawet 17 prog wtopa to nie oznacza ze musisz zaczynac od 1 cofasz sie o dwa progi w dól godzisz sie ze strata 2 najwyzszych i odrabiasz to po 80-100 kuponach
duzo mozna by pisac a z progresja jest jak z płaska tylko nieliczni wychodza na plus
poza tym podaj mi linka kto gral stawkowaniem fk na remisy kursy 3 dobierajac mecze z underowych lig, nie kolejne drużyny i tak niby bankrutował? Zreszta wtapiali 15 progowe progresje bo za duzo meczy grali które sie na to nie nadawały
 
S 8

scotti

Użytkownik
Witam i cieszę się ze temat się ruszył, ale musze napisać. Piszecie tu o progach 17 a ja największy miałem 8 Zobaczcie ta stonke ([URL='http://www.tennisbetsite.com/scores/stats/2013/09/16/120769.html']http://www.tennisbetsite.com/scores/stats/2013/09/16/120769.html[/URL] ) przeanalizujcie sobie 50 meczy w tenisa i pokażcie mi gdzie jest próg 17 Nadmienię iż ruszam tylko ako 4 i więcej. Progresja na remisy na piłkę nożną, może i jest dobra ale podstawowy minus to że trzeba czekać kilka dni, a tu w tenisie kilka minut.
Ok grałem teraz Kubota i zobaczyłem cos co mnie olśniło. Ako od 8 do 13 na przełamanie serwującego do 40. Po przeanalizowaniu sporej liczby meczy wysunąłem taka opcje Gram przeciwko serującemu słabszemu zawodnikowi na jego przełamanie. i np. aktualny mecz który leci na bwinie przełamanie do 30 ako 9.0 do 40 ako 9.75 (oczywiście są mniejsze stawki ale takie nas nie interesują) Minimalnie jak znalazłem to 2 razy na mecz wchodzi ta progresja. I teraz przy takim dużym ako nie trzeba podwajać za każdym razem stawki można co 4-5 raz Co o tym sadzicie? Ja jutro poświęce temu kolejne kilka godzi i zobaczę co i jak, ale z już z poświęconego czasu powiem za ma to ręce i nogi. Tak wiec panowie zapraszam do przemyśleń i podzielenia się spostrzeżeniami.
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Ja właśnie zagrałem testowo progresję na zwycięstwo serwującego do 30. Pierwsza progresja elegancko na pierwszym progu siadła, ale druga dopiero na 11 ;) Na szczęście dzięki kursowi średnio 4,75 stawki były bardzo w porządku ????
 
S 8

scotti

Użytkownik
Kriu3

Graj na podwójnej tzn na 30 i 40 albo 15 i 30 jak chcesz obojętnie wedle uznania i wedle tego jak mecz się układa ale na podwójnej bardzo szybko wchodzi
 
A 498

addam44

Użytkownik
arosbetos&gt;&gt;&gt;Tematy,testy progresji w necie sa niestety niemal zawsze takie same;poczatek jest pelen entuzjazmu a potem temat....gasnie.Tu na forum takich testow dziesiatki.
Ale nie zawsze.Tu:
www.betplatform.com/pl/forum/t166-bukmacher-pod-impasem.html
masz test progresji na remis goscia bodajze najwiekszego fachmana od progresji w Polsce.A i tak polegl na 18progowej(na staly zysk) progresji na remisy.Obecnie dalej gra na kurs ok.10(najczesciej ako z dwoch remisow)
Na tym samym portalu sa rozne progresje.Gracz Kureqk(polecam jego watki) na tym portalu prowadzil testy progresji na mniejsze kursy ktorych nie przegral a...tez zrezygnowal.
Jest tam tez wiele testow wtopionych.
Generalnie sam bym wszedl w progresje i to np.kapitalem z 20tys zl gdybym ...sie nie bal.Taka prawda.A po wczesniejszych doswiadczeniach...boje sie:razz:
Scotti&gt;&gt;&gt;bez urazy ale probka na 50meczach znaczy tyle co NIC.W progresji nawet probka na 500meczach nie zawsze jest miarodajna bo tu najczesciej jedna wtopa to bankrut.
 
S 8

scotti

Użytkownik
Adam44
tak jak napisałem w pierwszym poście, po przeanalizowaniu ogromnej masy meczy w tenisa, a miałem na to ze 2 tyg podjąłem temat progresji podwojnej na gem. Po analizie były poprawki i jest ok. To ze wpadło mi teraz w oko ako 8-13 na przełamanie i że napisałem 50 meczy jest prawda, ale też napisałem że dzisiaj zasiadam do dalszej analizy i jeśli będę miał więcej czasu przeanalizuje może i 80 Są strony z dokładnym przebiegiem meczu i chwalą im za to. Widze ze sceptycznie podchodzisz do tematu progresji na gem w tenisie, albo jeszcze tego nie zagrałeś , albo wcale nie zagrasz a swoje obawy przelewasz na klawiaturę. Oczywiście masz do tego prawo ale miedzy nami, pokaż mi mecz w tenisie gdzie nastąpił prog 17 na mój sposób gry a postawie Ci skrzynkę Whyski. A tak na marginesie dla mojego świętego spokoju aby mi dupsko nie drżało ze strachu zainwestowałem w progresje właśnie 20tys by czuć się spokojnie
Pozdrawiam i bez urazy
 
L 0

lukaszp89

Użytkownik
scotti grając podwójnie na wygra do 15 i do 30 trzeba mieć chyba dużo większy budżet bo rozumiem, że grasz tak że którekolwiek wejdzie to masz zysk tak? Wtedy przy kursach 4.0 grasz klasyczna progresje a to nie na mój budżet. Jakie masz stawkowanie? Co do progów to zgadzam się w 100% z użytkownikiem addam44, nie ma idealnej progresji i ryzyko porażki jest zawsze. Ostatnio jak przeglądałem mecze to widziałem wygra 40:15 padło przy 15 progu czyli ja bym przegrał no ale ważne, że przy odpowiedniej selekcji zdążyć konkretną sumę, którą stawiamy sobie za cel zarobić przed nadejściem porażki bo uważam, że kiedyś niestety ona się trafi, oby jak najpóźniej.
Ja ostatnio byłem na 11 progu i się przestraszyłem, odpuściłem a na 12 wpadło ???? no ale już odrobiłem i teraz jak wspomniałem wyżej selekcjonuje spotkania, jak nie ma nic ciekawego w danym okresie(gram późnym wieczorem, bardzo rzadko koło południa) to po prostu nie gram w cale.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Adam44
tak jak napisałem w pierwszym poście, po przeanalizowaniu ogromnej masy meczy w tenisa, a miałem na to ze 2 tyg podjąłem temat progresji podwojnej na gem. Po analizie były poprawki i jest ok. To ze wpadło mi teraz w oko ako 8-13 na przełamanie i że napisałem 50 meczy jest prawda, ale też napisałem że dzisiaj zasiadam do dalszej analizy i jeśli będę miał więcej czasu przeanalizuje może i 80 Są strony z dokładnym przebiegiem meczu i chwalą im za to. Widze ze sceptycznie podchodzisz do tematu progresji na gem w tenisie, albo jeszcze tego nie zagrałeś , albo wcale nie zagrasz a swoje obawy przelewasz na klawiaturę. Oczywiście masz do tego prawo ale miedzy nami, pokaż mi mecz w tenisie gdzie nastąpił prog 17 na mój sposób gry a postawie Ci skrzynkę Whyski. A tak na marginesie dla mojego świętego spokoju aby mi dupsko nie drżało ze strachu zainwestowałem w progresje właśnie 20tys by czuć się spokojnie
Pozdrawiam i bez urazyAdam44
tak jak napisałem w pierwszym poście, po przeanalizowaniu ogromnej masy meczy w tenisa, a miałem na to ze 2 tyg podjąłem temat progresji podwojnej na gem. Po analizie były poprawki i jest ok. To ze wpadło mi teraz w oko ako 8-13 na przełamanie i że napisałem 50 meczy jest prawda, ale też napisałem że dzisiaj zasiadam do dalszej analizy i jeśli będę miał więcej czasu przeanalizuje może i 80 Są strony z dokładnym przebiegiem meczu i chwalą im za to. Widze ze sceptycznie podchodzisz do tematu progresji na gem w tenisie, albo jeszcze tego nie zagrałeś , albo wcale nie zagrasz a swoje obawy przelewasz na klawiaturę. Oczywiście masz do tego prawo ale miedzy nami, pokaż mi mecz w tenisie gdzie nastąpił prog 17 na mój sposób gry a postawie Ci skrzynkę Whyski. A tak na marginesie dla mojego świętego spokoju aby mi dupsko nie drżało ze strachu zainwestowałem w progresje właśnie 20tys by czuć się spokojnie
Pozdrawiam i bez urazy[/QUO
Masz racje.Nie gralem i nie zamierzam.Po za tym jak zerklem w statystyki to podobnie jak lukaszp89 predko znalazlem progi wyzsze niz podajesz.Pewnie-analiza ma pomoc-ale tylko niweluje ryzyko.Niemniej powodzenia.
Pisze swoje przemyslenia a nie by komus z automatu wybic jego koncepcje ????
 
S 8

scotti

Użytkownik
Lukaszp89
Czemu grasz tylko na jeden wynik gemu Tak jak napisałem Ci na gg i na samym początku wątku gram podwójny wynik i to ma ręce inogi
 
L 0

lukaszp89

Użytkownik
wiem ale jakie stawki używasz jaki masz budżet? jaka progresja? Na stały zysk czy klasyczna? Wiem, że tak jest lepiej grając na 2 typy ale rozdzielając je za pomocą dutchingu wtedy kurs wychodzi 2.0 i na moje oko trzeba dużych środków aby tak grać. No jak pisałem gg nie mam ani skype no nie używam :p Jak nie chcesz pisać publicznie możesz mi priv napisać chętnie zobacze jak grasz bo sam myślałem jak tu zagrać 2 typy na raz żęby te ryzyko było naprawdę minimalne
 
A 0

arosbetos

Użytkownik
arosbetos&gt;&gt;&gt;Tematy,testy progresji w necie sa niestety niemal zawsze takie same;poczatek jest pelen entuzjazmu a potem temat....gasnie.Tu na forum takich testow dziesiatki.
Ale nie zawsze.Tu:
www.betplatform.com/pl/forum/t166-bukmacher-pod-impasem.html
masz test progresji na remis goscia bodajze najwiekszego fachmana od progresji w Polsce.A i tak polegl na 18progowej(na staly zysk) progresji na remisy.Obecnie dalej gra na kurs ok.10(najczesciej ako z dwoch remisow)
Na tym samym portalu sa rozne progresje.Gracz Kureqk(polecam jego watki) na tym portalu prowadzil testy progresji na mniejsze kursy ktorych nie przegral a...tez zrezygnowal.
Jest tam tez wiele testow wtopionych.
Generalnie sam bym wszedl w progresje i to np.kapitalem z 20tys zl gdybym ...sie nie bal.Taka prawda.A po wczesniejszych doswiadczeniach...boje sie:razz:

tak znam ten test nieudany test 15 progowy nie 18 i nie fk znanego teoretyka progresji -
nigdy bym tak nie zagrał podstawowy bład grał za wysokimi kursami w tym feralnym kilka ponad 3,5 kurs jeden nawet 4 ponad szaleństwo stąd ta wtopa ja sprawdziłem kursy z remisów ponad 2 tys meczy zanim zacząłem grac i moja taktyka jest taka sprawdzam srednie kursy 2,85-3,05 i obstawiam nastepnie u bukmacherka ktory daje najwiecej sredniej dzieki temu mam sredna około 3,1 ale tez unikam meczy na które kursy rosna nagle na remis od wyjsciowych o kilkanasie punktów taki mecz skreslam poprostu wybiram mecz z kursami bez wahan w góre (szybka analiza kursów)dzieki temu mam wysokoą skutecznosc 35% trafionych
 
Do góry Bottom